Gönderen Konu: 26.03.2022 Murat Mantı 4500 Greft Saç Ekimi Mersin  (Okunma sayısı 7027 defa)

AtarlıSolist33

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba. Mersinde murat manti da sac ekimi yaptirdim. 29 yaşındayım. Murat Mantı’nın saç ekim sonuçları etkileyici olduğu için kendisini tercih ettim.Finasterid omega 3 biotin cinko multi vitamin kullaniyorum. Ekim sureci ile ilgili herseyden memnunum. İlgi alaka 10 numaraydi lakin sanki 4500 greft degilde cok cok 3000 greft ekildi gibi geldi bana ve ön çizgim sanki biraz geride kalmış gibi sanki saçlarım çıksa yine alnı açık olacakmışım gibi. Ekim ile ilgili tek takildigim nokta burasi onun disinda diyecek sozum yok. Surecle ilgili fotolari aticam duzenli olarak. Yorumlariniz benim için çok önemli.

Cumartesi günü saat 1 de ekim randevum vardı. 1 de ordaydım. Bi yarım saat bekledik sonra tansiyonumu ölçtüler benim her zaman max 10/6 seviyesindedir Düşük tansiyonluyum. Bu durum biraz panik yarattı. Anlattım kendimi dedim hic bir sorun yok etide sizin kemigide sizin rahat rahat kesip bicebilirsiniz beni :) saat 2 civarı Murat bey ekim planımı yaptı ön çizgimi belirledi bu durumla ilgili istişare ettik. Kendisi bi 15 20 dk gitti o esnada beni uyusturmaya basladilar. Uyusturma islemi ignesiz basincli bir tabanca ile yapildi. İgneye gore cok daha iyi oldugunu soyleyebilirim. Uyusturma islemi tamamlaninca Murat bey tekrar geldi kanallarımı açtı ve gitti. Greft alımına geçtik greftlerimin %75 ini eşi Hatice hanım aldı. Kendisi saolsun ekim boyunca sürekli ilgilendi ve tüm sorularımı cevapladı. Şöyle bir durum var greft alımım bitene kadar kimse bana kaç greft ekileceğini asla söylemedi. Kaç defa sorsamda cevap alamadım. Sonra greft alımım bitince greftleri sayan kız burası tam tamına 4500 dedi ve kısa bir ara verdik yemeğimi yedim çayımı içtim bu civarlarda saat 5 olması lazım en geç 5.30 sonra iki kız saç ekimimi yaptı 2 kişi aynı anda ektiler akşam saat 8.30 civarında ekim bitti. Murat Bey’in ekibi gayet güler yüzlü enerjisi yüksek pozitif bir ekip. Ekim boyunca hiç gerginliğim olmadı. İlgi alaka yerli yerindeydi. Eğer gerçekten 4500 greft ekildiyse ben ekimden ve tüm süreçten memnunum. Önerir miyim ? Kesinlikle. Ben kel değil alnı açık birisiydim. Tek seansla gayet kapanabilecek saç açıklığımın 2. Seansa mecbur edilmesi gerçeğini kabul edemem. Bu sebeple yorumlarınız benim için gerçekten çok önemli.

Dipnot : Saç ekimini tamamen kelliğe antipatik baktığım için yaptırdım. Kendimi aynada saçlı görmek istediğim için. Karşı cins tarafından her zaman ilgi gören bir tip oldum ekimi sadece ve sadece kendim için yaptırdığımıda eklemek istedim. Bence mental düşüncemiz ekim için önemli olsa gerek.

Dipnot 2 : Bütün çevrem kızlı erkekli hepsi aynı şeyi , bu kellik olgusunun bana çok yakıştığını eğer saç ektirsem büyük bir kumar oynayıp saç ekimim başarıyla tamamlansa bile tüm cazibemi kaybedebileceğimi söylediler. Hatta çoğu saçlı halimin kel halim kadar etkisi olmayacağını düşünüyor. Gelelim sonuca… Ben aynada kendimi saçlı görmek istedikten sonra tüm bu görüşler düşünceler yada söz edilen cazibe benim ne kadar umrumda ? Dedim vee aranıza sonunda katıldım. Benim hikayemde böylece başlamış oldu :)

AtarlıSolist33

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 26.03.2022 Murat Mantı 4500 Greft Saç Ekimi Mersin
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2022, 05:45:13 »
Ekimden once saclarimin yukaridan cekilmis resmini ekledim. Donor bolgeyi ekledim. Ve alinan greftlerin resmini ekledim tespiti kolaylastirmak adina. Yarin aksam saatlerinde ilk sac yikamam gerçekleşecekmiş olacak.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2022, 05:54:12 Gönderen: AtarlıSolist33 »

AtarlıSolist33

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Mart 2022, 11:58:50 »
Yorum yok mu arkadaşlar?

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2022, 12:05:07 »
Ekimden daha mantıklı birsey varsa finasa başlaman olmuş çok çok iyi etmişsin kendi saçların da gidici gibi onlara önlem iyi olmuş ekime gelecek olursa on çizgi hoşuma gitti ileride geriye doğru tekrar ekim gerektiğinde elinde yeterli donör alanı olacaktır sahin çeliğin on çizgisine benzemiş o arkadaşları incelersen çıkış olduğunda on çizgi  gayet güzel oluyor ,şuanda sağlıklı duruyor sorun yok hayırlı olsun bol sabırlar
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

AtarlıSolist33

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2022, 12:10:51 »
Sizce 4500 greft var mı ekim ? Bu arada kendi saçlarım son 6 yıldır aynı seviyedeydi. Ekim yaptıralı 3. Günüm bugün ama finasa baslayalı 2 ay oluyor ekim öncesi tüm alt yapıyı sağlama aldım. Yorum içinde teşekkür ederim 🙏🏻

AtarlıSolist33

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Mart 2022, 13:10:28 »
Saç ekimi sürecimi düşüncelerimi çevremin tepkisini yani aklıma gelen diğer detayları ekledim. Daha aklıma geldikçe eklemeler yapıcam. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin 🙏🏻

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 29 Mart 2022, 14:02:48 »
Sizce 4500 greft var mı ekim ? Bu arada kendi saçlarım son 6 yıldır aynı seviyedeydi. Ekim yaptıralı 3. Günüm bugün ama finasa baslayalı 2 ay oluyor ekim öncesi tüm alt yapıyı sağlama aldım. Yorum içinde teşekkür ederim 🙏🏻
3500 4000 cuvari gibi geldi eğer bir kanala birden fazla kök eklemislerse fazla da olabilir

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #7 : 29 Mart 2022, 14:03:52 »
Dostum yüz tipininin Burak Özçivit kadar yakışıklı olduğunu varsayarak düşünüyorum. Yok, yine yakışmıyor kellik sana. Kafatasının şekli pek uygun değil yani. Kim dediyse öyle belki canın sıkılmasın diye demiş olabilir. Saç dökülme tipin NW6-7 diffuse tipi. Yani kelliğe ramak kala veya direkt kel diyebiliriz çünkü yan saçları üste taradiğindan dolayı öyle gözüküyor.

Şu ekim masasını görmez olaydım. Insan bir yıkar şu altına serdikleri bez türü şeyi. Hayret ya hayret. Hiç boşuna "operasyon anında oldu" diye mazaret üretilmesin. Orada kurumuş izler var. Yeni değil.

Murat Mantı ismini hiç duymadım.

Ekime gelelim, güvenli bölgede kalmış bu avantaj. Saç çizgisi biraz asimetrik gibi geldi bana. Onun dışında sık bir ekim diyebiliriz. Umarım dilediğin gibi sonuçlanır dostum.

« Son Düzenleme: 29 Mart 2022, 14:40:53 Gönderen: zweig »
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

AtarlıSolist33

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 29 Mart 2022, 14:19:47 »
Dostum yüz tipininin Burak Özçivit kadar yakışıklı olduğunu varsayarak düşünüyorum. Yok, yine yakışmıyor kellik sana. Kafatasının şekli pek uygun değil yani. Kim dediyse öyle belki canın sıkılmasın diye demiş olabilir. Saç dökülme tipin NW6-7 diffuse tipi. Yani kelliğe ramak kala veya direkt kel diyebiliriz çünkü yan saçları üste taradiğindan dolayı öyle gözüküyor.

Şu ekim masasını görmez olaydım. Insan bir yıkar şu altına serdikleri bez türü şeyi. Hayret ya hayret. Hiç boşuna "operasyon anında oldu" diye mazaret üretilmesin. Orada kurumuş izler var. Yeni değil.

Murat Mantı ismimi hiç duymadım.

Ekime gelelim, güvenli bölgede kalmış bu avantaj. Saç çizgisi biraz asimetrik gibi geldi bana. Onun dışında sık bir ekim diyebiliriz. Umarım dilediğin gibi sonuçlanır dostum.

Degerli yorumunuz icin tesekkur ederim birazdan konuya sac ekiminden once saclarimin nasil gorundugunude ekleyecegim. Peki sizce ekim gercekten 4500 greft mi ?

AtarlıSolist33

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Mart 2022, 14:31:04 »
Sac ekiminden yaklasik 10 gun once cektigim resimlerimi ekliyorum fikir alanimiz biraz daha genislesin diye. Konunun herkese faydalı olması için elimden gelenin fazlasını yapıcam

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #10 : 29 Mart 2022, 14:32:53 »
Degerli yorumunuz icin tesekkur ederim birazdan konuya sac ekiminden once saclarimin nasil gorundugunude ekleyecegim. Peki sizce ekim gercekten 4500 greft mi ?
Ya 4500 greft ya da ona yakın bir şey olduğunu düşünüyorum. Çünkü yoğun.

Ekimden önceki saçınızı eklemişsin dostum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 29 Mart 2022, 14:34:19 »
Kafa yapın yukarı doğru hafif uzun alnın çıkıntılı qlni kapatmak için geniş bir ön çizgi tercih etseydin fazladan greft giderdi ve belki suanki sıklık olmazdı şuan ekilen ön çizgi daha maskülen ve karizmatik geliyor bana çıkışlar olursa ayrı bir hava katacaktır hocam

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 29 Mart 2022, 14:39:30 »
Bence 4500 yoktur olsa bile neden sadece o dar alandan alım yapılmış ki nitekim iz bırakma olasılığı artar öyle kabuk dökümü sonrası sıklık anlaşılır şuan aldığın takviyeler güzel murat mantının bazı güzel ekimlerine denk geldim Mersin'de sanırım iyi potansiyeli var merkezin hijyene daha fazla önem vermesi gerekiyor umarım güzel bir sonuç alırsınız bence kellik Johnson statham dışında kimseye yakışmaz :)

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 29 Mart 2022, 14:49:28 »
Kellik kime yakışmışta sana yakışmış  :) çevrendekiler saçmalamış bro

AtarlıSolist33

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Mart 2022, 14:53:18 »
Kellik kime yakışmışta sana yakışmış  :) çevrendekiler saçmalamış bro
Kanka toplum baskısına aldanacak olsaydım çevremde 1 kişi ektir demiyordu. Ben sevmiyorum kelliği. Ama bana şunu sor kelliğim bir an olsun hayatımda dezavantajını yaşadım mı ? Yaşamadım. Benimkisi garip bi süreç inşallah el ele atlatıcaz hepimiz 💪🏻

Facebook Twitter Instagram