Gönderen Konu: Babanın Anneye kötü davranması  (Okunma sayısı 1057 defa)

Ziptikci

• Sr. Member
Babanın Anneye kötü davranması
« : 08 Eylül 2020, 01:54:38 »
Arkadaşlar iyi forumlar. Bende insan olmayan bir baba var. Bana iyi davransa da anneme çok kötü davranıyor. Selam bile verse Allah belani versin senin diyerek küfürlere başlıyor. Sizce bu hayvani nasil uyarabilirim. Ne yapmam lazim? Direkt kavga edeyim mi? Döveyim mi? Ne yapayım lütfen yardim edin bana artık dayanamiyorum. O mezara ben hapise gidicem bu gidişle.
 Size nasil bir hayvan olduğunu anlatmak için bir örnek vereyim. Küçük kardeşim var. Çaydanlıga yaklastirmiyoruz. Aman oğlum dikkat et dedi annem dökülür üstüne dedi. Şerefsiz adam ne dese beğenirsiniz." Dökülürse kes at çocuğu."  Neyse daha binlercesi var böyle.

trkaantr1

• Yeni üye
  • *
Ynt: Babanın Anneye kötü davranması
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2020, 02:02:16 »
kaç yaşındasın ? Bu tür hayvanlar dayak yediği zaman gücü silahta bıçakta buluyor.Ama seninde sabrının bir sınırı vardır elbet. zor durum. Allah kolaylık versin sana

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2020, 02:03:16 »
Gözdağı ver. Ya bir daha böyle davranması ya da bir dahakine baba falan demem de. Tabi ekonomik özgürlüğünü eline aldıysan ve babana muhtaç degilsen

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2020, 02:03:59 »
kaç yaşındasın ? Bu tür hayvanlar dayak yediği zaman gücü silahta bıçakta buluyor.Ama seninde sabrının bir sınırı vardır elbet. zor durum. Allah kolaylık versin sana

Yaş 21. Bazen çok iyi bir insan. Dışarıya da iyi. Şiddet hiç uygulamadi şimdiye kadar ne anneme ne bizlere. Ama psikolojik şiddet fazlasiyla var. Silahta bıçakta bulamaz onda o göt yok.

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2020, 02:05:38 »
Gözdağı ver. Ya bir daha böyle davranması ya da bir dahakine baba falan demem de. Tabi ekonomik özgürlüğünü eline aldıysan ve babana muhtaç degilsen

Öğrenciyim ama kendisine muhtaç değilim.. 3 yıldır bir kuruş para almadim. Pandemi nedeni ile 6 yil aradan sonra eve geldim. Yokluğumda çok ezmiş annemi şerefsiz. Ona muhtaç olmadığımı bildiği için bana agzini açamıyor. Maalesef daha okulum bitmedi

trkaantr1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2020, 02:06:20 »
aynı durumu ben yaşasaydim o ne yapiyosa aynisini bende yapardim ona. Çözüm olabilir.Belli ki empati yapamiyor

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2020, 02:11:25 »
aynı durumu ben yaşasaydim o ne yapiyosa aynisini bende yapardim ona. Çözüm olabilir.Belli ki empati yapamiyor

Bunu düşündüm. Empati yapabilcek bir insan değil. Gözdağı verirsem dahi geçici bir etki olacak gibi duruyor. Ben yokken yine yapar. Ya bu adam işten ayrilip çalışmayı reddeden bir adam. Üstüne annem bir okulda temizlikcilik yapmak zorunda kaldi. Köydeyiz bu arada köy okulu idi. Annem akşam işten çok yorgun geliyordu. Bana çay yap çay getir yemek yap diye ustune emir verecek yüze sahip bir hayvan. O ara dua etsin ben yoktum sonradan öğrendim. Emir veriyor ya. Kendi yatiyor yatıyor. Küfür edicem şimdi. Annem didinip para bulmaya çalışıyor. Günde 2 paket parlament içiyor. Üstüne bir de abur cubur alip yiyor. Bir de 2-3 bira salliyor haftada 3 gün. Ulan paramiz yok. Benim çocuklarım var. Para bulcaz diye kara kara düşünüyorlar. Eşim çalışıyor bari ben zorluk cikarmayayim diye düşünmeyen adamdan anlayis beklemek çok zor. Şu an annemin işi de yok olmayacak da. Ben de iş bulamadim.

trkaantr1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2020, 02:14:05 »
Bunu düşündüm. Empati yapabilcek bir insan değil. Gözdağı verirsem dahi geçici bir etki olacak gibi duruyor. Ben yokken yine yapar. Ya bu adam işten ayrilip çalışmayı reddeden bir adam. Üstüne annem bir okulda temizlikcilik yapmak zorunda kaldi. Köydeyiz bu arada köy okulu idi. Annem akşam işten çok yorgun geliyordu. Bana çay yap çay getir yemek yap diye ustune emir verecek yüze sahip bir hayvan. O ara dua etsin ben yoktum sonradan öğrendim. Emir veriyor ya. Kendi yatiyor yatıyor. Küfür edicem şimdi. Annem didinip para bulmaya çalışıyor. Günde 2 paket parlament içiyor. Üstüne bir de abur cubur alip yiyor. Bir de 2-3 bira salliyor haftada 3 gün. Ulan paramiz yok. Benim çocuklarım var. Para bulcaz diye kara kara düşünüyorlar. Eşim çalışıyor bari ben zorluk cikarmayayim diye düşünmeyen adamdan anlayis beklemek çok zor. Şu an annemin işi de yok olmayacak da. Ben de iş bulamadim.
Kardeşim hiç bir şekilde vermeyin bira parasını sigara parasını cartını curdunu iki gün bağırır cagırır üçüncü gün çalışmak zorunda kalır.Bizim bi akrabamizda bu şekildeydi bilirim bu durumları.

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2020, 02:16:42 »
Kardeşim hiç bir şekilde vermeyin bira parasını sigara parasını cartını curdunu iki gün bağırır cagırır üçüncü gün çalışmak zorunda kalır.Bizim bi akrabamizda bu şekildeydi bilirim bu durumları.

Annemin banka kartı onda. Birikmiş paralarini yiyor. Üstüne üzüm bağı var ordan 2-3 bin lira aldı onla oyalaniyor. Alıyor ya gerekirse mutfak masrafindan keser alır. Şu an eve para girişi yok zaten. Annem para vermiyorum gibi bir cümle kursa anında küfür kiyamet üstüne boşanma davasi açar öyle bir şerefsiz

trkaantr1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2020, 02:19:14 »
Annemin banka kartı onda. Birikmiş paralarini yiyor. Üstüne üzüm bağı var ordan 2-3 bin lira aldı onla oyalaniyor. Alıyor ya gerekirse mutfak masrafindan keser alır. Şu an eve para girişi yok zaten. Annem para vermiyorum gibi bir cümle kursa anında küfür kiyamet üstüne boşanma davasi açar öyle bir şerefsiz
açsın boşanma davasını nolcak.Aslan gibi adamsın annene bakarsın.Bende çalsııyorum hem anneme bakıyorum hem anneanneme bakıyorum.

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2020, 02:23:23 »
açsın boşanma davasını nolcak.Aslan gibi adamsın annene bakarsın.Bende çalsııyorum hem anneme bakıyorum hem anneanneme bakıyorum.

Maalesef öyle olamıyor. Okulum Eskişehir'de. Ben başka sehirdeyim. Eskişehir'de iş bulmak çok zor çok kalabalik. Aileme nasıl bakabilirim ki? Okulla alakalı bazi değişiklikler oldu. 4 sene sonra bitecek. Sonra atanıp restimi çekebilirim. Annem gelecek olsa teyzem de boşandı kocasindan. Hatta kocalari çocukluk arkadaşı. İki şerefsiz yani. Teyzemin evi var beraber yaşayabilirler. Çalışıyor teyzem annem de çalışır ben de çalışırım huzurlu bir hayati olur. Ama annem kabul etmez. Çıkar yol bulamiyorum. Okulum bitince zorla alırım bu adamin elinden zaten. Ama şu anlik çözümler lazim

Yolverin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2020, 22:38:20 »
Çok zor bir durum dostum Allah yardımcısı olsun kadının

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Eylül 2020, 11:15:32 »
Zor bir durum kardeşim sen dişini göster ya da sende ona öyle davran anneni koruduğunu dibine kadar hissettir ama yanlış bir hata yapma
Global Moderator

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 11 Eylül 2020, 23:30:44 »
Annene destek ver, ayrılsınlar. Ömür kısa, böyle tipleri çekmeye değmez

Facebook Twitter Instagram