Anket

Sakal ekimi magduru ne yapmaliyim

Gönderen Konu: Sakal ekimi mağdur şikayet Tripa estetic Ankara  (Okunma sayısı 4436 defa)

Donörinho

• Yeni üye
  • *
Sakal ekimi mağdur şikayet Tripa estetic Ankara
« : 03 Ekim 2021, 02:36:23 »
iyi gunler herkese
ilk olarak kendimden bahsedeyim 24 yasinda genc bir kardesinizimve yurtdisinda kaliyorum o yuzden turkce yazim biraz kötu olabilir. yaklasik 100 gun önce sakal ve biyik ekimi yaptirdim Tripa estetic Ankarada doktor Muhammed Özgehan tarafindan.
Ilk olarak greftler toparlanadi orda calisan biri tarafindan daha sonra Dr.Muhammed Özgehan tarafinda kanal acilimi gerceklesti ve daha sonrasinda greft yerlestirmede iki calisan gelip greftleri yerlestirdiler.
Ilk olarak 14 gun sonra tum kabuklar dökuludu ve kirli sakal göruntusu olustu.
benim fark ettim cogu greft dik halde ve cizgiler yanlis.
Ekim merkezine yazdim zaman sakallar bi ciksin sonra duzeltme yapariz dediler fakat ben bu serci neden iki defa yaptirmak sorunda kaliyorum?
Daha sonra egzema ve sok dökulme gerceklesti.
Simdi yaklasik 10 gundur canlama basladi ve cogu cikan sakallar dik ve biyikta ayni sekilde.
Ne yapacami bilmiyorum psykiatri tedavisi görmeye basladim.
Ekimden 2 ay sonra tum yuzum agridi ve yanma hissi vardi.
Simdi cogu kilinik ile görsup bir care ariyorum duzeltme epilasyon ve sayre. Daha önce duzeltme yapan birisi varsa lutfen benimle iletsim kura bilir mi yada epilasyon yaptirmis birisi.
Ekim merkezine sordum zaman duzelcek oturacak ve sayre gibi seyler diyorlar fakat 70% dik cikmasi normal mi?
Benim hayatim bitti resmen 3 aydir evden cikamiyorum Allah bu formu kuranlardan razi olsun burda benim gibi bir kac arkadasla görustup dertlesiyorum ve cözum ariyorum.
Hakan Doganay hoca duzelte bilirim dedi fakat cok iz kalir yuzunde malesef dedi simdi benim yuzumde neden iz kaliyor cunku Muhammed Özgehan yaptığı isin ehli olmamasidir.
Belki bir kac kisi söyler daha yeni ve oturacak fakat arkadaslar ben cok yer ile görusup konustum bazilari duzeltilmez bazilari bu göruntu hic hos degil diyorum ne yapacami bilmiyorum.
ilk olarak aklimda epilasyon var ama bilmiyorum.
Ben burdan boynumun borcunu veriyim daha sonra ektirmek isten biri varsa Tripa esteticte buyrun ektirin.
Benim genc yasta tum hayatim karaldi.

Donörinho

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sakal ekimi mağdur şikayet Tripa estetic Ankara
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2021, 02:47:15 »
.
  • Ekim Tarihi: 15/7/2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2021, 03:29:32 »
Atilla kaya hoca serkan sabanci hocayi önerdi duzeltmek icin manuel punch ile aliyor ve dogru yönde geriye ekiyor.
Hakan hoca fue micro motor ile aliyor ve daha cok iz kalabilir dusuncesindeyim.
Ve epilasyon soprano buz lazer 6-8 seans arasi ve dermapen altin igne ile tedavi hangisini yapacam bilmiyorum abilerim kardesler yardim edin Allah rizasi icin.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2021, 03:38:34 »
Öncelikle geçmiş olsun ilk düşüncem acele etmeden hareket etmen 6 ay gibi bir süre bekleyip sonra düzeltmen senin için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum ve hlc ankara ile bir görüşme yapabilirsin onlarda manuel çalışıyorlar tabi böyle bir işleme girerler mi bilmiyorum sakaldan alım yaptıkları videolar da ve burada ki konularda sakalda iz bırakmadıklarını gördüm, ayrıca gördüğüm kadarıyla hakan hocanın sakal alımlarıda temiz oluyor genellikle inşallah senin için sonu güzel olur.

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2021, 03:41:40 »
Abi zaten öyle yapacak hic bir seyim yok, ne secersem seciyim 6aydan sonra yapilabilir fakat ben simdiden arastirmaya basladim cunku göruntu böyle resimlerde gördugun gibi ne yapacami bilmiyorum video bana göndere bilirmisin sakaldan aldiklarini
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2021, 03:55:01 »
Abi zaten öyle yapacak hic bir seyim yok, ne secersem seciyim 6aydan sonra yapilabilir fakat ben simdiden arastirmaya basladim cunku göruntu böyle resimlerde gördugun gibi ne yapacami bilmiyorum video bana göndere bilirmisin sakaldan aldiklarini
Bu video olabilir sayfalarına bakarsan daha iyi olur senin için

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2021, 04:08:21 »
Abi ben ne yapacam bilmiyorum epilasyon ile eski halime döne bilsem hemen epilasyon yaptiracam
Atilla hoca coronadan dolayi ara vermis
Bazi kilinikler duzelmez epilasyon sart diyor bazilari sökum yapilir diyor
Ama ben duzeltirsem yuzume micro motor kabul etmem olursa manuel punch ile bir yere yaptirmayi dusunuyorum
Zor abi zor Allah dusmanimin basina vermesin
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2021, 10:22:13 »
Kardeşim dr Serkan aygın ile görüşmeni tavsiye ederim benim ekimimde sakal altından alım yapıldı her hangi bir sıkıntı yaşamadım izde kaldığını görmedim bir dene şansını bence
  • Ekim Tarihi: 16 temmuz 2021
  • Ekim Merkezi ismi serkan aygın clinic
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi fue - dhı

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Ekim 2021, 10:35:04 »
Hem dik acılarla ekilmiş hemde çoklu greftler halinde ekilmiş maddiyatı geçtim artık insanların psikolojisiyle oynamak hayalleriyle oynamak bu kdr kolay olmamalı
Allah'tan düzeltme şansınız var hocam üzülmeyin bu işin piri Atilla hocadır parayı biraz sever ama hakkını da verir o kimi onerdiyse onda yapın derim şahsen..
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2021, 16:23:39 »
Kardeşim öncelikle sabırlı ol 7 ayı bekle sen ektireli çok olmamış dik ekilen saçlar dik çıkıyor evet ama sonradan form alıp yumuşuyor. Ben de saç ektirmiştim kötü bir görüntü vardı çok kafama taktım ama sonra mikromotor ile söküm yaptırdım çizgiyi düzelttirdim. Sökülen yerlerde başta iz kalıyor ama sonra bütün iz gidiyor deri kendini yeniliyor 3 ay içerisinde. Sen kafana takma bence önce sabırlı ve soğukkanlı olmayı öğren. Seni çok iyi anlıyorum haklısın evet ama sabırsız aceleci olursan yine yanlış karar verirsin daha da kötü olur. O sakalların düzelecek emin ol her şeyin bir çözümü var önemli olan senin sabredip en doğru çözümü bulman. Başta hata yapıp araştırmadan karar vermişsin ama şimdi de aynısını yapma bekle sadece yandım ben bittim ben deme. Mikromotorla söküm işleminde iz kalmıyor deri kendini yeniliyor benim söküm yapilan yerler yaraydı kızarıktı şimdi en ufak iz yok. Bu işin ehli hakan Doğanay bence sen 7-8 ayın bitmesini bekle zaten görüntü çok daha güzel olacak ve küçük bir revize ile halledeceksin merak etme bu konuda güven bana süreci bekle ben sana yardımcı olurum iletişim halinde oluruz. Psikolojik danışmanım ben hem psikolojik olarak hem de Ekim ile ilgili sana yardımcı olmaya çalışırım takma kafana rahatına bak. Çık gez dolaş seni bir gören bir daha görmüyor ya da dibine sokulup sakalına bakmıyor herkes kendi derdinde bu günü istesen de bir daha yaşayamayacaksın o yüzden en iyi şekilde geçir günlerini. Kendine bunlar geçici ve düzelecek de teknoloji gelişti senin sakalını mı halledemeyecekler merak etme işin ehli çok doktor var Türkiye'de sabırlı ol ve doğru kararı vermeye çalış strese gerek yok emin ol

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 03 Ekim 2021, 18:14:54 »
Abilerim Allah razi olsun yardim icin ama bunu bana neden yapti kendisi ilk olarak Doktor bir yemin edilir doktor olundu zaman insan saglini korumak icin ama bu insan salini bozdu
Sadece ben degilim bu durumda binlerce arkadas var ne yapacam bilmiyorum
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 03 Ekim 2021, 18:27:22 »
Bunlar benim hayatimi mahfetti Allahindan bulsunlar
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Ekim 2021, 19:58:56 »
Söylenicek bir şey yok bir insanın hayatını maffetmişler resmen
Global Moderator

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 03 Ekim 2021, 20:32:53 »
Hintell hocam ne yapacam bilmiyorum hocam zor durumdayim
Lazer ile yok edebilirmiyim
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 03 Ekim 2021, 21:32:20 »
  Öncelikle geçmiş olsun . 6 ay dolduktan sonra iğneli epilasyon ile ekilenler tek tek alınırsa daha sağlıklı olacaktır . Micro motor veya manuel Punch farketmez her ikisindede iz kalma ihtimali var . İz olacağına sakalsız gezmek daha iyidir . Cildiniz gördüğüm kadarıyla hassas . Ekilen kökler boşa gidecektir  ama cildin Saglam kalması daha önemli diye düşünüyorum .
  Hakan Doğanay hoca sakalda iyidir . Ama sen yinede araştır .

Facebook Twitter Instagram