Gönderen Konu: 23 yaşında saç ektirilir mi  (Okunma sayısı 3717 defa)

Subzero

• Hero Member
23 yaşında saç ektirilir mi
« : 22 Ağustos 2020, 22:22:52 »
Yaşım 23 ve sakaklarda hafif gerileme var sülalede kel yok amca dayı dede falan ama babamda hafif var abim 26 yaşında şakak bölgesine saç ektirmisti Serkan Aydın'a şu an memnun sayılır tavsiyeleriniz nelerdir saçlarım uzayinca fazla dikkat çekmiyor ama kısa kestirince hafif belli oluyor donör bölgem çok iyi zaten ektirme düşünceme girmemde donör bölgemdeki yoğunluk beni rahatlatıyor ileride ikinci bi ekimi çok rahat kaldıracak şekilde donör bölgem  var tavsiyeleriniz nedir

Subzero

• Hero Member
Ynt: Saç ektirmeli miyim
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2020, 22:30:54 »
[

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: 23 yaşında saç ektirilir mi
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2020, 01:30:25 »
Genetik dokulmen varsa 23 yas cok erken ekim icin. Ama yok benim sakaklarim acik genetik dokulmen yok ama kapatmak istiyorum dersen o ayri yapabilirsin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2020, 01:37:58 »
Resim eklersen görüntüye göre yorum daha sağlıklı olur ama 25 i bekle yinede.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2020, 07:00:43 »
Donör bölgem bu sekilde

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2020, 07:04:00 »
Buda tepe bölgem cokmu kafaya takıyorum bu olayı bilmiyorum ama seneye düşünüyorum Ekim işini Serkan aygın klinikte

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Ağustos 2020, 07:16:33 »
Uzatıp yanlara tarayinca fazla dikkat çekmiyor ama yinede bende takıntı oldu askerden sonra Serkan aygın klinikte düşünüyorum ektirmeyi

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Ağustos 2020, 07:22:47 »
Genetik ve agresif dokulme gibi duruyor yaşına göre. Babana benziyor musun tip sac sakal olarak yoksa dayilara mi benziyorsun? Babanin kellik biraz var demissin ne derecede biraz?

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Ağustos 2020, 07:37:44 »
Kafa yapım dayıma benziyor tip olarak babama dayimda hiç kellik yok saçlardan derisi bile gözükmüyor o derece , babaminda saçına tek seans  4000 greft ekilse yeterli olur ön bölgeye öyle fazla kekliği yok

Ahmet28

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 31 Ağustos 2020, 01:45:29 »
Kardeşim genetik dökülme yok demişsin ama malesef seninki genetik dökülme. Zaten dökülmenin diğer çeşidi mevsimsel ya da beslenme eksikliğine bağlı olur. Onda da bariz bir bölge açılmaz genel dökülme yaşanır. Senin bariz ön saç çizgin gerilemiş. Bu da genetik dökülmenin en görünür belirtisidir. Tepe bölgen için bir şey diyemem çok çok az bir seyrelme mevcut. Bence 30 yaşına kadar saçlarına iyi bak korumaya çalış sonra kalanların arasına ektir. Yaşın genç ve dökülmen devam eder

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 31 Ağustos 2020, 19:42:00 »
Genetic dokulmen var, beklemeni oneririm.
Zaten suan da cok kotu degil
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Ağustos 2020, 19:44:26 »
Şu an için beklemelisin biraz saha açılsın
Global Moderator

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 31 Ağustos 2020, 22:43:54 »
Çok az belki bin greft attırılabilir.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 01 Eylül 2020, 00:05:06 »
Kardeşim genetik dökülme yok demişsin ama malesef seninki genetik dökülme. Zaten dökülmenin diğer çeşidi mevsimsel ya da beslenme eksikliğine bağlı olur. Onda da bariz bir bölge açılmaz genel dökülme yaşanır. Senin bariz ön saç çizgin gerilemiş. Bu da genetik dökülmenin en görünür belirtisidir. Tepe bölgen için bir şey diyemem çok çok az bir seyrelme mevcut. Bence 30 yaşına kadar saçlarına iyi bak korumaya çalış sonra kalanların arasına ektir. Yaşın genç ve dökülmen devam eder
  teşekkür ederim tavsiyeler için sülalede genetik dökülme yok sadece babamda var onunda saçları ön kısmı seyrek sakaklar gerilemiş sadece o kadar abim 26 yaşında ektirdi arenamedde 3500 greft ve şu anda memnun bende seneye düşünüyorum Ekim işini zaten ikinci bı ekimi göze alıyorum ensemde baya sık ne yapmalıyım sizce uzun hali kötü durmuyo sanki o kadar

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 01 Eylül 2020, 00:07:37 »
seneye askerden gelince düşünüyorum zaten o zamana kadar biraz daha açılsa bile 2000 greft ektirsem yeter diye düşünüyorum zaten ikinci bı ekimi göze alıyorum donör bölgem ikinci bı ekimi kaldırır gibime geliyor

Facebook Twitter Instagram