Gönderen Konu: Rana Saç Ekim Merkezi Mersin 5200 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 2701 defa)

El Fahr

• Yeni üye
  • *
Rana Saç Ekim Merkezi Mersin 5200 greft saç ekimi
« : 12 Eylül 2020, 15:00:21 »
Arkadaşlar öncelikle merhabalar yaş:24 ekim yaptırmadan önce kısmen takip ettiğim ekimden sonra günlük olarak takip ettiğim forum üyelerine selamlar olsun 67 gün önce ektirdiğim saçımı sizlerle paylaşmak istiyorum verteks şikayetiyle gittiğim ve saçlarımın iyiden iyiye zayıfladığını orda daha çok farkettiğim bir saç ekimi oldu ülkemiz genelinde başarılı verteks ekimin hemen hemen olmadığını görmekteyim nasıl bir sonuç alırım bilmiyorum ama bu verteks için doktorlarımızın bir çözüm bulmaları gerektiğini düşünüyorum

El Fahr

• Yeni üye
  • *
Ynt: Rana Saç Ekim Merkezi Mersin 5200 greft saç ekimi
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2020, 15:08:46 »
1 gün sonra donör bölgesi ve ekilmeden önceki ön bölge

El Fahr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2020, 15:21:45 »
1 hafta sonrası donör bölge -23 gün sonra verteks

El Fahr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2020, 15:36:24 »
67. Gün son durum 2 aydır xpecia tablet kullanmaktayım başka bir takviye almıyorum yaklaşık 9 saat süren bir operasyon oldu ilgi alaka olarak memnun kaldım işlerine önem veren bir saç ekim merkezi operasyon sırasında veya sonrasında bir sıkıntı yaşamadım 2 seans prp yaptırdım her istediğimde ulaşıp Bilgi alabiliyorum sağolsunlar ilgileniyorlar  umarım operasyon kadar sonuçlarda tatmin eder 3000 3500 greft kadar daha kapasitem olduğu söylendi ama bir daha bu zahmetli sürece katlanırmıyım bilmiyorum eğer iyi bir sonuç alırsam ilerde müttalip hocada veya Koray hocada bir tamamlama yaparım göze alamazsamda saç similasyonu ile kombine etmeyi düşünüyorum beklediğim sonuca varamaz isem müttalip hoca ve Koray hocanın manuel alım yaptığından haberim var manuel alımla donörümün bir 5000 daha çıkarabileceğini düşünüyorum görüşlerinizi ve iyi dileklerinizi bekliyorum hintell gerçekten mükemmel bir forum kurmuşsun sanada böyle bir forumu kurduğun için şükranlarımı sunuyorum

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2020, 15:40:39 »
Kardeş hayırlı olsun ama sıkıntılı bir ekime benziyor. Ön kısma ekim yapılmaması hata olmuş. Oradan bir açılma olursa sıkıntı yaşarsınız. Ekimmağduru nickli arkadaş vardı benzer ekim yapılmıştı ve baya sıkıntı yaşadı. Demem o ki ne yapın edin o ön bölgedeki saçları koruyun.

El Fahr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2020, 15:45:03 »
Kardeş hayırlı olsun ama sıkıntılı bir ekime benziyor. Ön kısma ekim yapılmaması hata olmuş. Oradan bir açılma olursa sıkıntı yaşarsınız. Ekimmağduru nickli arkadaş vardı benzer ekim yapılmıştı ve baya sıkıntı yaşadı. Demem o ki ne yapın edin o ön bölgedeki saçları koruyun.
evet dostum onları korumam lazım farkındayım umarım dökülmez ne diyelim sonuç doyurucu olsunda onlar ilerde gider ise revizyon yaptırırız mühim değil :)

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2020, 15:48:05 »
inşallah güzel bir sonuç elde eder ve saç defterini kapatırsın ama yaşının genç olması ve dökülmenin yaşına göre agresif olması dökülmenin devam edeceğini düşündürdü bende. Umarım yanılırım.

benim tavsiyem sonuç güzel olsa da ön tarafa iyi bir sıklaştırma yaptırmaktan yana. çünkü orası bir kere döküldü mü görüntü rahatsız edebilir.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2020, 15:48:21 »
Geçmiş olsun   yapılan  planlama   acemice  yapılmış  böyle  bir ön  çizgi planlama  hiç  görmedim   ilerde  saç dökülme olursa ön  bölge   hiç  güzel görüntü   olmaz   

El Fahr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2020, 15:58:24 »
inşallah güzel bir sonuç elde eder ve saç defterini kapatırsın ama yaşının genç olması ve dökülmenin yaşına göre agresif olması dökülmenin devam edeceğini düşündürdü bende. Umarım yanılırım.

benim tavsiyem sonuç güzel olsa da ön tarafa iyi bir sıklaştırma yaptırmaktan yana. çünkü orası bir kere döküldü mü görüntü rahatsız edebilir.
evet mutlaka rahatsız edecektir ben dökülmemin yeterince belli olduğunu düşünüyorum ilerde dediğim gibi ön taraf gider ise küçük bir operasyon daha geçiririz önemli değil yeterki sonuç doyurucu olsun :)

El Fahr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2020, 15:59:51 »
Geçmiş olsun   yapılan  planlama   acemice  yapılmış  böyle  bir ön  çizgi planlama  hiç  görmedim   ilerde  saç dökülme olursa ön  bölge   hiç  güzel görüntü   olmaz
dediğiniz gibi önbölge dökülür ise hiç güzel bir görüntü olmaz ama bir anda dökülme olmayacağına göre onu farkeder farketmez bir şeyler düşünürüm zaten mühim olan ekim yapılan yerlerin performansının iyi olması şu an için :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2020, 16:01:03 »
evet mutlaka rahatsız edecektir ben dökülmemin yeterince belli olduğunu düşünüyorum ilerde dediğim gibi ön taraf gider ise küçük bir operasyon daha geçiririz önemli değil yeterki sonuç doyurucu olsun :)
    emin saç ekim önce araştırma yapmışın dir  böyle  bir  ön  çizgi gördönmü ? Dostum

El Fahr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 12 Eylül 2020, 16:03:05 »
    emin saç ekim önce araştırma yapmışın dir  böyle  bir  ön  çizgi gördönmü ? Dostum
görmedim tabiki benimde garibime gitti ama oradaki saçların sağlıklı olduğunu düşününce girilmemesi gerektiğini düşünüyorum dediğim gibi küçük bir alan öyle bir şey olur ise 1200 greft le halledebiliriz o yüzden o kadar takılmıyorum bu duruma

El Fahr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2020, 16:11:50 »
görmedim tabiki benimde garibime gitti ama oradaki saçların sağlıklı olduğunu düşününce girilmemesi gerektiğini düşünüyorum dediğim gibi küçük bir alan öyle bir şey olur ise 1200 greft le halledebiliriz o yüzden o kadar takılmıyorum bu duruma
ha ayrıca benimki gibi önde bu kadar sağlıklı saçı olup böyle bir dökülme yaşayanda görmedim oda ayrı mesele 😂

saçekimikullanıcı

• Full Member
« Yanıtla #13 : 12 Eylül 2020, 16:23:57 »
Öncelikle hayırlı olsun kardeşim. Planlama bana da biraz garip geldi açıkçası. Diğer arkadaşların da dediği gibi forumda bir kullanıcının da böyle bir ekimi vardı daha sonra  ekim yapılmayan alan döküldüğü için çok kötü bir görüntü elde etmişti. Yaşın genç ve saçların çok kötü durumda değil. Keşke biraz daha bekleseydin o sürede de ek takviyelerle diğer kısmı da toparlardın diye düşünüyorum. İnşallah yanılırız.
1 Mg Finasteride
Biotin solgar 1000 mg
Sebamed Kepek Önleyici Şampuan

El Fahr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 12 Eylül 2020, 16:30:05 »
Öncelikle hayırlı olsun kardeşim. Planlama bana da biraz garip geldi açıkçası. Diğer arkadaşların da dediği gibi bir kullanıcının da böylr bir ekimi vardı daha sonra  ekim yapılmayan alan döküldüğü için çok kötü bir görüntü elde etmişti. Yaşın genç ve saçların çok kötü durumda değil. Keşke biraz daha bekleseydin o sürede de ek takviyelerle diğer kısmı da toparlardın diye düşünüyorum. İnşallah yanılırız.
Teşekkür ederim ciddi manada bu durumdan rahatsızlık duyduğum için ektirme kararı aldım planlama biraz garip benim dökülmede biraz garip hayatta biraz garip umarım yanılırsınız ve güzel bir sonuç alırım olmasada dökülürsede Allah Kerim yapacak bir şey yok sadece oradaki saçın sağlıklı olması bu tarz bir planlamaya itti bizi açıkçası hepiniz için iyi temennilerimi iletiyorum umarım hepimiz çok güzel sonuçlar alır ve saç mevzusundan kurtuluruz :)

Facebook Twitter Instagram