Gönderen Konu: İKİNCİ EKİM İÇİN ÖNERİNİZİ ALABİLİRMİYİM GARDAŞLAR  (Okunma sayısı 2205 defa)

sivaslee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ilk ekimimi 3 bin küsür alımla s yaptırdım maalesefki sonuç hüsran planlama ve dönor mahvetmesi var.
ensemi kısa kestirince aşırı belirgin duruyor bide sarışınım sırıtıyor.
tecrübeli arkadaşlardan dönoru hırpalamadan ikinci bi ekim yaptırabileciğm yer önerilerini alırsam çok memnun olurum.

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
Resimler atarsan daha iyi yorumlar yapilabilir. Mevcut butcen nə kadar onu da belirtirsen
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

sivaslee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
 şuanki bütçemde 5-6 bin arası olsa iyi olur .
fotoğraf atıcam şuan saçlar çok uzun açıklığı toppik ve uzun saç yardımıyla kapatıyorum kestirdiğimde buraya fotoğraf koyacağım.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2021, 08:58:05 Gönderen: Hintell »

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sevindirici olan 3000 greft almış olması. Heralde alınır bir miktar daha kök vardır. Umutla bakalım, inşallah iyi olur.
Her can ölümü tadacaktır! Sonra döndürülüp Bize getirileceksiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Öncelıkle konuyu yanlıs bölüme açmısınız bölüm değiştireceğim.
   üye olarak tanıdıgımız biri olmadığınız için bu eleştiriyi kanıtlamanız gerek resimlerinizi konuda paylaşarak..  Belki rakip firmasınız bilerek bu konuyu açtınız Bunları bılemedığımız için fotolarınız eklenmesse konu kalkacaktır.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2021, 08:58:59 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
Resim katta bizde görelim böyle karalamak olmamalı ayıp eğer düşündüğümüz gibi birşey yapiosan milletin ekmeği ile oynamak terbiyesizliktir bekliyoruz resimlerini kardeşim
ALLAH"ın adamıyık...

sivaslee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Okuman varsa yazdım oraya saçlarımı kapatmak için uzattım ekim yaptırmadan once kestiricem. Forumda aktif değilim sessiz takip ederim l
Kimseyi karalamak değil derdim az çok takip edin görürsün nasipsede ekim merkezine karar verdiğimde şalkaklarımdaki dikliklere kadar fotoğraflarım görürsün. 
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2021, 09:00:28 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Derdininin ne oldugu önemli değil %99 dogruyuda sölesen  neden kötü olduğunu ve memnun olmadığını göstermek durumundasın Bunun nedeninide oturup mantıklı şekilde düşünürsen anlayabilirsin kelimeler Bişey ifade etmez burda. Bu doktorun %99 ekimlerinde sorun olsada böyle olmasada.. ozaman buraya hiç foto eklemeyelım istediğimiz gibi konuşalım doğruyuda söylesek ne anlamı var?  Sen doğruyuda solesen bi anlamı yok..  uzun veya kısa saç kötü olan kötüdür bunun için saçlarını kısa kestirmen gerekmez donör hariç

İyi olunca resim koymadan Benım saçlar harika oldu diyelim ozaman bu senı ne kadar tarmin eder ?
 Sen doktorunu eleştirdiğin için bunları kanıtlamak durumundasın o şu bu bizi alakadar etmez bu konuyu açıyosan yaz git yok dostum kusura bakmıcaksın burda bu doktoru düşünen insanlara karşı sorumlulugunu yerine getireceksin.  kanıt yoksa doğru yoktur bu forumun düzeni bunun üstüne kurulu
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2021, 09:02:00 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
Derdininin ne oldugu önemli değil %99 dogruyuda sölesen  neden kötü olduğunu ve memnun olmadığını göstermek durumundasın Bunun nedeninide oturup mantıklı şekilde düşünürsen anlayabilirsin kelimeler Bişey ifade etmez burda. Bu doktorun %99 ekimlerinde sorun olsada böyle olmasada.. ozaman buraya hiç foto eklemeyelım istediğimiz gibi konuşalım doğruyuda söylesek ne anlamı var?  Sen doğruyuda solesen bi anlamı yok..  uzun veya kısa saç kötü olan kötüdür bunun için saçlarını kısa kestirmen gerekmez donör hariç

İyi olunca resim koymadan Benım saçlar harika oldu diyelim ozaman bu senı ne kadar tarmin eder ?
 Sen doktorunu eleştirdiğin için bunları kanıtlamak durumundasın o şu bu bizi alakadar etmez bu konuyu açıyosan yaz git yok dostum kusura bakmıcaksın burda bu doktoru düşünen insanlara karşı sorumlulugunu yerine getireceksin. kanıt yoksa doğru yoktur bu forumun düzeni bunun üstüne kurulu
çık doğru yazmışsın hintel
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2021, 09:02:25 Gönderen: Hintell »
ALLAH"ın adamıyık...

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Sen doktorunu eleştirdiğin için bunları kanıtlamak durumundasın o şu bu bizi alakadar etmez bu konuyu açıyosan yaz git yok dostum kusura bakmıcaksın burda bu doktoru düşünen insanlara karşı sorumlulugunu yerine getireceksin. Ayrıca doğru söylediğini düşünüyorum ama kanıt yoksa doğru yoktur bu forumun düzeni bunun üstüne kurulu
Bu konuda hakli hintell donor kısa kestirdiginde sosyal  hayat biraz olumsuz oluyor tamam ama bunu bize gösterme gerekir.
Ben bunu göze alıp aralık gibi bi üç numaraya vurmayı düşünüyorum bi gelişme var mi yok mu diye donorde gelisme yoksa bereyle sapkayla idare edicem ha bu tabi son kisaltmam olur bu daha yapmam

sivaslee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kestirdiğimde atarım görürsün gardaş bi ekim merkezine karar verirsem inşallah

Facebook Twitter Instagram