Gönderen Konu: Tübitak onaylı ilaçtan kimsenin haberi yok mu gerçekten?  (Okunma sayısı 3356 defa)

abidingub

• Full Member
Arkadaşlar bir ilaç çıkmış hem minoxidil vb. türevlerinden çok daha iyi saç çıkardığını iddia ediyor hem minoxidil gibi kafada kızarıklık,egzama yapmıyor aksine bunlara “çözüm” dahi olabildiğini iddia ediyor hem de tübitak onaylı.Allah aşkına biri açıklık getirsin şu mevzuya ismi fitcare hiçbir forumda hiçbir yerde olumlu olumsuz yorum yok satın alanlar satış sitelerinde hep olumlu referans vermiş sadece ama net bir şey görmeden güvenemiyorum.Eklemede yapayım bu arada ilacı bıraktıktan sonra saçların dökülmediğini ne kadar uygun görürseniz ne zaman memnun olursanız o zaman ilacı bırakabileceğinizi söylüyorlar.rastgele bir ilaç olsaydı inanmazdım ama tübitak onaylı olması ve oytun erbaş’ın referans vermesi beni ümitlendirdi

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tübitak onaylı ilaçtan kimsenin haberi yok mu gerçekten?
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2020, 12:39:04 »
Hiç duymadım
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2020, 12:40:04 »
Hiç duymadım
Hocam oytun erbaş bile referans vermiş harika bir ilaç oldu diye yapan adamla videosu var hatta

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2020, 13:10:08 »
Mavi serumdan bozma birşey büyük ihtimal, zira oda fda onayı almıştı.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2020, 13:11:20 »
Mavi serumdan bozma birşey büyük ihtimal, zira oda fda onayı almıştı.
Yan etkisi olmadığını kimyasal çoğunluklu değil bitkisel çoğunluklu olduğunu da iddia ediyorlar hocam

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2020, 13:38:07 »
Yan etkisi olmadığını kimyasal çoğunluklu değil bitkisel çoğunluklu olduğunu da iddia ediyorlar hocam

İçerik bu, en güçlü madde procapil minoksidil kadar etkili olmadığı açık
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #6 : 05 Eylül 2020, 13:43:57 »
İçerik bu, en güçlü madde procapil minoksidil kadar etkili olmadığı açık
https://eksisozluk.com/fit-care--6329191
ilk entry’deki değişime bakın

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2020, 13:58:30 »
Procapil+niacin içeriyor bunlar en güçlü etken maddeleri. Minoxidilin alternatifi ama minoxidil kadar etkili olmayacaktır.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #8 : 05 Eylül 2020, 14:15:11 »
Procapil+niacin içeriyor bunlar en güçlü etken maddeleri. Minoxidilin alternatifi ama minoxidil kadar etkili olmayacaktır.
https://eksisozluk.com/fit-care--6329191
İlk entrydeki değişime bakın hocam

Zeljzko_60

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 05 Eylül 2020, 14:20:42 »
Ben de ekşi de görmüştüm, merak etmiştim nedir ne değildir diye. Çok bir kullanan bulamadım internette. Ayrıca şöyle bir gerçek ver hocam piyasadaki alternatif spreyler vs bana tuzak gibi geliyor.

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2020, 14:26:04 »
Ben de ekşi de görmüştüm, merak etmiştim nedir ne değildir diye. Çok bir kullanan bulamadım internette. Ayrıca şöyle bir gerçek ver hocam piyasadaki alternatif spreyler vs bana tuzak gibi geliyor.
Katılıyorum bir sürü spreye denk geldim böyle es geçtim ama bunu ciddiye alma sebebim tübitak onayı ve ekşideki değişim entrysi ve firmanın tübitak onaylı olması sebebiyle yalan atabilmeye cesaret edebileceğini zannetmiyorum bunu satanlarla görüştüm hepsi farklı bir şey söylüyor(bıraktıktan sonra dökülmeyeceği noktasında aynı şeyi söylediler ama daha fazla kazanmak için hepsi farklı süre söyledi )ilacın direkt firmasıyla görüşemiyoruz maalesef bu çok saçma sen bizi böyle ticari kaygı güden adamlarla konuşturursan adamda alayım diye bana kolpalayabilir fazla fazla ben nerden bileyim?

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2020, 15:06:20 »
Arkadaşlar bir ilaç çıkmış hem minoxidil vb. türevlerinden çok daha iyi saç çıkardığını iddia ediyor hem minoxidil gibi kafada kızarıklık,egzama yapmıyor aksine bunlara “çözüm” dahi olabildiğini iddia ediyor hem de tübitak onaylı.Allah aşkına biri açıklık getirsin şu mevzuya ismi fitcare hiçbir forumda hiçbir yerde olumlu olumsuz yorum yok satın alanlar satış sitelerinde hep olumlu referans vermiş sadece ama net bir şey görmeden güvenemiyorum.Eklemede yapayım bu arada ilacı bıraktıktan sonra saçların dökülmediğini ne kadar uygun görürseniz ne zaman memnun olursanız o zaman ilacı bırakabileceğinizi söylüyorlar.rastgele bir ilaç olsaydı inanmazdım ama tübitak onaylı olması ve oytun erbaş’ın referans vermesi beni ümitlendirdi
Fit-care dan bahsediyorsun galiba
Bi tüp serum bir aylık mı ? Eğer öyleyse aylık sadece serum 250 e lira ne demek yahu uzun yıllar kullanman gereken bir şey için bir de sene de 3000 tl sadece sprey bunun vitamini şampuanı falan derken...

Maviciler yine daha insaflıydı 150 falan dı ki bu bile benim sprey ücretimin 2 katı idi.

Kendi paylaştıkları fotoğraf sizden gelenler diye, bu insanın aklıyla dalga geçmektir ha karşına alıp bakın gerizekalılar diye cümleye başlamışsın ha bu fotoyu atmışsın. Nw 7 adam ekim bile yapılsa belki ön bölge kapatır kapatmaz adam bi anda nw1 olmuş aynı kişi olduğu bile muamma aynı kişi ise ya protez ya shop.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

abidingub

• Full Member
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2020, 15:09:57 »
Fit-care dan bahsediyorsun galiba
Bi tüp serum bir aylık mı ? Eğer öyleyse aylık sadece serum 250 e lira ne demek yahu uzun yıllar kullanman gereken bir şey için bir de sene de 3000 tl sadece sprey bunun vitamini şampuanı falan derken...

Maviciler yine daha insaflıydı 150 falan dı ki bu bile benim sprey ücretimin 2 katı idi.

Kendi paylaştıkları fotoğraf sizden gelenler diye, bu insanın aklıyla dalga geçmektir ha karşına alıp bakın gerizekalılar diye cümleye başlamışsın ha bu fotoyu atmışsın. Nw 7 adam ekim bile yapılsa belki ön bölge kapatır kapatmaz adam bi anda nw0 olmuş aynı kişi olduğu bile muamma aynı kişi ise ya protez ya shop.
Aynen öyle bende bunlar yüzünden sinir oldum sanırım bir sürü ilaçla alakalı site var hepsi de satış bayiisi yani tek derdi para kazanmak olan grup.Firmanın kendi sitesi,sayfası yok gördüğüm kadarıyla bu attığınız çok saçma bir değişim mesela.ama ekşideki adamın attığı değişim gerçekse inanılmaz bir olay emin olsam direkt alırım yan etkisi yok bırakınca dökülmüyo diyorlar.keşke firmayla iletişime geçebilsek

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 05 Eylül 2020, 15:21:33 »
Aynen öyle bende bunlar yüzünden sinir oldum sanırım bir sürü ilaçla alakalı site var hepsi de satış bayiisi yani tek derdi para kazanmak olan grup.Firmanın kendi sitesi,sayfası yok gördüğüm kadarıyla bu attığınız çok saçma bir değişim mesela.ama ekşideki adamın attığı değişim gerçekse inanılmaz bir olay emin olsam direkt alırım yan etkisi yok bırakınca dökülmüyo diyorlar.keşke firmayla iletişime geçebilsek
Bırakınca dökülmemesi imkansız. Saç köklerini androjenlerden kalıcı olarak korumuyor ki ya da varsa inflamasyonu bitirmiyor kalıcı olarak. Procapil çok zayıf bir etken madde niacin keza öyle. Stemoksidin,melatonin ve kafein benim favorilerim minoxidil dışında.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 05 Eylül 2020, 16:39:28 »

k
Bırakınca dökülmemesi imkansız. Saç köklerini androjenlerden kalıcı olarak korumuyor ki ya da varsa inflamasyonu bitirmiyor kalıcı olarak. Procapil çok zayıf bir etken madde niacin keza öyle. Stemoksidin,melatonin ve kafein benim favorilerim minoxidil dışında.

Ben 2 aydır sabahları loreal serioxly akşamları da 6 aydır pan plus gold losyon ( melatonin , kafein içeren ) kullanıyorum. Çokta aman aman bir etkisini görmedim açıkcası.. ne yazıkki şuan hiçbir kombinasyon finasterid + minox verimini vermediğini düşünüyorum.. ru , seti , diane 35 , spiro vs vs piyasadaki bütün ürünleri kullandım sayılır..

Bu arada bu fitcareyi de çok abartmışlar. Bu içeriğe yakın piyasada başka procapil losyonlarda var. Tamamen pazarlama stratejisi.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2020, 16:54:15 Gönderen: Requiemm »

Facebook Twitter Instagram