Gönderen Konu: Ekilen greftlerin zarar gördüğü nasıl anlaşılır?  (Okunma sayısı 544 defa)

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben bugün ekimden sonra 6. günüme uyandım. Uykumun son 2 saati falan sanırım, boyun yastığını bir kenara atmışım. Yüzümün sağ tarafının üzerinde buldum kendimi, sağ kol yastık altında. Ekim bölgesine temas vardı yastıktan. Zarar görmüş olabilir mi? Eğer ekim yüzeyinde herhangi bir kanama veya başka bir şey olmasa da içerden kökler zarar görebilir mi yoksa illa yüzeyden de kendini belli etmesi mi lazım?
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

AdnanN

• Hero Member
Ynt: Ekilen greftlerin zarar gördüğü nasıl anlaşılır?
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2021, 13:06:27 »
Greftlerin zarar görme durumu bu kadar kolay olsaydı kimsenin saçı çıkmazdı hocam bence boşuna evham yapıyorsun ilk bir iki gün olsa hadi neyse diyeceğimde 6 gün olmuş hiç bir şey olmaz merak etme  :)

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekilen greftlerin zarar gördüğü nasıl anlaşılır?
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2021, 13:10:29 »
Greftlerin zarar görme durumu bu kadar kolay olsaydı kimsenin saçı çıkmazdı hocam bence boşuna evham yapıyorsun ilk bir iki gün olsa hadi neyse diyeceğimde 6 gün olmuş hiç bir şey olmaz merak etme  :)

Cevabın için teşekkürler hocam. İlk günler yani bu geceye kadar çok güzel korudum, nasıl yattıysam öyle uyandım çok şükür. O kadar tedirgin uyudum ki 2 saat uyuyup hadi bu gece bu kadar uyku yeter deyip ayağa kalkmışlığım bile var. :)
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Facebook Twitter Instagram