Gönderen Konu: Sıklaştırma Ekimi Hk.  (Okunma sayısı 1943 defa)

omerciyes

• Jr. Member
  • **
Sıklaştırma Ekimi Hk.
« : 13 Eylül 2020, 23:00:12 »
Merhabalar,

3,5 yıl önce İlhan Serdaroğlu'nda saç ekimi yaptırdım. 3,5 yıl sonraki saçlarımın hali fotoğraflarda gözüküyor. Tekrar sıklaştırma ekimi düşünüyorum. Donör bölgem fena değil gibi. Sizce nerede ektirmeliyim ? İzmir içi Sibel Ulusan dışında kaliteli bir saç ekim merkezi yok mu acaba ? Tavsiyelerinizi bekliyorum  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sıklaştırma Ekimi Hk.
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2020, 15:48:34 »
Öncelikle sıklaştırma ekimi öncesi bu saçları finasterid ile güçlendirmez sen tekrar kayıp yaşarsın çok incelmiş izmirde sibel hanım harici pek başarılı merkez yok imkanınız yetmiyorsa başka şehirleri araştırın

Global Moderator

fatihdemircioglu34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2020, 20:46:01 »
CLİNİCEST İSTANBUL KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. MAKSIMUM GREFT ÇALIŞIYORLAR. KADROSU ÇOK KALİTELİ

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2020, 22:52:57 »
CLİNİCEST İSTANBUL KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. MAKSIMUM GREFT ÇALIŞIYORLAR. KADROSU ÇOK KALİTELİ
Cok iyi ise ekimini paylassaydin gorsekdik kime gore iyi neye gore iyi?
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2020, 23:07:07 »
Maksimum(!) Greft.Klonlama teknolojisini mi buldunuz merkez olarak?Ya arkadaş bir siz mi akıllısınız reklam kokan su hareketleri yaparken az daha zekice hareket edin.Siz cin olup adam çarpmadan biz cinlerle aşık atıyorduk.İnsanlari salak yerine koyan bu tip mesajlar ağzımdan sinkaflı cümleler çıkmasına vesile oluyor
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2020, 11:41:55 »

Ya gerçekten bu merkezlerin cahil reklamcı tayfası elamanlarında hiç mi akıl yok zeka yok insanları bu kadar aptal mı sanıyorlar da böyle saçma yapan Saç ektirmiş bir hasta gibi davranmaya çalışıp cahil cahil reklam yapıyorlar anlamıyorum

Ya gerçekten siz bu zeka ile nasıl saç ekimi yapıyorsunuz bu nasıl cahillik ya kimle dans ediyorsunuz siz bir forumu inceleyin önce. Arkadaş s... gidin gelmeyin buraya bıktım sizin gibileri sil sil adam olmadınız ya
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2020, 10:36:52 »
 hayatım 2 kısımdı.fatihdemircioğlunun mesajını okumadan önce ve okuduktan sonra.o an muthiş bir inanc gelmişti.ve gördüm gittim noward 7 olan ben ekimsiz tek bir kafama üfleyişle anında sırma saç olup çıktım.ikizlerim olursa adını fatih ve demir koyucam.arkadas ilk mesajda reklam olmuyor.bu yerin reklamcısı olsa bu kadar kötü reklam yapmaz buyuk yazıp orayı lekeliyorda olabilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2020, 11:06:53 »

millet burada bilindik doktorların saç ekimcileri bile aylarca ekim sürecini takip edip saç ekimine öyle karar veriyor bu mallar da gelmiş çok kaliteli çok başarılı yazdıklarında hasta gelecek sanıyorlar :) şu forumu bir öğrenemediniz arkadaş yaw

şu forum olmasa varya insanlara yazık olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2020, 11:10:43 »
hayatım 2 kısımdı.fatihdemircioğlunun mesajını okumadan önce ve okuduktan sonra.o an muthiş bir inanc gelmişti.ve gördüm gittim noward 7 olan ben ekimsiz tek bir kafama üfleyişle anında sırma saç olup çıktım.ikizlerim olursa adını fatih ve demir koyucam.arkadas ilk mesajda reklam olmuyor.bu yerin reklamcısı olsa bu kadar kötü reklam yapmaz buyuk yazıp orayı lekeliyorda olabilir

öyle bir durum var sa kapımız açık merkezlere ip den tut her türlü bilgiyi verirriz araştırır kimin olduğunu bulurlar kayıtlar resmi sonuçta
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram