Gönderen Konu: Hangi ekimciyi önerirsiniz?  (Okunma sayısı 1415 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hangi ekimciyi önerirsiniz?
« : 06 Eylül 2017, 20:29:46 »
 Arkadaslar kardeşiniz veya bir yakınınız size ekimci ismi sorsa ben arastıramam anlamam etmem dese kimi önerirsiniz.Tabiki Dr Koray bu işte tek ama ektiricek olanın parası ona yetmese ektirmeyede  mecbur olsa kimi önerirsiniz?Hani kesin şuna git diyebilceğiniz bir isim varmı?Tabi paranı topla Dr Koraya git dersiniz falan ama kişi ne yapsa etse butceyi denkleyemeyip Dr Koraya asla gidemeyecek olsa kimi önerirsiniz?Tabi ekimciler bir iyi bir kötü iş çıkartıyor bu iş karışık ama tek kalem orta butceli birine onerbilceğiniz ekimci varmı?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hangi ekimciyi önerirsiniz?
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2017, 23:49:20 »
Abi sen yaşça çok daha tecrübelisin bize göre daha iyi bilirsin ama bu konu çok inçe ve hassas bir konu bana kalırsa. Ekimcilerin Ekim'leri ortada iken, birine iyi Ekim yapan bir ekimci diğeri ile mahkemelik olabiliyor iken boyle bir konu açmak, tavsiyede bulunmak bence yanlış olabilir.Tabi ki bu benim düşüncem ama tavsiye edilecek kadar standartları olan ekimci yok gibi sanki?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2017, 06:14:13 »
sizlerde en son teknikleri benden daha iyi bilirsiniz evet en azından boyle bir ekimciyi soyleyemiyorsa bile şuna git buna git diyemiyorsak bile buda şunu gosterir bize 2.bir ekimci yok isimde veiliyorsa onuda eleştirenler çıkabilir şu bu yada ben yaptırdım iyi onerebiliom diyenler olabilir yada gene bir baskalarıda bende yaptırdım kotu diyebilir şu bu  sanırım 2.ismi kimse tek kalem soleyemicek dar alansa muttalip keser derler falan ama dar  alan değil normal ekim lazım hani dr koray tek geçilio rakip çıkmıo hiç gecilmeyen yarıs atı gibi yanına at yazmaya gerek yok sanırım 2.cisi yok o zaman dr korayı diğerlerinden ayran en onemli ozelliğinin istikrar olduğunu goruyoruz
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2017, 14:22:04 »
Kesinlikle dediklerin doğrudur . Bunun yanısıra şöyle bir durumda sözkonusu, araba alacaksındır , ev alacaksındır tavsiye istersin herkez yorum yapar, alırsın kullanırsın memnun kalmazsan  satar yenisini alırsın.
Ama saç ekimi telafisi çok mümkün olmayan bir operasyon durum böyle olunca bu işi en iyi yapan kim ise onu tavsiye edersin, olmadımı saç çıkmadımı?  Abi en iyisi bu dersin , kişide "en iyisine gittim olmadı, kısmet der" aklında acaba mı acabamı soruları kalmaz. Bu durumda Koray ayarında 4-5 ekimcide olsa piyasada en çok güvenilir kim ise yine tek isim olarak o konuşulacaktır. Kimse bu ağır sorumluluğun altına giripte tavsiye ediyorum demez.
Bütçen müsaitse , dökülme tipin Ekim için uygun ise Koray tek isim.yaptır saçlar çıkmasa bile kafanda soru işareti kalmaz acaba surdamı ektirseydim diye.
5 yıla kalmaz Koray'ın bugünkü başarısını onlarca ekimci yakalar, ozmaana kadar tabiki Koray hocada geliştireceği teknikler ile açık ara farkını korumaya devam eder.

turhan222

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2017, 14:52:18 »
öneri konularına devamlı bakıyorum Jale Şenyurt un adı çok fazla geçmiyor ben ona düşünüyorum sonra yorumlarda ismini fazla göremeyince acaba ben mi yanlış seçim yapıyorum diyorum. aklınızda olsun bi araştırın derim. benimalnımgeniş diye bi arkadaşa efsane sonuç yakaladı. tabi 1 ekim ile iyi diyemeyiz ama belki başka ekimlerini araştırmanıza yardımcı olur

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2017, 20:59:53 »
bu iş sağlam para işi  herseyde olduğu gibi zengine hitap ediiyor ucuz ekim risk dandik çıkarsa guzel bir evin catısı dandik bir kaplama ile yapılmış gibi berbat birsey oluyor dr koray indirime gitmez sanırım dolar uzerinden ekiyor o zaman çok çalışıp ülke ekonomisini kalkındırıp doları dusurmemiz gerek baska turlu ona ucuza ektirmenin bir yolu yok:)
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2017, 21:09:47 Gönderen: emeklikel »
saçları ekmeydi dersin

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2017, 21:14:12 »
Aslında önerilcek maddi durumu uygun kişiler var,ama kendi sonucumu 6 ay sonra  görmeden önermem doğru olmaz  :)

Facebook Twitter Instagram