Gönderen Konu: Uzm. Dr. Gamze Torin Menteşoğlu Şikayet (DHI Saç Ekimi) İllegal  (Okunma sayısı 8088 defa)

aliyev_az

• Yeni üye
  • *
Salamlar. Mütəxəssis Doktor Gamze Torin Menteşoğlu tərəfindən dhi proseduru ilə saç əkdirdik. Gamze xanım bizdən istifadə etdi və ondan soruşduqda texnikasını bilmirəm, dedi.
amerikalı turistlere izinsiz eğitim düzenleyerek para kazanmanın peşinde olan gamze menteşoğlundan şikayetçiyiz Azerbaycan vatandaşı olarak bizi çok zor duruma düşürüdüler.

Kolan Hospital Xəstəxanasında İcazəsiz 20 xəstəni implantasiya etdilər.

Gamze Torin Menteşoğlu kendi saç ekimini bilmiyir ve bu işin eğitimini vermektedir.

155 polisi aradık kimse ilgilenmedi, konsolosluğa gittik ilgileneceklerini söylediler. dava açıyoruz şimdi. sağlık bakanlığı soruşturma başlatmış Aca Akademi adı altında bu eğitimleri düzenliyorlar.

Azərbaycan xalqına düşmən kəsilən və hırsız diyən Gamze Menteşoğlunun həkimlik diplomu və Türkiyə vətəndaşlığı ləğv edilməlidir...
özünə həkim deyən Gamze Menteşoğludan uğurlu saç əkimi əməliyyatı gözləməyin

Gamze Torinin Bakıda verdiyi qanunsuz sertifikatları alanlar Türkiyə Səfirliyinə şikayət məktub göndərməyə hazırlaşır
Türkiyə Təhsil Nazirliyinin "izinsiz eğitim" səbəbiylə Behman Menteşoğluna yazdığı cəzanı ödəməmək üçün hər səfərində "ACA Akademi" şirkətinin ofisini Fulya Terasa dəyişdirən və instagram səhifəsində saxta ünvanlar istifadə edən Behman və Gamze Menteşoğlu cütlüyünün bu saxta fəaliyyətinə Türkiyə dövləti və Türk ədaləti nə zaman son qoyacaq

Bunlar mənim dəlilimdir

icazəsiz təhsillərinin sübutu

Bunu bizə etdikləri gün Kolan xəstəxanasından qaçdılar.
Gamze Torin Azərbaycandan sonra Türk xəstəxanalarınının reytinqini aşağı endirmək üçün indi də Istanbuldakı Isveç klinikasına keçdi

Azərbaycan xalqına qarşı olan bu terbiyesizlik son qoyulmalıdır.

Şərhi sizə, əziz dostlara buraxıram.

aliyev_az

• Yeni üye
  • *
Ynt: Uzm. Dr. Gamze Torin Menteşoğlu Şikayet (DHI Saç Ekimi) İllegal
« Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2020, 20:43:15 »
Qreftlərimi zibil qutusuna atdılar.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Ağustos 2020, 20:48:43 »
O kimdir ki? Ilk defa duydum
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

aliyev_az

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2020, 20:50:09 »
O kimdir ki? Ilk defa duydum
Özünü Türkiyənin Ən Yaxşı Doktoru Gamze Menteşoğlu kimi təqdim edir.
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2020, 20:58:00 Gönderen: aliyev_az »

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2020, 21:49:04 »
Geçmiş olsun    sonuç  ne oldu 

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ağustos 2020, 22:05:56 »
Çok geçmiş olsun kardeşim. Son durumu da paylaşır mısın? Saçların ne durumda şu an?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun bu nasıl saçma bir ön çizgidir ya
Yurt dışından gelen insanları mafedip gönderiyorlar daha sonra bu ülkeye Turist gelmez işlerini düzgün yapan insanlara da gelmez safi zararlar bu ülkeye

Bu ön çizgiyi yapanın daha sonra isveçclinicte çalışmasına pek şaşırmadım
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member
Resmen baştan savma bir ekim yapılmış. Deneme tahtası yapmışlar, geçmiş olsun kardeş. Hakkını ara.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Hocam Nekroz Ve Benzeri Durumlar Oluşmadığı İçin Şükretmelisiniz..!!

Arkadaş Ben Anlamıyorum, Göz Var Nizam Var, Bi İnsan Bu Çizgiyi Ancak Bilerek Bu Şekilde Yamuk Yapabilir, Ama Bilerek Yapmadıklarını Düşününce, Bu Daha Korkunç.. :o

Çünkü Hangi Gözle Yada Kafayla Bu Çizgiyi Başarıyorlar, Bu Neyin Kafası, Neyin Çizgisi Anlamıyorum Gerçekten.. Bu Ne Perhiz, Bu ne Lahana Turşusu, Hayır Bu Çizgiyi Estetik Bir ZigZag Da Yapmayın Sadece En Azından  Düz Yada Oval Yapmaları Yeterli Olurdu.. ???

Hayır Çizgiyi Biraz Olsun Düzgün Yapmak İçin Doğaüstü Bazı Güçlere Sahip Olmaya Da Gerek Yok, Hatta Bence Bunlar Bu İşte 100 Yıl Çalışsa Yine Başaramazlar, Çünkü Bunlarda Yetenek Yok, Hatta Eksi Yönde Yetenek Düşmanı Yeteneksiz Bunlar..

Hayır Birde Eğitimini Veriyormuş, Kanunsuz Sertifika Falan, Nitelikli Dolandırıcılık, Galiba Bu Arkadaşı Da Eğitimini Verdiği Bir Gurubun Önüne Koydular Kobay Olarak, Eğer Öyleyse İnşAllah Hakettiği Cezayı Alır..!!

Valla Benim Psikolojim Bozuldu Çıldırttılar Akşam Akşam, Ama Yinede İyimser Düşünürsek Ben Nekroz Vb.. Durumlar Oluşmadığına Sevindim, Çünkü Bu Çizgi Düzeltilebilir En Azından.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

KaiserSS

• Hero Member
Geçmiş ola gardaşım, inşallah hakkını alırsın
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Don Vito Corleone

• Hero Member
Acemice Yapılan Bir Saç Ekimi  olmuş  .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çöp adam bile çizemeyen insanlar ön çizgi tasarlıyor. Allah aşkına yapamıyorsanız insanları rezil etmeyin forumdan bir kaç arkadaş gönderelim küçük bir ücret karşılığı planlamalarınızı yapsınlar

Yurt dışından bir kardeşimiz güvenmiş gelmiş ülkemize rezil etmissiniz yazık

Saç ekimi estetik bir işlem bu kadar ayağa düşmemeli ve bu insanlar turistler le muhattap oluyor.

Her şey bir yana eğtim veriyor eğtim alması gereken insanlar bu daha da acı

Bu nedir yaa?
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
 alma mazlumun ahını çıkar aheste  aheste.   bu aralar yürekten inanmak istediğim söz.  ☺

Cihandoğan

• Hero Member
Sonra ülkeye turist gelmiyor nasıl gelsin?

Don Vito Corleone

• Hero Member
Saç ekiminde dünya lideri Türkiye bu unvanını kaybettmeye  az kaldı   böyle    giderse      Türkiye’nin adını ‘kara listeye’ yazdırabilir    işi  bilende yapıyor  işi  bilmeyenlerde yapıyor   görüldüğü  gibi  ..Türkiye, estetik amaçlı operasyonlar için ülkemize gelen yabancıların yaklaşık yüzde 60’ memnun  değil  Maalesef buna rağmen azımsanmayacak sayıda hemşire, sağlık memuru hatta turizmci, hasta simsarları bile saç ekimi yapıyor.    İşini  doğru düzgün    yapan insanlar da  mağdur  olacak   işini doğru düzgün  yapmayan  insanlar  yüzünden  ..

Facebook Twitter Instagram