Gönderen Konu: Sikayet Tripa estetic Ankara dikkat edin  (Okunma sayısı 1763 defa)

Donörinho

• Yeni üye
  • *
Sikayet Tripa estetic Ankara dikkat edin
« : 03 Ekim 2021, 08:16:26 »
iyi gunler herkese
ilk olarak kendimden bahsedeyim 24 yasinda genc bir kardesinizimve yurtdisinda kaliyorum o yuzden turkce yazim biraz kötu olabilir. yaklasik 100 gun önce sakal ve biyik ekimi yaptirdim Tripa estetic Ankarada doktor Muhammed Özgehan tarafindan.
Ilk olarak greftler toparlanadi orda calisan biri tarafindan daha sonra Dr.Muhammed Özgehan tarafinda kanal acilimi gerceklesti ve daha sonrasinda greft yerlestirmede iki calisan gelip greftleri yerlestirdiler.
Ilk olarak 14 gun sonra tum kabuklar dökuludu ve kirli sakal göruntusu olustu.
benim fark ettim cogu greft dik halde ve cizgiler yanlis.
Ekim merkezine yazdim zaman sakallar bi ciksin sonra duzeltme yapariz dediler fakat ben bu serci neden iki defa yaptirmak sorunda kaliyorum?
Daha sonra egzema ve sok dökulme gerceklesti.
Simdi yaklasik 10 gundur canlama basladi ve cogu cikan sakallar dik ve biyikta ayni sekilde.
Ne yapacami bilmiyorum psykiatri tedavisi görmeye basladim.
Ekimden 2 ay sonra tum yuzum agridi ve yanma hissi vardi.
Simdi cogu kilinik ile görsup bir care ariyorum duzeltme epilasyon ve sayre. Daha önce duzeltme yapan birisi varsa lutfen benimle iletsim kura bilir mi yada epilasyon yaptirmis birisi.
Ekim merkezine sordum zaman duzelcek oturacak ve sayre gibi seyler diyorlar fakat 70% dik cikmasi normal mi?
Benim hayatim bitti resmen 3 aydir evden cikamiyorum Allah bu formu kuranlardan razi olsun burda benim gibi bir kac arkadasla görustup dertlesiyorum ve cözum ariyorum.
Hakan Doganay hoca duzelte bilirim dedi fakat cok iz kalir yuzunde malesef dedi simdi benim yuzumde neden iz kaliyor cunku Muhammed Özgehan yaptığı isin ehli olmamasidir.
Belki bir kac kisi söyler daha yeni ve oturacak fakat arkadaslar ben cok yer ile görusup konustum bazilari duzeltilmez bazilari bu göruntu hic hos degil diyorum ne yapacami bilmiyorum.
ilk olarak aklimda epilasyon var ama bilmiyorum.
Ben burdan boynumun borcunu veriyim daha sonra ektirmek isten biri varsa Tripa esteticte buyrun ektirin.
Benim genc yasta tum hayatim karardi!!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sikayet Tripa estetic Ankara dikkat edin
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2021, 11:17:09 »
İyneli epilasyon ile aldırman lazım Dik olman kıllar düzelmez
Kanal yönlerini yanlış açılarda açmışlar sana yalan söylemelerine gerek yok

Kısaca biz bu işi beceremedik yapamıyoruz seni de maffettik desinler
Kimse aptal değil yalana gerek yok dik açılan bir kanalın düzeldiği nerede görülmüş yüze bu yanlış işlem yapılmış bir de
Global Moderator

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2021, 02:06:47 »
Hintell hocam
Ben ne kadar desemde siz yanlis yaptiniz
Inkar ediyorlar verdikleri cevap resimde gördun gibi
Ben lazer epilasyonu dusunuyorum hocam
Bir daha yuzume igne falan batirmak istemiyor öiskoljim bozuldu aynanin önunden gecemiyorum
  • Ekim Tarihi: 15/7/2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2021, 04:15:09 »
Ben neyi beklemen gerektiğine bir anlam veremiyorum
Kabuk dökümünden sonra yönler zaten kendini belli eder sorun çıkış olması değilki bekleyin diyorlar? Sorun dik açı ile çıkan sakallar

Doktor beyin kendi sakalları dik mi çıkıyor da millete böyle dik açılarla sakal ekiyor?

Beceremiyorsa yapmasın insanlarda madur olmasın saç da bile ne kadar kötü görüntü oluşurken dik açılar el insaf insan yüzü bu

Bu kadar basit mi yaa bir insanın suratını bu hale getirip dik dik kıl ekip bekle demek planlma zaten berbat ona girmiyorum bile

Bir de trip atmışlar neyi beklesin ? Daha fazla dik kıl çıkıp daha kötü olmasını mı..

Bence hastanıza bekelyin demek yerine doktor beyin yanına gidip lütfen kanal açmayı sakal açısı nasıl olur bunu öğrenmesi ondan sonra bu işlemi yapması gerektiğini söyleyin.

Beklemekle düzelecek bir durum yok yönler yani  Kanal cepleri dik açılmış bu insanın suratını maffetmek demek

Hastanıza dürüst olun dik açı ile ekilen greftler bekleyerek düzelmez Ha siz başınızdan savmak istiyorsanız zaten başka söyleceğiniz bir bahaneniz yok.

Tabi sizin teknik  hatanız olduğu kadar  Arkadaşında hatası da büyük  böyle ciddi bir işlemi Araştırmadan sizi tercih etmesi insan oturup bir araştırır canı yandıktan sonra gelip foruma konu açıyor ama öncesinde aklına araştırmak bile gelmiyor bu işlemi basite ingirdeyip seçimini yapıyor.
büyük hata olmuş. Yaşadığı acı tecrübe bir çok kişinin araştırıp Doğru tercihler yapmasına sebep olacak güzel tarafı bu.

Bu altta ki resim de arkadaş neyi bekleyecek ? Ne düzelecek adama kedi bıyığına benzetmişsiniz böyle sakal yönümü olur ya yazık gerçekten bu adamı bu hale getirdiğiniz için biraz vicdan azabıda mı duymuyorsunuz. Bir de artis artis bekleyin dedik şunu dedik bunu dedik adam insan içine çıkamıyor

« Son Düzenleme: 06 Ekim 2021, 04:28:10 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2021, 04:50:52 »
Haklisiniz hocam benim hatam ekimi sadece yurtdisinda yani kaldim ulkede arastirmak oldu ve burda Dhi yada igne ekimi diye bir sey yok sadece fue var ve tripa estetic sevmemim sebebi cnn turkte cikmis olmasi ben bilmiyordum böyle tecrubesiz hocalarin tv cikartip reklam ettiklerini
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2021, 04:52:27 »
Ve tripa estitce hocanin yapti ekim gösterildi ve baya guzeldi ama simdi sahsen ekim olduna inanmiyorum
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2021, 11:59:14 »
Hintell in yorumu o kadar etkileyici ki Merkezin yerinde olmak istemezdim :)

Bekliyeceksiniz demek hımm… bakalım kim bekleyecek artık göreceğiz :)

Kardeşim geçmiş olsun

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2022, 05:09:53 »
Hocam merhaba son durum ney o kızarıklık gittimi ? tamamen traş olduğunuzda görüntü nasıl ? Geçmiş olsun.Psikolojiniz herşeyden önemli. 1.5 YIL GEÇMİŞ kızarıklığın geçmiş olması lazım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2022, 19:18:07 »
Baya bekledin sanırım son durumu eklermisin konuya?
Global Moderator

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 06 Haziran 2022, 05:49:32 »
Kizariklik icin v beam lazer oldum ve baya fayda etti tum ekimi lazer epilasyonu ile yok etmeye calisiyorum 80-90% gitti.
Simdi  iz icin lazere basladim daha iyi duruma geliyor ama baya vakit aliyor.
Ekim yaptirmayi dusunenler sinek kaydi hic mumkun degil ve cok sivilce sorunu yasaniyor.
Bir kac ay sonra tum lazer ve islem bitti mi yazarim tam nasil oldu diye.
Ama sakal ekimi yaptirmayin pismanliktir
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

kaangursu

• Full Member
« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2022, 00:52:13 »
Şuan bi foto atabilirmisin kral ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2022, 02:28:05 »
Kizariklik icin v beam lazer oldum ve baya fayda etti tum ekimi lazer epilasyonu ile yok etmeye calisiyorum 80-90% gitti.
Simdi  iz icin lazere basladim daha iyi duruma geliyor ama baya vakit aliyor.
Ekim yaptirmayi dusunenler sinek kaydi hic mumkun degil ve cok sivilce sorunu yasaniyor.
Bir kac ay sonra tum lazer ve islem bitti mi yazarim tam nasil oldu diye.
Ama sakal ekimi yaptirmayin pismanliktir

Dostum sorun senin ekim yaptırdığın yerin sakal ekmeyi bilmemesinden kaynaklı
Yoksa düzgün yapıldığında gayet güzel olur.
Kısaca başarısız bir yere sakal ektirip sakal ektirmeyin demen doğru olmaz
Gittiğin merkeze ektirmemeleri için uyarmalısın sadece
Ücret iadesi aldınmı?
Global Moderator

Donörinho

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2022, 06:37:53 »
Hintell haklisin fakat Kanal yolu ile ekim yapan kisiler hep hata ekim yapiyor bence cunku iz kaliyor kanal yolu ile ,dhi yada igneli ekim gerekli sakal ekim icin ve cogu yer iz kalmaz diyor fakat iz kaliyor.
Gene benim durumum bazi ekim yapan arkadaslara göre daha iyi cok kötu ekimler karsima cikti bu aylarda cok arastirdim hem turkiyede hemde avrupada.
Ekim merkezine gelince parayi birakin ger dönus bile vermiyorlar.
Benim hakkim haram olsun her gece uyumadan önce beddua ediyorum beni bu hale soktuklari icin inshallah Allah gun yuzu göstermez. Bu stresten dolayi midem delindi her turlu sey basima geldi su son 1 senede.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24

Facebook Twitter Instagram