Gönderen Konu: Arkadaşlar 3 kasım Cuma Günü Ekimim var Dualarınız Esirgemeyin.  (Okunma sayısı 2744 defa)

sss1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 3 kasım Cuma Günü Ekimim var Dualarınız Esirgemeyin.
yaş 26 Gaziantepte ekim yapıcam heyecan var. inş sonuçlar güzel olur hayırlısı olur. umarım başarılı geçer sizlerlede paylaşım yapmak faydalanmak isteyen merak etmek isteyenlerede yardımcı olmak istiyorum. inanın bu forumda ekim sonuçları güzel olanları gördükçe mutlu oluyorum inş sonuçlarımda iyi geçer. sağlıcakla kalın.

1- Ekim Öncesi tavsiye
2- Alın Çizgisi Hakkında Tavsiyelerinizi bekliyorum

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Alın çizgisi,greft bilgisi bunları ekim yapacak merkez daha net belirler.Ekim merkezinin adını yazarsanız belki bi yorum yapılabilir

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun.ekim yerini ücretini vs yazar mısınız?

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun. Onde 1 tutam saçınız var ön çizgi onu geçmesin daha yas 26 dediniz çok öne alip seyrek olmasından az geride olup daha sık olmasi iyidir bence..oval çizgi yerine hafif keskin daha çok yakışıyor..fikrim tavsiyem bu.

infazcı

• Yeni üye
  • *
Dostum hayırlı olsun ekimin simdiden arkadasinda dedigi gibi on cizgiyi geride tut v seklinde gibi daha sık bi ekim olur.
Ayrica arastirdin mi sen bu ekim merkezini daha once ektiren kisileri fln gordun mu yada forumda orda ektirip iyi sonuc alanlar var mi ?kac saatlik bi operasyon olcak kac greft ekilcek ekim tek seans mi yoksa iki gune bolerek mi yapilcak.
Bnce ekim merkezini iyi arastir oyle kararini ver sonra sıkıntı yasama diye soyluyorum bunlari malum ortalık kasaptan gecilmiyor.

sss1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2017, 17:08:36 Gönderen: sss1 »

sss1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2017, 17:09:14 Gönderen: sss1 »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yalan söylemişler... Gold nedir birader? Türkçe karşılığı ALTIN , fue ile ne alakası var. Millet bilmiyor diye sallayıp duruyorlar, icefue, organic fue, byonebyfue...
Yani uyduruyorsun bari kılıfınıda hazırla... örneğin de ki;
Gold Fue tekniğinde kullanılan punchlar altın kaplama olduğu için, hem yara izi bırakmıyor hemde altın metaryelinin ısıl genleşme katsayısı dusuk olduğu için alınan geeftler çok daha uzun süre canlı kalabiliyor “ falan...
Biri bana gelecek bir al teknik 3 lira , süper teknik 5 lira ... 2 dakika durmam terkederim merkeZi... biri diğerinden üstün ise neden digerini yapıyor bu adamlar?  Maliyeti mi kurtarmıyor? Ayıptır ya

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
Gold fue yöntemi dedi ise ektirme net senin parana da yazık sonucuda şimdiden yaziyorum mutsuzluk olur biraz keskin yazdım ama dost acı söyler
ALLAH"ın adamıyık...

sss1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
beyler gold hakkındaki olumsuz yorumlarınız maddi açıdan mı yoksa ekim açısındanmı söyleniyor tam olarak anlamak istiyorum

sss1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Gold fue yöntemi dedi ise ektirme net senin parana da yazık sonucuda şimdiden yaziyorum mutsuzluk olur biraz keskin yazdım ama dost acı söyler

kardeşim özel mesaj attım yanıtlarsanız sevinirm

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hocam kaç ayar ?
Global Moderator

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
hocam kaç ayar ?
hintell gece gece öldüm gulmekten allahta seni guldursun...
ALLAH"ın adamıyık...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
:))

sloceer a katılıyorum  2 ayrı teknık bırı daha pahalı  saçmalıga bakarmısın  ... madem bu altın teknıgınden :)) başarı sağlamış bu arkadaşlar (yersen tabi sen yemişe de benziyosun )  daha iyi madem neden 2 ayrı teknık uygulayıp bırı daha ıyı desın ? fark olsa salak olması lazım böyle bır uygulama yapması ıcın başarılı olur adını duyurur ve müsterısı artar dogal olarak fıyatı da ama pazarlama teknıgı olduğu ıcın çakıp çakıp gönderıyorlar  bu teknık bu fıyata şu teknık bu fiyata :) neyse bencede aklın varsa sen orda ekım yaptırma kardeş

bu sağlık sektörönün %85 bu sekılde işliyor sadece saç da degil Umut satıyorlar sadece başka hiç bir şey yok..

« Son Düzenleme: 02 Kasım 2017, 01:58:20 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
:))

sloceer a katılıyorum  2 ayrı teknık bırı daha pahalı  saçmalıga bakarmısın  ... madem bu altın teknıgınden :)) başarı sağlamış bu arkadaşlar (yersen tabi sen yemişe de benziyosun )  daha iyi madem neden 2 ayrı teknık uygulayıp bırı daha ıyı desın ? fark olsa salak olması lazım böyle bır uygulama yapması ıcın başarılı olur adını duyurur ve müsterısı artar dogal olarak fıyatı da ama pazarlama teknıgı olduğu ıcın çakıp çakıp gönderıyorlar  bu teknık bu fıyata şu teknık bu fiyata :) neyse bencede aklın varsa sen orda ekım yaptırma kardeş

bu sağlık sektörönün %85 bu sekılde işliyor sadece saç da degil Umut satıyorlar sadece başka hiç bir şey yok..
Birde şu çakıp çakıp yollama işlemini çoğu yer yapıyor bana 3 liraya yapılan iş başkasına 5 lira deniyor işlem tamamiyle aynı.Bu iş ne yazıkki  iyice umut tacirliğine döndü kazanılan para tatlı olunca ekimciler iyice kaliteden saptı.Siz de bir merkez açın hintel hocam valla şurdaki hastalar bile çoğu ekimciden daha merhametli daha bilgi sahibiidr

Facebook Twitter Instagram