Gönderen Konu: clinix Exper Saç ekimi şikayet  (Okunma sayısı 541 defa)

TC Ramazan Çoban

• Yeni üye
  • *
clinix Exper Saç ekimi şikayet
« : 21 Haziran 2021, 11:23:29 »
Saç ekimi merkezi clinix Exper den sikeyetim var Ben buraya saç ektirdim. Neredeyse 3 ay oldu ama hiçbir olumlu yanını göremedim Sakın inanmayın ilgi alaka hiç yok herşey saç ekilinceye kadar. saç ekimi yapılıncaya kadar arayan soran satış elemanları saç ekildikden sonra ne arayan oluyor ne soran oluyor siz arıyorsunuz ağrım çok her tarafım şiş diyorsunuz normal diyorlar.3 ay geçmiş hala ağrı sızı şikayetlerim devam ediyor ve normal diyorlar inana biliyormusunuz 😡 5000 bin küsur TL para verdim bir okadarda özel doktorlara para harcadım ağrılarım dan şişliklerin den şikayetlerimden dolayı..ekim yapmaları çok başarısız benim saçlarımı mahvettiler ekilen saçlar döküldü alım yapılan yerler aşırı derecede açık kaldı çok bağris belli oluyor mahkemeye vermeye hazırlanıyorum paranız ve sağlığınız saçınız sizin için degersizse gidin saçlarınızı ektirin derim isteyene inanmayana özelden resim atarım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2021, 12:15:33 »
Biz inanmıyoruz zaten dostum  ve bahsettiniz durumları biliyoruz siz araştırmadan ektirenler inanıyor  bu kurdukları balık ağına düşüyor 3 ay erken bir süre umarım gelişir zamanla

Bu forumu araştıran kimse clinix Exper de saç ektirmez bırak ektirmeyi yanında geçmez
Oraya saç ekimi yaptıranlar da Ektirdikten sonra forumu keşfederler genelde sizin gibi.

Saç ekimi araştırmadan yapılacak bir işlem değil adamı rezil ederler bozulan psikolojik durum da yanına kar kalır.

Tabi google reklamlarına aydam 1 milyon para basıp devasa çağrı merkezi ile milletin datalarını satın alıp günde 10 kere arayınca saç ektirecek insan buluyorlar malum
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2021, 12:25:24 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: clinix Exper Saç ekimi şikayet
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2021, 12:20:30 »
 Gecmis olsun Hayatının  yanlışıni yapmışsın     keşke   daha önce  gelip Form tavsiye ve araştırma  yapsaydin   mağdur olmazdın   

Facebook Twitter Instagram