Gönderen Konu: 'Saç Ekimi Üstadlarının Yorumlarınııı Bekliyorum,Lütfen Esirgemeyin...'  (Okunma sayısı 591 defa)

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar Cümleten Selamun Aleyküm ,Bundan Yaklasık 1.5 Sene Kadar Evvel Saç Ekimi Yptırmayı Düşünüyordum Ancak Bazı Sebeplerden Ötürü Ertelemek Durumunda Kaldım,Şuan Öylesine Fotoğraflarımı Çekince Durumun Gerçekten Ciddi Bir Hâl Aldığını Ve Bir An Evvel Müdahele Etmem Gerektiğini Düşündüm, Sizce Nasıl Bir Yol İzlemeliyim Ne Dersiniz Donör Bölgesi Saçlarımın Her Tarafını Yeteri Kadar Kaplamaya Yeterlimidir ? Birde Üstadlar Dediğim Gibi 1.5 Yıldır Baya Uzak Kaldım  Bu İşlere,Bu Saç Tipini En İyi Ekim Yöntemi hangisi olur ve Doktor Olarak Nereleri Tavsiye Ederisiniz Ve 30 Yaşından Evvel Yptırdığım Takdirde Dökülme Devam Edermi Acaba(YAŞ 28) (Bu Arada Babamın Saçları ön ve orta bölge full kel yalnızca yanlar ve donör klasik )_? Şimdiden Cevaplayan Cevaplamayan Herkese Çok Teşkkür Ediyorum, Ve Herkese İyi Ramazanlar,Bayramlar Diliyorum  :)

Trevor

• Hero Member
donör bölge güçlü ekim alanında ise saç ekimiyle güzel bir sonuç almaya elverişli bir dökülme şekli var.
medikal tedavi artı saç ekimiyle güzel sonuç alma olsaılığınız yüksek fakat ekim merkezi tercihi çok önemli ,size tavsiyem forumdaki ekim konularını detaylı bir şekilde inceleyin ,bu iş için mutlaka ciddi bir şekilde zaman ayırın ve acele karar vermeyin.
ekim konularını inceleyeyim derken bütçenize göre pahalıdan ucuza asmed,hakan doğanay,serkan aygın ,asuman hair ,akl ve ahmet tosun gibi ekimcilerin konularını incelemekten başlayın .

Roninn3

• Hero Member
dökülmen 35 e kadar devam eder sonrasında oldukça yavaşlar ama tabi bu dediğim uygun önlem ve tedavileri almazsan olacak olan .
ekim zamanıda gelmiş bence ,tek yapman gereken ektireceğin yere doğru karar vermen.

Robert

• Hero Member
Dökülme devam edecek kendi saçlarınızı ve donoru güçlendirmek için medikal tedavileri alabilirsin forumda iki ay vakit geçir ekim yapacak yeri bulursun zaten belli başlı yerler hepsi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçlarını korumadan saç ekimi yaptırırsan
Var olan saçların dökülür zamanla ekilen saçlar kalır
Plamlamada var olan saçlarına göre yapılacağı için
Kötü bir görüntü olur

Mantıklı olarak saç durumunuda göz önünde bulundurup
2 saç ekimi planlamalısın

Çizgidim alana kadar 1 ekim
1 sene sonra 2 ekim

Ve saçlarınıda dht blocer ürünlerle korumalısın
Global Moderator

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
Saçlarını korumadan saç ekimi yaptırırsan
Var olan saçların dökülür zamanla ekilen saçlar kalır
Plamlamada var olan saçlarına göre yapılacağı için
Kötü bir görüntü olur

Mantıklı olarak saç durumunuda göz önünde bulundurup
2 saç ekimi planlamalısın

Çizgidim alana kadar 1 ekim
1 sene sonra 2 ekim

Ve saçlarınıda dht blocer ürünlerle korumalısın

Sayın Hıntell Ve Yorum Yapan Diğer Arkdaslar Hepinize Çok Teşekkür Ediyorum , Arkdaşlar Bu Medical Ürünlerden Hangisini Önerirsiniz acaba birde yan etkisi vs varmıdır bunların bunlarıda öğrenirsem çok müteşekkir kalırım,Tekrardan Hayırlı İftarlar  Ramazanlar Diliyorum .(Bu Arada Hintell Admin Dht Blocer Bumu Oluyor Acaba : https://l24.im/Xb0OEie  )
  • Yaşınız 26

hyperKel

• Hero Member

Sayın Hıntell Ve Yorum Yapan Diğer Arkdaslar Hepinize Çok Teşekkür Ediyorum , Arkdaşlar Bu Medical Ürünlerden Hangisini Önerirsiniz acaba birde yan etkisi vs varmıdır bunların bunlarıda öğrenirsem çok müteşekkir kalırım,Tekrardan Hayırlı İftarlar  Ramazanlar Diliyorum .(Bu Arada Hintell Admin Dht Blocer Bumu Oluyor Acaba : https://l24.im/Xb0OEie  )

Attığın linkteki solüsyon muhtemelen faydalı bir şey değil dostum daha ciddi şeyler kullanman lazım .
Xpecia tb ,minoxil sprey ,evocapil sprey gibi ….
Çok afaki ama etkili ne olduğu belirsiz bir şey kullanmak istersen fitcare  solüsyon acaip etkili hatta yeni saç bile çıkartıyor yalnız içeriği ne olduğu belli değil.

Facebook Twitter Instagram