Gönderen Konu: Avicenna 4500 GREFT  (Okunma sayısı 610 defa)

Ertunç Çelebi

• Yeni üye
  • *
Avicenna 4500 GREFT
« : 11 Eylül 2020, 16:23:51 »
Tüm forum üyelerine iyi günler,
Bugün ekimimin 4.günü dün ilk yıkamayı hastanede yaptırdım.Bugün kendim yaptım saç ekim sonrası çekilen fotoğraflar bugüne ait.Ekim yapılırken saç yapımın çok ince olduğundan dolayı ön tarafa daha yoğun ekim yapıldı.Ön çizğimin doğal olmasını istedim zaten doğuştan gelen yanlarda hafif açıklıklarım vardı o yüzden oraya ekim yapılmasını istemedim.

Sizlerin tecrübelerinizden de faydalanmak isterim.
Donör bölgem eskiye çok uzak olmuycak şekilde toparlar mı acaba ?
Ekim sizce nasıl duruyor ?
Saç tellerimin güçlenmesi için faydasını takviye ürünler nelerdir ?

Ekim öncesi resimler

Ekim sonrası 4.gün

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Avicenna 4500 GREFT
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2020, 16:50:14 »
Saç yapın baya ince görünüyor alan çok geniş bir kerede kapanıp seni mutlu etmesi zor ön orta bölümde kapacılık sağlanır umuyorum.

Ön çizgi hatalı gibi sağ ve solda smetri problemi var gibi geldi bana yukardan çektiğin fotoda?
Sen farkediyormusun?
Global Moderator

Ertunç Çelebi

• Yeni üye
  • *
Ynt: Avicenna 4500 GREFT
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2020, 17:02:49 »
Saç yapın baya ince görünüyor alan çok geniş bir kerede kapanıp seni mutlu etmesi zor ön orta bölümde kapacılık sağlanır umuyorum.

Ön çizgi hatalı gibi sağ ve solda smetri problemi var gibi geldi bana yukardan çektiğin fotoda?
Sen farkediyormusun?

Aynada baktığımda gözüme hiç çarpmadı abi açıkcası ama sen şimdi diyince dikkat ettim evet dedeiğin gibi üstten bakınca simetri hatası var kesinlikle kaçırma yapmışlar sanırım   >:( Bunu iletcem kendilerine bakalım ne söylüycekler.

Maalesef saç telim çok ince ve zayıf bi yapısı var donör bölgem çok seyrek kalmıycağı takdirde ikinci ekimin düşünüyorum bakalım zaman ne göstercek.

Facebook Twitter Instagram