Gönderen Konu: Sizce ekimi askerden önce mi yapmalıyım askerden sonra mi ?  (Okunma sayısı 1223 defa)

Vertigo34

• Full Member
Yaşım 23 aşırı derecede saçım seyrek,ekim yapmayı düşünüyorum ama askerlik yapmadım henüz.Forumda bir kaç konu açtım ve araştırma yaptığımda çoğu kesim 25 yaşından aşşa ekim yapma diyor.Açıkcası bende askerde dökülür diye korkuyorum.Sizce ekim yapmalımıyım,tecrübelerinizi ve deneyimlerinizi göz önünde bulundurarak bana fikir beyan ederseniz çok sevinirim,şimdiden teşekkür ederim

Hüseyin123

• Full Member
Foto warmı krdeşim

Vertigo34

• Full Member

Vertigo34

• Full Member

Salvador

• Hero Member

Finas kullanmadan yaptırma çok agresif ekilen de dökülür
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Siddhartha

• Hero Member
Zaten yaptirma diyorsa insanlar niye tekrar soruyorsun anlamadim
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Vertigo34

• Full Member
Zaten yaptirma diyorsa insanlar niye tekrar soruyorsun anlamadim
Hocam yani daha mantıklı ve detaylı farklı düşünceler edinirim diye buna özel bir başlık açtım.Çok sayıda tecrübeli insan var tecrübelerinden yararlanmak için sormuştum

Hüseyin123

• Full Member
Bence 3 ay filan vitaminlerle xpecia filan destekle ondan sonra yaptır

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçın ekilmiş çıkmamış hatta orta alanda orta bir nekroz oluşmuş gibi duruyor. Herhangi bir rahatsızlığın var mı çoknagresif olmuş dökülmen. Donörde de dökülmen olabilir.

Vertigo34

• Full Member
Saçın ekilmiş çıkmamış hatta orta alanda orta bir nekroz oluşmuş gibi duruyor. Herhangi bir rahatsızlığın var mı çoknagresif olmuş dökülmen. Donörde de dökülmen olabilir.
Hocam çok şükür bir rahatsızlığım yok diye biliyorum.Askere gitmedim daha ekimi askerden sonra mı yapsam sence ?

Vertigo34

• Full Member
Bence 3 ay filan vitaminlerle xpecia filan destekle ondan sonra yaptır
Başlıktada belirttiğim gibi askere gitmedim henüz hocam,askerden sonraya mı ertelesem ekimi askerde dökülür diye korkuyorum

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce ekimi askerden önce mi yapmalıyım askerden sonra mi ?
« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2020, 15:34:18 »
Ben olsam askerden sonra ektiridim dinlenmeye takviyelere ve stressiz bir ortama ihtiyacın var. Acele etme derim.

Hüseyin123

• Full Member
Katılıyorum bu yoruma. Erkek tipine benzemior. Orta tarafta sanki nekroz olmuş gibi

Vertigo34

• Full Member
Ynt: Sizce ekimi askerden önce mi yapmalıyım askerden sonra mi ?
« Yanıtla #13 : 03 Eylül 2020, 17:09:25 »
Ben olsam askerden sonra ektiridim dinlenmeye takviyelere ve stressiz bir ortama ihtiyacın var. Acele etme derim.
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam,üstteki yorum içinde diyeceğim valla ekim yaptırmadım hiç dökülmem bu şekilde nekroz dediğiniz yeride bir yere vurmuştum yara olmuştu bu şekilde yani.Ayrıca şuan da ne yapmamı önerirsiniz her anlamda,benden bu konuda tecrübelisiniz belliki yardımcı olursanız sevinirim

Vertigo34

• Full Member
Katılıyorum bu yoruma. Erkek tipine benzemior. Orta tarafta sanki nekroz olmuş gibi
Valla daha önce hiç ekim yaptırmadım dökülme bu şekilde

Facebook Twitter Instagram