Gönderen Konu: Yaş 21 ne önerirsiniz?  (Okunma sayısı 1316 defa)

Keletabies

• Full Member
Ynt: Yaş 21 ne önerirsiniz?
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2020, 19:59:42 »
Kağıt 100 lira olunca ektir derim

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2020, 20:03:51 »
Kağıt 100 lira olunca ektir derim

önü ve şakakları hafif doldurmak yeterli hocam benim için ekim yaptırmadan var mı başka türlüsü

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2020, 20:36:11 »
Önlere ekim yaptırın diğer saçlarınızı da medikal tedavi ile korumaya alın.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2020, 20:37:50 »
Önlere ekim yaptırın diğer saçlarınızı da medikal tedavi ile korumaya alın.
21 yaş erken değil mi ekim için

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2020, 21:14:42 »
21 yaş erken değil mi ekim için
Ekimin yaşı olmaz dökülmenin boyutu ve sizi psikolojik olarak nasıl etkiliyor  bu faktörler önemli. Geleceği planlayarak ekim yaptırabilirsiniz ama çok  da rahatsız etmiyorsa sizi şuanki durum bekleyin derim

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2020, 21:18:00 »
Ekimin yaşı olmaz dökülmenin boyutu ve sizi psikolojik olarak nasıl etkiliyor  bu faktörler önemli. Geleceği planlayarak ekim yaptırabilirsiniz ama çok  da rahatsız etmiyorsa sizi şuanki durum bekleyin derim
Hocam şakaklarda ve önde tüy-kıl çıkışı ve olan saçların gürleşmesi bana yeterli açıkçası bunun için de ekimi fazla buluyorum, xpecia+shen min+keçiboynuzu pekmezi saç çıkarır mı?Yoksa başka öneriniz var mı?Yan etkisi olan bir şey kullanmak istemiyorum açıkçası

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2020, 21:35:16 »
Hocam şakaklarda ve önde tüy-kıl çıkışı ve olan saçların gürleşmesi bana yeterli açıkçası bunun için de ekimi fazla buluyorum, xpecia+shen min+keçiboynuzu pekmezi saç çıkarır mı?Yoksa başka öneriniz var mı?Yan etkisi olan bir şey kullanmak istemiyorum açıkçası
En etkili ilaç finasterid , finans da tepe kısımda çok etkili şakaklarda etkili olduğunu düşünmüyorum ki zaten yan etkisi var bu ilacın. Dediğiniz gibi minoxlu karışımı deneyebilirsiniz ama sanmıyorum şakaklarda saç çıkacağını

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2020, 21:38:31 »
En etkili ilaç finasterid , finans da tepe kısımda çok etkili şakaklarda etkili olduğunu düşünmüyorum ki zaten yan etkisi var bu ilacın. Dediğiniz gibi minoxlu karışımı deneyebilirsiniz ama sanmıyorum şakaklarda saç çıkacağını
İgf-1 i ya da prp’yi uygulamayı düşündüm ama ikisi hakkında pek olumlu yorumlar yok

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2020, 22:17:19 »
Saç çıkarmak için kullanılan bir dörtlü var. Big 4 deriz aga tedavisinde etkinliği kanıtlanmış en güçlü 4 ürün. Minoxidil,finasterid,ketokonazol şampuan,mikro iğneleme. Eğer finasteridin yan etkilerinden korkuyorsan Xpecia kullanabilirsin ben light finasterid diyorum ona her ne kadar sadece besin takviyesi olarak geçiyor olsada içinde ki cüce palmiye ve soya isoflavon doğal dht önleyicilerden. Minoxidil kullanırken vichy dercos anti-dandruff şampuanını eğer pahalı gelir diyorsanda prominox şampuanı ve bol su içmeni öneririm saçlı derinin kurulmaması adına. Hatta ne lendirici krem bile kullanabilirsin.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2020, 22:19:45 »
Saç çıkarmak için kullanılan bir dörtlü var. Big 4 deriz aga tedavisinde etkinliği kanıtlanmış en güçlü 4 ürün. Minoxidil,finasterid,ketokonazol şampuan,mikro iğneleme. Eğer finasteridin yan etkilerinden korkuyorsan Xpecia kullanabilirsin ben light finasterid diyorum ona her ne kadar sadece besin takviyesi olarak geçiyor olsada içinde ki cüce palmiye ve soya isoflavon doğal dht önleyicilerden. Minoxidil kullanırken vichy dercos anti-dandruff şampuanını eğer pahalı gelir diyorsanda prominox şampuanı ve bol su içmeni öneririm saçlı derinin kurulmaması adına. Hatta ne lendirici krem bile kullanabilirsin.
Hocam hedefim olan saçı 5-10 yıl koruyup gürleşmesini sağlamak xpecia+d vitamini+keçiboynuzu pekmezi iş görür mü bunun için şampuan kullanmıyorum bıraktım bıttım sabunu kullanıyorum

Matthews

• Full Member
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2020, 00:01:08 »
Hocam hedefim olan saçı 5-10 yıl koruyup gürleşmesini sağlamak xpecia+d vitamini+keçiboynuzu pekmezi iş görür mü bunun için şampuan kullanmıyorum bıraktım bıttım sabunu kullanıyorum
Bıttım sabunu kullanma palavra o tutturdular bi sabun diye.. Sabunun ph'ı 9 civarında saclari kurutuyor 5.5 ph a sahip şampuan kullan.

Facebook Twitter Instagram