Gönderen Konu: Jale ŞENYURT Saç ekimi şikayet  (Okunma sayısı 4155 defa)

memo123

• Yeni üye
  • *
Jale ŞENYURT Saç ekimi şikayet
« : 19 Temmuz 2020, 21:24:03 »
2019 şubat ayında dr. Jele şenyurta saç ekimi yaptırdım. Ekimden önceki konuşmalarımızda jale hanım çok içten ve samimi gelmişti. Konuşmalarımızda  bir doktor ekiminin başarı oranı en az %70 olmalı onun altı başarısız bir ekimdir demişti. Benim sürecim artık tamamlandı ve sonuçtan hiç memnun değilim.Ekimi 2 seans olarak planlamıştık 1. seans ön bölge 2. seans tepe bölge şeklinde. 2. seansı yaptırmak için Jale hanımla konuştum ilk ekimle ilgili yapacak bişeyinin olmadığını tamamen benden kaynaklı sıkıntılardan saç çıkmadığını söyledi ve ancak 2. ekim için çok iyi bir fiyat verebileceğini(ilk ekim ücretinden 500 TL aşağı) söyledi. Bu arada 1. seansta 4000 greft ekildiğini söylemişlerdi bende 2. ekimimim için başka ekim yerlerine bakmaya başladım fotograflarımı gönderirken ilk ekim fotograflarımı da gönderdim inanın hepsinin de söylediği "böyle bir ekimi niye yaptılar amaçları neydi niye bu kadar seyrek yapmışlar 2000-2500 greftlik bir ekim az olmuş" dediler şok oldum ben daha kaç kök ekildiğini söylemeden inanın hepside 2000-2500 sayısı var burda dediler. Ben herhalde sıkıntı bende saçlar ondan çıkmadı diye düşünmeye başlarken böyle bişey duydum şok oldum. hemen sitedeki 4000 greftlik ekimlerle kendi ekimimi karşılaştırdım gerçekten de arada çok fark var benim sadece ön bölgeye ekildi bazı arkadaşların kafanın tamamına ekilmiş yinede benimkinden sık duruyor. fotolarıda paylaşıcam zaten bide siz bakın arkadaşlar. 15-16 aydır kendi kendime sıkıntı yapıp duruyorum. Son konuşmamızdan sonra tekrar Jale şenyurtu arıyorum telefonlarımı açmıyor. Onlar için saçın çıkıp çıkmaması başarılı olup olmaması önemli değilmiş onu anladım ama olan benim saçlara ve stres sıkıntıyla geçen 1.5 yılıma oldu. Ekiminin arkasında durmuyor gel saçlarını düzeltelim filan da demiyor. Ekim güzel sonuçlanırsa biz yaptık saç çıkmazsa sıkıntı sende ondandır diyor 

memo123

• Yeni üye
  • *
Ynt: Jale ŞENYURT Saç ekimi şikayet
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2020, 21:25:31 »
bunlar ekim öncesi

memo123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2020, 21:28:03 »
bunlarda ekim sonrası

memo123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2020, 21:29:51 »
ekim sonrası

memo123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2020, 21:30:58 »
ekim sonrası

memo123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Temmuz 2020, 21:42:06 »
ekim sonrası 9. ay

memo123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 19 Temmuz 2020, 21:45:19 »
daha sonrada ilerle olmadı saç şu anda bu şekilde

ax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2020, 22:00:40 »
Gerçekten anlamakta zorlanıyorum hadi esnaf takımından alışığız bu dolandırıcılık işlerine de doktorlarda bu işe girdiler.özellikle saç ekiminde hatayı hastalarda bulan ve işini layıkıyla yapmayan doktorlar görüyorum.bu doktor içinde aynı şeyleri düşünüyorum.sizin ekiminiz seyrek, azıcık bu işten anlayan o şekilde bir ekim yapmaz kaldı ki 4000 greft yok orda.

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
« Yanıtla #8 : 20 Temmuz 2020, 02:48:23 »
Gerçekten anlamakta zorlanıyorum hadi esnaf takımından alışığız bu dolandırıcılık işlerine de doktorlarda bu işe girdiler.özellikle saç ekiminde hatayı hastalarda bulan ve işini layıkıyla yapmayan doktorlar görüyorum.bu doktor içinde aynı şeyleri düşünüyorum.sizin ekiminiz seyrek, azıcık bu işten anlayan o şekilde bir ekim yapmaz kaldı ki 4000 greft yok orda.
Bi denetim gelmeli insanların cebinden alıp öbür boyu etkilicek bi görüntü oluşmasını sebep olan merkezlere.
Hair of Istanbul ☆ 4300 ☆ 30.06.20

●Şampuan     ●Spray
 ○Kerastase    ○Kerastase

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14845.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2020, 11:04:26 »
Bence açık alan fazla greft sayısını düşük tutarak yapılması bir kaç ekim planlaması doğru bir adım ayrıca ekilenlerin çıkışları da sayı ve alan olarak kötü değil bence bir sorun yok bundan sonra 2/3 operasyonları yapacaksınız.
Global Moderator

memo123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2020, 17:45:31 »
Bence açık alan fazla greft sayısını düşük tutarak yapılması bir kaç ekim planlaması doğru bir adım ayrıca ekilenlerin çıkışları da sayı ve alan olarak kötü değil bence bir sorun yok bundan sonra 2/3 operasyonları yapacaksınız.
Evet Hintell açık alan fazla ama sıkıntı planlamada değil zaten. 4000 greft ektim deyipte 2000-2500 civarı ekmiş olmaları. Benim açıklığım 2 ekimde kapatılabilecek bir açıklık. Eğer ilk ekimimde 4000 greft ekilseydi 2. ekimle kafa kapanırdı ama şimdi kimle görüşsem bir ekimle kapanmaz diyorlar birde burdaki herkes tecrübeli olduğun için sizin yorumlarınızı önemsiyor eğer ekilen greft 4000 var diyorsan bişey diyemem tabi ben de yorumlarınıza önem veriyorum şimdiden teşekkürler

MURAT K.

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2020, 21:23:42 »
geçmiş olsun bence de en fazla 3000 var orada ve onunda anca 2000 i tutmuş gibi, canınızı sıkmayın donörünüz müsaitse telafisi olmayacak bir durum değil, forumdan araştırmanızı yapıp tekrar ekim yaptırın.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 21 Ağustos 2020, 10:22:13 »
Ekilenler tutmus dostum basarisiz bir ekim degil. Planlama da dogru iki ekim seklinde yapmasi ama senin beklentin karsilanmamis.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram