Gönderen Konu: Ekim yaptırıcam ama nereye Manisa’da oturuyorum. Önerilerinizi alabilirmiyim  (Okunma sayısı 1382 defa)

Berkin08

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle böyle bir forum açan hintell’e ve bilgilerini ve yorumlarını paylaşan herkese teşekkür ediyorum. Ekim yaptırmaya karar verdim ama nereye. Manisa Çağatay bey var. İzmir de Likya elim merkezi. Ankara Şahin Çelik var. Denizli’de Özgür nalbant fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim olumlu yada olumsuz

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Şahin  çelik  özgür  nalbant    ikiside  iyidir

ogretmen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
izmir sibel ulusan senin icin en iyi tercih olur tabi butcen yeterse. yetmezse de ekip kurmuslar bir arkadas yazmisti arastirabilirsin. butcen ona yeter belki. hala yetmiyorsa likya ve benzerleri yerine istanbulu arastirabilirsin

davud123

• Sr. Member
Bnde
Akhisardayım bütçeniz uygunsa sibel ulusan tavsiye ederim bu kafaya cok güzel bi ekim olur

Berkin08

• Yeni üye
  • *
Sibel hanım fiyat konusunda beni aşıyor

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Hocam, Sibel Hoca Aşıyorsa, Süreç Kolay Değil, Risk'e Atmayın, İzmir'i Eleyin, Ankara Veya İstanbul'a Gidin.. |-onayisareti-|

Bütçe 6.500 - 8000 Civarıysa;

Ankara; Şahin Çelik

İstanbul;

Asuman Hair
Serkan Aygın
Bilgehan Aydın

|-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Berkin08

• Yeni üye
  • *
Şu pandomi olmasaydı Ankara yada istanbul olurdu hocam

• Hero Member
Hocam risk olarak söylüyorsanız bende izmirden İstanbul'a gittim Ekim için,
Başka bir risk daha var o'da yanlış bir yere ekim yaptırdıktan sonra, keşkelerle dolu aylar süren, zaman kaybı, daha kötüsü, Maddi manevi ve psikolojik sıkıntılı bir sürece girmek,  Çoğu kişi burada ki güzel sonuçlara bakarak Aynı sonucu Alabileceğini düşünerek bi anlık hevesle yakınında ki amatörlere Ekim yaptırıyor, ve maalesef Aynı sonucu her merkezden almak imkânsız, bence forumda ki olumsuz sonuçları biraz detaylı araştırın, Acele etmeyin Derim |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2020, 10:42:24 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Karakutu

• Hero Member
Hocam risk olarak söylüyorsanız bende izmirden İstanbul'a gittim Ekim için,
Başka bir risk daha var o'da yanlış bir yere ekim yaptırdıktan sonra, keşkelerle dolu aylar süren, zaman kaybı, daha kötüsü, Maddi manevi ve psikolojik sıkıntılı bir sürece girmek,  Çoğu kişi burada ki güzel sonuçlara bakarak Aynı sonucu Alabileceğini düşünerek bi anlık hevesle yakınında ki amatörlere Ekim yaptırıyor ve maalesef Aynı sonucu her merkezden almak imkânsız, bence forumda ki olumsuz sonuçları biraz detaylı araştırın, acele etmeyin Derim |-onayisareti-| (^_^)
+1
Bir arkadaş daha vardı sonuç ağır nekrozla sonuçlandı oda sizin gibi İzmir çevresinde yakın diye ekim yaptırdı. SAÇSIZ ADAMIN LANETIni dikkate alın derim. Serkan Aygın veya Asuman hanımı veya Şahin Çeliki araştırın.  Antalyada da Hakan Doğanay ın kendi ekibi var fiyat olarak kendisi pahalı. Aceleye gerek yok ist araştır İzmir şart değil.

• Hero Member
+1
Bir arkadaş daha vardı sonuç ağır nekrozla sonuçlandı oda sizin gibi İzmir çevresinde yakın diye ekim yaptırdı. SAÇSIZ ADAMIN LANETIni dikkate alın derim. Serkan Aygın veya Asuman hanımı veya Şahin Çeliki araştırın.  Antalyada da Hakan Doğanay ın kendi ekibi var fiyat olarak kendisi pahalı. Aceleye gerek yok ist araştır İzmir şart değil.

Aynen.. +1 |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Burak06

• Full Member
İstanbul'da ekim yapıştırırsanız;
Asuman Hair
Serkan Aygın
Ankara'da ise Şahin Çelik öneririm.Bütceye göre en uygun ekim yapan yerler burası.Gayetde başarılı ekimleri var.

Facebook Twitter Instagram