Gönderen Konu: Üçtür yazıyorum kimse yorum yazmıyor  (Okunma sayısı 857 defa)

unverm

• Hero Member
Ynt: Üçtür yazıyorum kimse yorum yazmıyor
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2020, 15:32:10 »
arkadaşlar bilgi almak istediğim bi kaç konu var ama kimse bakmıyor..
gören olursa eğer
1-Naturelhair nasıl bir klinik ?
2-Sakal ve göğüs bölgesinden de donör aldırmak istiyorum ekim bölgesi tepe ve arka işe yarar mı sakal ve göğüs?
3-Beklentime uygun iyi bir klinik bilen varsa lütfen..
Göğüs ten ekim yaparım diyen yerden uzak dur. Sakal da sadece tepelere sıklaştırma amaçlı olabilir, önlerde sırıtır. Resim paylaşmadan yardımcı olamaz sana kimse. Klinik seçimi konusunda kendin karar vermelisin araştırarak. Oldukça fazla ekim var forumda.

miko

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2020, 15:53:56 »
Göğüs ten ekim yaparım diyen yerden uzak dur. Sakal da sadece tepelere sıklaştırma amaçlı olabilir, önlerde sırıtır. Resim paylaşmadan yardımcı olamaz sana kimse. Klinik seçimi konusunda kendin karar vermelisin araştırarak. Oldukça fazla ekim var forumda.
Göğüs ve sakaldan alınanı arkaya düşünüyorum zaten önlere bi ekim yaptırdım tepe ve arkası için düşünüyorum.. göğüs tutmuyo mu yoksa saç gibi olmaması mı problem ? Uzak dur derken yani mahsuru nedir tam olarak ??

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2020, 15:58:02 »
Göğüs ve sakaldan alınanı arkaya düşünüyorum zaten önlere bi ekim yaptırdım tepe ve arkası için düşünüyorum.. göğüs tutmuyo mu yoksa saç gibi olmaması mı problem ? Uzak dur derken yani mahsuru nedir tam olarak ??
Göğüs ten alınan kil tutmaz, tutsa da uzamaz zayıf. Sac formunda olmaz. Alırım diyen işi bilmiyordur demek istedim. Sakal ve sac karışık tepeye yaptırılabilir.

miko

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2020, 17:03:21 »
Göğüs ten alınan kil tutmaz, tutsa da uzamaz zayıf. Sac formunda olmaz. Alırım diyen işi bilmiyordur demek istedim. Sakal ve sac karışık tepeye yaptırılabilir.
teşekkürler tutmuyosa evet boşuna yoldur deldir eziyet.. aralarda hacim kazandırır diye düşünmüştüm bende topik etkisi yani 😃 klinik bulmak zor bi sürü var 🤔 en nefret ettiğim kısmı bu

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2020, 21:44:15 »
teşekkürler tutmuyosa evet boşuna yoldur deldir eziyet.. aralarda hacim kazandırır diye düşünmüştüm bende topik etkisi yani 😃 klinik bulmak zor bi sürü var 🤔 en nefret ettiğim kısmı bu
Acele etme bence. Bikac ay forumu takip et ekimleri incele. Kendi saçına en uygun ekimciyi zaten bulursun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Eylül 2020, 12:07:02 »
Konu açıcaksan resim ekleyeceksin

Ve konuyu yanlış bölüme açıyorsun bu durumda kurallara uyanlar yorum yazmaz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram