Gönderen Konu: Balen Beatuycap  (Okunma sayısı 1018 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Balen Beatuycap
« : 27 Ağustos 2020, 20:42:20 »
Firmanın güzellik multivitamini olarak ürettiği bu üründe saçlar için herşey mevcut.Fiyatıda cazip ve 60 kapsül.Günde 2 kere ile xpeciadan daha iyi.Aktarlarda 40-60 TL arası değişiyor.İnternetten çok daha uyguna bulunuyor.Yorumlarınızı almak isterim.Bence müthiş.

At kuyruğu - 224mg
Saw palmetto - 200mg
Gingko biloba - 50mg
C vitamini - 50mg
B1 vitamini - 40mg
Hidrolize kolajen - 40mg
Üzüm çekirdeği - 40mg
Gingseng - 20mg
Isırgan - 20mg
B3 vitamini - 20mg
Kolin - 20mg
L-Lizin - 20mg
L-Metiyonin - 20mg
Çinko - 10mg
E vitamini - 4.64mg
Demir - 6mg
Biotin - 2000ug
B9 Folik Asit - 500ug
B12 - 500ug
Selenyum - 10ug
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Balen Beatuycap
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2020, 20:48:29 »
Ürün  nerde  üretiliyor

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2020, 21:03:53 »
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2020, 21:24:29 »
Balen iyi bir markadır severim nane yağı çok iyi özellikle, lakin hiç inanasım gelmiyor hem çok zengin içeriği hem de çinkosu falan çok fazla zehirlenebilir beslenmesine dikkat eden birisi.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2020, 23:11:11 »
Balen iyi bir markadır severim nane yağı çok iyi özellikle, lakin hiç inanasım gelmiyor hem çok zengin içeriği hem de çinkosu falan çok fazla zehirlenebilir beslenmesine dikkat eden birisi.

Aslında 2 tablette o değer.Ve 10mg günlük duyulan ihtiyaç fazlası değil.Sadece çinko hapları 15mgdan başlıyor.İçerik kısmı benide şüphelendiriyor.Ama hepsini tek hapta toplayan başka markada yok.Yinede denemeye değer.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2020, 23:16:37 »
Aslında 2 tablette o değer.Ve 10mg günlük duyulan ihtiyaç fazlası değil.Sadece çinko hapları 15mgdan başlıyor.İçerik kısmı benide şüphelendiriyor.Ama hepsini tek hapta toplayan başka markada yok.Yinede denemeye değer.
Tecrübelerini aktarırsan sevinirim hocam kullandıktan sonra. Yok değer olarak normal ama düzenli beslenme ve kabak çekirdeği ile çinkom üst sınırı aştı ondan dedim. Tabiri caizse öküz gibide yerim. 😂
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2020, 23:24:04 Gönderen: nickmickyok »

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2020, 23:18:34 »
kağıt üstünde iyi görünüyor ama  içeriği gercek mi  o şüpheli  balenin sitesine girip bakayım dedim sitesi açılmıyor  kapanmış galiba o daha şüphelendirdi beni :) bende bir tablet bulmuştum  uygun fiyatlı iyi içerikli ama  bende şüphede kaldım almadım  sonuçta fayda görelim derken daha kötü olmayalım  tablet de bu linki aşağada
https://www.trendyol.com/shiffa-home/biotin-b7-vitamini-750mg-60-tablet-p-4015889

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2020, 04:23:11 »

Kanka sen voonkadan memnun değil misin?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2020, 12:46:54 »
Kanka sen voonkadan memnun değil misin?
1 hafta olmuyor kullanmaya başlayalı bakalım şöyle bir iki ay geçsin durum değerlendirmesiyle bilgilendirme yaparım.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Ağustos 2020, 15:04:36 »
1 hafta olmuyor kullanmaya başlayalı bakalım şöyle bir iki ay geçsin durum değerlendirmesiyle bilgilendirme yaparım.

Tamam kanka one up saw Palmetto alabilirim. Bir kapsül 300 mg içinde 60 tane var fiyatı 39 lira güzel Uygun bir ürün ama önce senin yorumunu bekleyeceğim. Gerçi en az 6 ay kullanman gerek ama.. Günde bir kapsül mü alıyorsun?

Prozinc plusa başlayalı ne kadar oldu? Faydasını görmen için erken sanırım
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 28 Ağustos 2020, 15:21:30 »
Tamam kanka one up saw Palmetto alabilirim. Bir kapsül 300 mg içinde 60 tane var fiyatı 39 lira güzel Uygun bir ürün ama önce senin yorumunu bekleyeceğim. Gerçi en az 6 ay kullanman gerek ama.. Günde bir kapsül mü alıyorsun?

Prozinc plusa başlayalı ne kadar oldu? Faydasını görmen için erken sanırım
Onada tam 21 gün oluyor başlayalı kokusu hoş içeriği tatmin edici içerden dışardan saçlı deriyi bir nebze kontrol almaya çalışıyorum şimdilik, ru58841 siparişi vericez o gelene kadar bunlarla takılıyorum. Daha çok korumaya yönelik şuanki tedavi şeklim.

prometeus

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 28 Ağustos 2020, 15:43:45 »
ürün güzel görünüyor fiyatı da uygun bioxin kullanıyordum bir de bunu deniyim teşekkürler

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Ağustos 2020, 15:56:53 »
kağıt üstünde iyi görünüyor ama  içeriği gercek mi  o şüpheli  balenin sitesine girip bakayım dedim sitesi açılmıyor  kapanmış galiba o daha şüphelendirdi beni :) bende bir tablet bulmuştum  uygun fiyatlı iyi içerikli ama  bende şüphede kaldım almadım  sonuçta fayda görelim derken daha kötü olmayalım  tablet de bu linki aşağada
https://www.trendyol.com/shiffa-home/biotin-b7-vitamini-750mg-60-tablet-p-4015889

Sitesine daha düne kadar girilebiliyordu.Belki yapım aşamasındadır.Senin bulduğun üründe efsoymuş fakat 39 TL nasıl ediyor anlamıyorum.Sanki ucuz gibi böyle oluncada inanasın gelmiyor.Ancak bu tür firmalar devlet tarafından test-kontrol aşamasından geçmiyormu? Yalan dolan iş yapamazlar içeriği neyse o vardır diyorum ben.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram