Gönderen Konu: Ekim Merkezi İçin Önerinizi Bekliyorum  (Okunma sayısı 300 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Ekim Merkezi İçin Önerinizi Bekliyorum
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2022, 21:45:48 »
Dostum antiandrojen kullanıyor musun veya hiç kullandın mı?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2022, 22:02:49 »
Dostum antiandrojen kullanıyor musun veya hiç kullandın mı?
ne olduğunu bilmiyorum ilk defa duydum

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2022, 23:09:33 »
Saçlarında genel seyrelme mevcut her yerden homojen şekilde dökülmüş incelmiş ve devsm ediyor dökülme durumun donör bölgesinide etkilemiş gibi donör çok güçlü görünmüyor ve ince. Bu dökülme durumlarında dht bloker kullanmadan ekim yaptırmak biraz riks taşıyor ve ekim içinde iki aşamalı saç ekimi düşünmelisin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2022, 23:27:13 »
Açıklık geniş saçların genel olarak seyreliyor ve dökülüyor hali hazırda bu durumda devam ediyor görünüyor. Destek almalısın bunuda doktorla görüş saçları döken hormonu yavaşlatıp güçlendirebilmek için bir süre bu desteği aldıktan sonra saç ekimi düşünmen en doğru adım ama yok dersen iki saç ekimi planla zaten her ihtimalde 2 adet bir sene arayla saç ekimi planlanlamalısın

Donörü çok doğru kullanan merkezleri ve başarı oranı yüksek merkezleri seçmelisin birazda maddiatla alakalı çünlü saç ekiminde pek olumsuz sonuç ihtimali senin saç ekim şansını elinden alır ve durumdan dolayıda olumsuz bir sonuç alma riskide doğabilir saç ekimi başarılı olsada kişinin dökülme malzeme durumuna göre sonuç olur
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2022, 23:36:32 »
Sakal desteği şart. AHD kliniklik ama arkadaşlararın da dediği gibi saçları güçlendirmelisin ilk önce.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2022, 08:09:56 »
2 ekimi de ne zaman hangi merkezde yaptırdınız? Sakal destekli olarak Ahd klinik,Asuman Hanım ve Serkan Aygıni tavsiye ederim.Finasteridi ekim öncesi 6 ay doktor kontrolünde alabilirsin

Facebook Twitter Instagram