Gönderen Konu: Nw 7 ikinci ekim için ekim merkezi tavsiyelerine ihtiyacım var  (Okunma sayısı 5353 defa)

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
Öncelikle herkese merhabalar benim hikayem saç ekimi yaptırdıktan 3 gün sonra forumu keşfetmem ve yaklaşık 1 senedir ekim yaptırdığım için pişmanlık duymakla beraber forumu hatim etmemle başlıyor.Saç ekimi hakkında araştırma yapmamamın cezasını baya ağır bir şekilde çektiğimi düşünüyorum.Forumu keşfetmeden önce instagram ve bir kaç youtube sonucuna kanarak Bilgehan aydın kliniğinde  4200 greftlik ekim yaptırdım açıkca şunu belirtmek isterim ki ekimden memnun olmamakla beraber bu sonucun onların hatası olmadığını düşünüyorum çünkü onlar olaya maddi açıdan bakıp bu ekimi yaptılar ama ben araştırma yapmadan bu işe giriştim.İlk ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarımı ve şimdiki halimin fotoğraflarını eklemeye çalışacağım uzun süre ekim saçlarını nasıl yok edebilmek adına araştırmalar yaptım ama istediğim verimde bir sonuç bulamadım bu sebeple ikinci ve hatta üçüncü ekimle bu işin sonunu getirmediyi düşünüyorum tavsiyelerinize ve fikirlerinize açığım.

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
Ynt: Ekim merkezi tavsiylerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2021, 18:15:11 »
Fotoğraflar devam

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2021, 18:17:37 »
İlk ekim sonrası fotoğrafları

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2021, 18:19:39 »
Ekim öncesi

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2021, 18:22:40 »
Söylediğim gibi araştırma yapmadan bu işe giriştim ve muhtemelen hayatımda verdiğim en yanlış karar olduğunu düşünüyorum ikinci ekim için birkaç görüşme yaptım.Bu görüşmeler Şahin Çelik, Serkan Aygın ve Hlc ile

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 30 Temmuz 2021, 18:24:09 »
Asmed ile fotoğraf göndermek için iletişime geçtim ama herhangi bir geri dönüş alamadım, geri dönüş olsa bile ekim için uygun olmayacağımı düşüneceklerini tahmin ediyorum.

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 30 Temmuz 2021, 18:27:46 »
Şahin bey sadece ön tarafa sıklaştırma yapılabileceğini ve bununda beni tatmin etmeyeceğini söyledi.Serkan Aygın hocayla görüşmemde ilk işlemi ön tarafın 2-3 parmak arkasına kadar 3800 greftlik bir şekilde planlanıp 1 sene sonrasında verteks kısmına 2500-3000 civarı bir ekim yapılabileceğini söyledi.ilk ve ikinci ekimde 1000 civarı sakal destekli olması halinde olucağını iletti.

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2021, 18:31:44 »
Son olarak benim en mantıklı bulduğum ve araştırmalarıma göre en çok aklıma yatan merkez olan hlc bana ilk ekimde arka kısıma cm2 ye 30 greft sakal destekli ekim yapılmasını ve 6 ay sonra ön kısıma tekrardan sakal destekli bir ekim yapılmasını tavsiye etti.Ekim sonrası yaklaşık 1 senedir proscar ve d vitamini takviyesi kullanıyorum, aralıklı olarakta biotin veya collagen hapları alımı yapıyorum.Tavsiye ve önerilerinize açığım.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2021, 19:27:48 Gönderen: tafifi »

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 30 Temmuz 2021, 19:11:40 »
Serkan aygın planlama fotoğrafları

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
Ynt: Nw 7 ikinci ekim için ekim merkezi tavsiyelerine ihtiyacım var
« Yanıtla #9 : 30 Temmuz 2021, 19:20:33 »
Bu arada eksik bilgi vermemek adına yaşım 26 ve saçlarım 2016 yılında yani 21 yaşında nw7 seviyesine geldi.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Ağustos 2021, 14:13:54 »
Donorun maşallahı varmış gerçekten . Yukarıda yazdığın isimler arasında hlc ye paran yetiyorsa onlarla devam etmeni tavsiye ederim.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 01 Ağustos 2021, 16:00:01 »
Donorun maşallahı varmış gerçekten . Yukarıda yazdığın isimler arasında hlc ye paran yetiyorsa onlarla devam etmeni tavsiye ederim.
Hocam teşekkürler yorumunuz için hlc ile anlaştım ekim için iptal bekliyorum.Benim düşüncem ön çizgiye 1000 greft civarı bir sıklaştırma yaptırıp geri kalan greftlerle arkayı doldurtmak ama onlar iki ekim olarak düşünüp ya ön tarafı sıkılaştırmak ya da arka tarafı ekip 6 ay sonra kalan bölgeyi doldurmayı teklif ettiler sizce hangisi daha mantıklıdır?
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2021, 00:34:11 Gönderen: tafifi »

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 01 Ağustos 2021, 16:00:47 »
Ayrıca sakal yoğunluğum çok yüksek bu sebeple sakal destekli bir merkez tercih etmeyi düşündüm.

moonwalker84

• Full Member
« Yanıtla #13 : 01 Ağustos 2021, 20:23:04 »
Ayrıca sakal yoğunluğum çok yüksek bu sebeple sakal destekli bir merkez tercih etmeyi düşündüm.
Benim durumum senden daha kötüydü, Hlc beni kurtardı. İnşallah seni de kurtarır. Kesinlikle dedikleri şekilde 2 ekim yapsınlar. Sakaldan aldirabildiğin kadar aldır tepe için özellikle.  Benden 3500 aldılar, hala çene altı 1500 rezervim var.
  • Ekim Tarihi: 24-25.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi HLC
  • Greft Miktarı 4181
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde 1

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #14 : 01 Ağustos 2021, 21:46:23 »
ben diyorum her zaman VAR da ofsayt çizgisi çeker gibi arka çizgi çekilmemeli diye. görüntü çok yapay oluyor. ben çok baktım önemli olan önden ve yandan duruşu.

bence bu saçın endişe edecek bir olayı yok donör sağlam çok grefte gerek yok ufak dokunuşlarla güzel bir görüntü elde edilebilir seni mutlu eder. öncelik bu yapay görüntüyü ortadan kaldırmak olmalı o yüzden arka tarafa ekim yapılmalı benim düşüncem.

ben olsaydım ki benzer durumdaydım zaten arka tarafa sadece gölgeleyecek kadar karartı yapacak kadar az bir greft ektirdim geri kalanı orta ve ön bölgeye destek attım.
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2021, 22:08:00 Gönderen: erkenekim »
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Facebook Twitter Instagram