Gönderen Konu: clinix Expert 18.05.2019 2. saç Ekimi dhi sıklaştırma 2600 ense+ 500 sakal  (Okunma sayısı 2360 defa)

Turk_007

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaşlar  .

2. Ekim’i seansı

1 buçuk yıl önce 3000 greft fue saç Ekim’i gerçekleştirdim.  İlk Ekim’den sonrası saçlarımın çıkmış hali aşagıdaki 2 resimde ki gibidir . Şimdi 2. Ekim’i yaptırdım .   Toplamda 6100 greft

2600 greft ense + 500 greft sakaldan toplamda 3100 greft sıklaştırma işlemi gerçekleştirdim .

Ekimden önceki halim ve Ekim sonrası resimlerim ektedir .

Güzel yorumlarınızı bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 18.05.2019 saç Ekimi dhi sıklaştırma 2600 ense+ 500 sakal
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2019, 11:21:49 »
Hayırlı olsun merkez ismini başlığa yazarmısınız lütfen

Bandajlardan saç ekiminizi tam alğılıyamadım
Global Moderator

Turk_007

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2019, 11:23:45 »
Merhabalar

Sağolasın clinix Expert’e yaptırdım saçım seyrek olduğu için sıklaştırma tarzı olarak yapıldı  resimleri buradan paylaşacağım

Turk_007

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2019, 11:34:57 »
5. Gün ense ve Ekim alanı son hali ense iyileşmeye başladı üst taraflar kabuklar yavaş yavaş düşmeye başladı .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bu ekime sakala ne gerek var mış onu anlayamadım? Gayet kendi saçlarında donör de çok iyi duruyor? Nw 6 mısınki sakal almış bu arkadaşlar? Saçlarının sık olduğu bölümlerede girilmiş umarım sorun olmaz
Global Moderator

Turk_007

• Yeni üye
  • *
Umarım sorun olmaz fakat dhi Ekim kalem yöntemiyle yaptıkları için var olan saçlara zarar vermemişlerdir diye umuyorum. :)

Oktay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun ekiminiz.umarım istediğiniz sonucu alırsınız.benim görüşüm bu ekimde 3000 greft yok gibi.

Turk_007

• Yeni üye
  • *
Sağolasın Hocam bana söyledikleri 2600 enseden alındı 500 greft te sakaldan alındı . Fazlasını bilemiyorum . :)

c1garo

• Full Member
Dikkat ettimde clinic experte  saç ekim yaptıran arkadaşlara  bu kadar greft yok diye yorum yapılıyor . Bir güvensizlikmı var bu kliniğe karşı.
Hocam hayırlı olsun ekiminiz.umarım istediğiniz sonucu alırsınız.benim görüşüm bu ekimde 3000 greft yok gibi.

Zobizeretta

• Full Member
Hayırlı olsun umarım sonuç emeklerinize değer bende sakal kullanımını gereksiz buldum neyse olan olmuş bari sonuç istenilen olsun geçmiş olsun.

Turk_007

• Yeni üye
  • *
Hocam yorumlarınız için çok sağolun dönor alanı çok hırpalamamak adına ve tepe bölgesini 500 greft sakal ile daha dolgun durur diye sakaldan Ekim yaptık :) zaten sakallarım gür çok sıkıntı değil umarım güzel durur :)

Kerimm34

• Hero Member
ekimin hayırlı olsun kardeşim .bana kalırsa sıklaştırma ekimi yaptırmakla biraz riskli bir iş yapmışsın çünkü sıklaştırma ekimlerinin geneli başarısız oluyor.onun yerine sadece çizgi ekimi yaptırsaydın daha isabetli bir karar olurdu ama bu saatten sonra olan olmuş umarım istediğin sonucu alırsın.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gereksiz olmuş sakal ekimi ayrıca ön bölgeyede şuan için gerek yokmuş gibi gözüküyo umarım sonuç iyi olur

Turk_007

• Yeni üye
  • *
Hocam hepinizin yorumları için teşekkür ederim :) yalnız merak etttim şimdi bi arkadaş 3000 greft yok demiş gibi bunu nasıl neye dayanarak tahmin edebiliyorsunuz ? Ben şimdi 3000 greftlik saç Ekimlerini inceledim sadece ön çizgi tek şerit olarak Ekimler var parmak kalınlığı kadar ? E haliyle 3000 grefti kafanın bütün heryerine dağıtınca haliyle seyrek bir Ekim gibi duruyor fakat zaten sıkılaştırmanın mantığı bu değilmidir ? Sonuçta benim kafam kel değil sadece seyrek . Gerçekten bu konu hakkın da bilen tecrübeli arkadaşlar söyleyebilir mi 3000 greft ekilmiş gibidir eğer değilse kaç greft ekilmiş gibidir ? Bende ona göre bileyim Ekim yeriyle görüşeyim .

Turk_007

• Yeni üye
  • *
Hocam hepinizin yorumları için teşekkür ederim :) yalnız merak etttim şimdi bi arkadaş 3000 greft yok demiş gibi bunu nasıl neye dayanarak tahmin edebiliyorsunuz ? Ben şimdi 3000 greftlik saç Ekimlerini inceledim sadece ön çizgi tek şerit olarak Ekimler var parmak kalınlığı kadar ? E haliyle 3000 grefti kafanın bütün heryerine dağıtınca haliyle seyrek bir Ekim gibi duruyor fakat zaten sıkılaştırmanın mantığı bu değilmidir ? Sonuçta benim kafam kel değil sadece seyrek . Gerçekten bu konu hakkın da bilen tecrübeli arkadaşlar söyleyebilir mi 3000 greft ekilmiş gibidir eğer değilse kaç greft ekilmiş gibidir ? Bende ona göre bileyim Ekim yeriyle görüşeyim .

Facebook Twitter Instagram