Gönderen Konu: Sahte minoxil nasıl anlaşılır.  (Okunma sayısı 4836 defa)

Asaf

• Yeni üye
  • *
Sahte minoxil nasıl anlaşılır.
« : 02 Eylül 2020, 01:28:02 »
Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta eczaneden 100₺ ye minoxil aldım mevcut ilacım bitmediği için yeni kutuya başlamamıştım lakin bugün kullandığımda minoxilin sahte veya hatalı üretim olduğundan şüphelendim. İlaç sadece ve sadece alkol kokuyor, minoxilin kendi kokusu yok( tarif edemedim kullananlar anlar), ilacın rengi sarı ve parmakta minoxilin bıraktığı kayganımsı hissi bırakmıyor. İçerisinde sadece su ve alkol var gibi. Sizce bu mümkün olabilir mi? Daha önce başına gelenler veya bilgi sahibi olanlar bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Spencer

• Hero Member
Ynt: Sahte minoxil nasıl anlaşılır.
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2020, 03:46:04 »
Eczaneden aldıysan sahte olacağını sanmıyorum ama içindeki kuşkuyu yenemiyorsan direkt firmayı ara durumu izah et muhtemelen sana yeni bir tane gönderecekler ayrıca o eczaneden bir daha alışveriş yapma, kuşku insanı tüketir.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Ziptikci

• Sr. Member
Ynt: Sahte minoxil nasıl anlaşılır.
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2020, 07:35:39 »
Rengi sararmışsa o ilacin daha önce kapağı açılmış demektir. Çünkü minox kullanirken açtıktan 15-20 gün sonra ilaç sararmaya basliyordu. Firma bunun normal olduğunu söylüyor. Yani işin özü ilaç ya daha önce açıldı ya da bozuldu

Facebook Twitter Instagram