Gönderen Konu: Ayyildiz estetic. 5.000 Greft ekim (Öncesi ve sonrası fotoğraflı)  (Okunma sayısı 4292 defa)

fableman34

• Yeni üye
  • *
Yaş 28. 02/01/2021 Tarihinde ekim yapıldı. İstanbul Pendik de ekim merkezi. Fue yöntemi kullanıldı. 5.000 Greft ekildi. Köklerimin güçlü olduğunu  söylediler. Bazı greftlerimin 2 li 3 lü hatta 4 lü tel olduğunu gördüm. Önlere tekli kökleri ektiler, doğal görünüm olması için, üstlere doğru 2 3 ve 4 lü kökleri ektiler. Herhangi bir ağrı, acı olmadı. Yüzdeye yayarsam :%5 gibi bir yanma hissettim o da 8 saatlik işlemde 5 dakikadır. Lokal anestezi yaparken hissettim. Korkarak gittim, hatta vazgeçmeyi düşündüm ama ekim esnasında bile korkulacak bir şey yokmuş, iyi ki gelmişim dedim. Ortam çok iyiydi, Evime uzaktı biraz, oraya gittiğimde yaparım kahvaltıyı acıkmayayım diye. Girişte hoca ile karşılaştım,  kahvaltı yapmadığımı, biraz atıştırıp öyle geleceğimi söyledim, sağ olsun biz de yapmadık deyip kahvaltıya çıkardılar. Daha sonra fotoğraflama ve ölçüler alındı. Ön çizgimi dümdüz istemiyordum, çoğu ekim merkezi fotoğraflarında öyleydi. Kafamın ve şakaklarımın etkisiyle içe doğru oval  yani v şeklinde yaptırmak istedim. Ön çizgimi de beğendim açıkçası. ilk 3 saat kökler alındı, daha sonra kanal açıldı. Kanallardan sonra öğlen yemeği yedik.  Elleriyle yedirecekler neredeyse, çok yardımcı oldular.Ekim yapıldığı esnada odada zaten televizyon var, Ümraniye- Akhisar maçını izledim ekim esnasında:) ayrıca telefonunuzu çıkartıp vakit geçirebilirsiniz. ekim yapan arkadaşlar zaten bol bol konuşuyorlar. hiç canınız sıkılmıyor. O kadar acıdı, ağrıdı diyenler vardı yorumlarda ama inanın göremedim. Ya teknik çok iyi ya da ekibin elinin hafifliği. Bu muydu dedim.  Ayrıca yorgunluk olarak vücut yorgunluğu vardı, arkadan kökleri alırlarken yüz üstü yattığım esnada ve ekim yapılan esnada oturmaktan ve yatmaktan çok yoruldum. Bunun dışında herhangi bir ağrı yok. İlk gün uykumu da iyi aldım. sırt üstü yatarak boynuma rulo havlu desteği alarak 2 3 defa parça parça uyku bölünerek de olsa uyudum. Fotoğrafları atıyorum yorumlar sizlerin.

fableman34

• Yeni üye
  • *
Devamında

Poznan

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun ekiminiz
Ekim öncesi 5000 lik bir ihtiyaç yokmuş gibi
Ki ekim de 5000 değil gibi

Umarım istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız
Bu günler dikkat edin kabuk dökene kadar  , geçmiş olsun

prm46

• Yeni üye
  • *
Takip.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ayyildiz estetik saç ekim merkezi ilk defa duyuyorum kardeşim umarım güzel olur sonucun ama bana biraz amatör bir ekim merkezi gibi geldi inşallah yanılırım.
Bu ekim merkezi ile ilgili referansı nasıl edindin ve orda ekim yapan ekipte doktor varmıydı yoksada ekip ile ilgili bilgi verebilirmisin.

fableman34

• Yeni üye
  • *
Tamamen yurt dışı çalışıyorlar kardeşim,. Referans olarak daha önce yaptıran arkadaşlarım vardı onlar. Birkaç yere gittim bilinen ama hiçbiri kendi girmiyor operasyona. Burda hoca kanalları kendi açtı, ekimi de takip etti.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2021, 02:04:50 Gönderen: fableman34 »

prm46

• Yeni üye
  • *
Hocam süreç nasıl gidiyor. Fotoğraflayabilirmisiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ön çizgi fena durmuyor ama kanallar sıralı o sadece hosuma gıtmedı umarım guzel sonuç alırsın
Global Moderator

fableman34

• Yeni üye
  • *
Hocam süreç nasıl gidiyor. Fotoğraflayabilirmisiniz?

Birazdan atıyorum hocam fotoğrafları

fableman34

• Yeni üye
  • *
ön çizgi fena durmuyor ama kanallar sıralı o sadece hosuma gıtmedı umarım guzel sonuç alırsın
Birazdan fotoğraflayacağım hintell hocam. 5. Gün bugün, yorumlarsanız sevinirim.

fableman34

• Yeni üye
  • *

Bugün 5. gün bitiyor. Yıkama sonrası fotoğrafları çekip attım. Yıkamada tıkadım gideri, herhangi bir saç , kök göremedim. Dönör bölge toparlandı gibi. Kendi olağan saçlarım da uzadı biraz. Kabuklanma pek olmuyor gibi hintell hocam erken mi hala, ne düşünüyorsunuz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ne konuda erken mi kardeşim?
Global Moderator

fableman34

• Yeni üye
  • *
Ne konuda erken mi kardeşim?
Kabuklanma konusunda. Kabuklanma olmuyor gibi, iyi mi kötü mü sizce?

prm46

• Yeni üye
  • *
Bendede kabuklanma olmadı. Sıkıntı yok.

fableman34

• Yeni üye
  • *
Bendede kabuklanma olmadı. Sıkıntı yok.
Sizce nasıl gidiyor hocam?

Facebook Twitter Instagram