Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırıcam Öneri ve yardımlarınızı Esirgemeyin  (Okunma sayısı 1270 defa)

mustea4141

• Yeni üye
  • *
Herkese Merhabalar sağlıklı güzel günler dilerim arkadaşlar.Son 2 3 ayda yaşadığım üst üste olumsuz durum ve aksiliklerin ard arda gelmesi hep beni oldukça yıprattı hemde özgüvenimi sildi süpürdü aldı götürdü tabiri caizse.Herneyse özgüven konusunda kendimi iyi hissettirecek şeyler yapmaya karar verdim ve tahmin edersiniz ki buda ilk olarak saç ekimi..Araştırıyorum günlerdir ne cesaret edebiliyordum ne fiyat sorabiliyordum ki zaten öyle çok yüksek bütçeye sahip olan biride değilim borç harç toplayıp bu işe girme fikrindeydim belki bu sebeple birazda korkum vardi ama en büyük korkum şuydu ki şu anki durumumdan daha kötü olmak.Ta ki bu foruma girene kadar ve ta ki kimdir nedir tanımam bilmem ama hintell rumuzlu arkadaşın konuya oldukça hakim ve bu forumdaki herkesi koruyu kollayıcı konuşmalari bilgi vermeleri vs. Vs. Sürecin en başindayım ve yine forumda gördüğüm kadarıyla sanki medeks hair de karar kılacağım gibi tabi bu karara varmadan ilk önerinizi almak isterim..Kocaeli de ikamet ediyorum 34 yaşındayım. Sizce bu işlemi hangi kurumda yapmalıyım.Özellikle resim koyucam ki madem sürecin en başından başlıyoruz sonuna kadar bizde gidelim ki bizde nacizane birşeyler ögrenirsek hintell arkadaşım gibi yardımımız dokunsun.Evet dostlar ekim merkezi olarak nasıl bi öneri yaparsınız medeks hair bu forumda gördüğüm kadariyla sanki tatmin edici sonuçları var bunu sorma sebebim ben baktığım her firmanın şikahetlerine baktım ve kafam dahada allak bullak oldu medekse bakmadim yalan yok.Ekimde nelere dikkat etmeliyim.Görüşmelerde ne sormalıyım nasıl cevaplar alırsam o merkezin güvenilir olduguna kanaat getirmeliyim.yada bu sorular saçma mi..Saç yapıma istinaden karınca kararınca fikir beyan edermisiniz.Şimdiden teşekkür ederim

mustea4141

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi yaptırıcam Öneri ve yardımlarınızı Esirgemeyin
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2021, 13:52:14 »
Özür diliyorum sanırım konuyu yanlış yere açmışım.Eğer burdaki konuyu kapatabilirseniz doğru yere açayım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Konu doğru yerde Teşekkürler
Açıklık çok fazla donör bölgende zayıf duruyor kısaca tepeye ekim yapılmaması gerek çünkü kapatmaz beklentin çok büyük değil is önden vertes yakın bölüme kadar ektirebilirsin
Medeks uygun ve temiz çalışıyor düşüne bilirsin aklına yattıysa
Global Moderator

çellini

• Full Member
beklentini düşük tutacaksan yaptır...açıklığın fazla

Facebook Twitter Instagram