Gönderen Konu: Murat manti sikayet  (Okunma sayısı 5656 defa)

Özgün Polat

• Yeni üye
  • *
Murat manti sikayet
« : 20 Ağustos 2020, 15:48:36 »
Uzun suredi kaşekimi icin Mersinde yer ariyordum ve kendilerini buldum internetten . İnstagram ve watsaptan yazidim bir gun sonra anca donus yaptilar oda bi iki kelime cevap verdiler . Kaş ekim resimlerini yokmu dedim dun bugun cevap verdiler sagolsunlar yok diye . Bende kalsin bi cevap alamiyorum soruma deyince tabiki kalabilir diye saygisizca bir mesaj atti . Sizi internette bu tavrinizi ileticem deyince boyle birsey yaparsam ozel hayat gizliliginden savciliga sikayet edeceklerini soylediler beni . İnsan yapamadigi is icin yapamiyorum der daha once yapmamislar kaş ekimi heralde benim uzerimde deneyecekleri sormasaydim . Onu da gectim dalga gecerek yazismalari son derece saygisizca

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Murat manti sikayet
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2020, 16:01:33 »
geçmiş olsun diyeceğim ama neyseki herhangi bir işlem yapmamışsınız ,kaş ekimi zor bir operasyon olsa gerek bence daha profesyonel bu işi yapan yerlere yönlenmelisiniz ,özellikle işlemi yapacak kişinin doktor olması şartını arayınız.

Bagwell

• Sr. Member
  • olur olur..
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2020, 16:15:43 »
Uzun suredi kaşekimi icin Mersinde yer ariyordum ve kendilerini buldum internetten . İnstagram ve watsaptan yazidim bir gun sonra anca donus yaptilar oda bi iki kelime cevap verdiler . Kaş ekim resimlerini yokmu dedim dun bugun cevap verdiler sagolsunlar yok diye . Bende kalsin bi cevap alamiyorum soruma deyince tabiki kalabilir diye saygisizca bir mesaj atti . Sizi internette bu tavrinizi ileticem deyince boyle birsey yaparsam ozel hayat gizliliginden savciliga sikayet edeceklerini soylediler beni . İnsan yapamadigi is icin yapamiyorum der daha once yapmamislar kaş ekimi heralde benim uzerimde deneyecekleri sormasaydim . Onu da gectim dalga gecerek yazismalari son derece saygisizca

İlk olarak konunun yeri burası değil ikinci olarak bahsedilen iddialarınızı görüntü gibi şeylerle desteklemediğiniz sürece inandırıcılığı yok bence

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2020, 16:16:37 »
Kas ekimi yapabilen bir yer daha once hic gormedim.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2020, 16:27:48 »

Özgün hanım verilmiş sadakanız varmış... kaş ekimi diye bir şey yok inanmayın.. hepsi çöp... yıl olmuş 2020 kaş ekimi yaptırmak nedir ? Çok güzel microblading ve pigmentasyon uygulamaları var.. benim bile yaptırasım  var erkek halimle :)
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2020, 16:35:20 Gönderen: sloocer »

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2020, 16:30:44 »
anlamadığım nokta kalsın dedikten sonra tabi ki kalabilir demeleri mi saygısızlık? ne demeleri lazımdı gel nolur sana kaş ekelim falan mı?

ayrıca üstte bagwell in de dediği gibi kanıt olmadan bu tür ihtamlarda bulunmak hoş değil belki de saygısızlığı siz yapmışsınızdır, burada sadece beyan var buna göre hareket edilmez..

Selim34

• Full Member
    • Ekim Sürecim
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2020, 16:31:30 »

Bıyık eken iyi bir yer var bildiğim, onu tavsiye edebilirim.

Bıyığı eken kaşı da eker bence 😀

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2020, 17:21:21 »
Hakan doğanayı araştırın.
Global Moderator

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2020, 21:49:12 »
Özgün hanım verilmiş sadakanız varmış... kaş ekimi diye bir şey yok inanmayın.. hepsi çöp... yıl olmuş 2020 kaş ekimi yaptırmak nedir ? Çok güzel microblading ve pigmentasyon uygulamaları var.. benim bile yaptırasım  var erkek halimle :)

Aman abi .. sakın . Kaş eksik kalsın:)
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2020, 22:25:46 »
Şikayet sahibi attı kuyuya taşı uzadı mı🤣
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Ağustos 2020, 01:02:46 »
Kaş ekimi ne saça nede bıyığa benzer hiç uğraşmayın. Bir ikisinin bile yönü ters olursa çok kötü sırıtır. Muhtemelen ya saçtan yada bıyıktan alınır kökler ekilen bölgeye uyum sağlamazda hiç durmadan uzarlarsa; gerisini siz düşünün.

Özgün Polat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 21 Ağustos 2020, 02:38:51 »
İlk olarak konunun yeri burası değil ikinci olarak bahsedilen iddialarınızı görüntü gibi şeylerle desteklemediğiniz sürece inandırıcılığı yok bence
İlk olarak ilk defa bir forumda yaziyorum o yuzden direk yazdim nerden arastirilip nereye yazilir hangi konu bilmiyorum . İkincisi karsi tarafin izni olmadan yazismayi paylasirsam ozel hayat ihlaline girer ozman dediklerini yapip izinsiz paylastigim icin sikayet edebilirler

Özgün Polat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 21 Ağustos 2020, 02:41:11 »
Tesekkur ederim . 7 yildir kalici makyaj yaptiriyorum kizillasmayq basliyor surekli yenilemedigimde . Oyuzden diger yontemleri artik istemiyorum mersinde 3 ayri guzellik merkezinde yaptirdim fakat 1 bucuk yil sonra kizillasmaya basliyor . Tenimin boyalari kabul etmedigini soyledi isletmelerde . Oyuzden artik kalici bir cozum istedim acikcasi

Özgün Polat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 21 Ağustos 2020, 02:45:41 »
anlamadığım nokta kalsın dedikten sonra tabi ki kalabilir demeleri mi saygısızlık? ne demeleri lazımdı gel nolur sana kaş ekelim falan mı?

ayrıca üstte bagwell in de dediği gibi kanıt olmadan bu tür ihtamlarda bulunmak hoş değil belki de saygısızlığı siz yapmışsınızdır, burada sadece beyan var buna göre hareket edilmez..
Az oncede belirttim yazismayi izinsiz paylasirsam karsi taraf ozel hayat dan dolayi dedigini yapabilir ondan dolayi paylasmadim . Ama karsi taraf su an iftiradan yada yalan beyandan dolayi dava acarsa ozman resmi makamlara paylasabilirim . Ve bence gunlerce  cevap bekledim tek tek aldim cevaplarimi . Kalsin dedikten sonra iyi gunler diyebilirdi veya hic cevap yazilmayabilinirdi degilmi . Fakat ben internette paylastiktan sonra instagramdan gayet aciklayici mesaj atabildiler .

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2020, 10:17:56 »
Tesekkur ederim . 7 yildir kalici makyaj yaptiriyorum kizillasmayq basliyor surekli yenilemedigimde . Oyuzden diger yontemleri artik istemiyorum mersinde 3 ayri guzellik merkezinde yaptirdim fakat 1 bucuk yil sonra kizillasmaya basliyor . Tenimin boyalari kabul etmedigini soyledi isletmelerde . Oyuzden artik kalici bir cozum istedim acikcasi

Hintell kardesimin de soyledigi gibi yaparsa bunu birtek Hakan Doganay yapar, arayip danisin bence
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram