Gönderen Konu: Dökülme  (Okunma sayısı 474 defa)

Ahmet Taha

• Yeni üye
  • *
Dökülme
« : 21 Eylül 2020, 18:02:07 »
Arkadaşlar merhaba aslında formu daha eskiden biliyorum ama üyeliğimi kaybettim.Ekimimin üzerinden 13 gün geçti 9. Gün klinikte kabuk dökümü yaptım kabuk dökümunden sonra şok dökülme değil de elimi attığım zaman ve ya yastığıma 2,3,tel saç geliyor bu normal mi? yardımcı olursaniz çok sevinirim..

Ragnarok16

• Full Member
Ynt: Dökülme
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2020, 18:11:43 »
Normaldir, ancak elinizi mümkün olduğunca ekim yapılan bölgeye sürmemenizi öneririm. Bende 18. Gündeyim hala çok yumuşak hareketlerle yıkıyorum ve benimde elime bi kaç saç teli geliyor endişe edilecek bir durum olduğunu sanmıyorum

Aslan Parcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2020, 18:22:05 »
Arkadaşlar merhaba aslında formu daha eskiden biliyorum ama üyeliğimi kaybettim.Ekimimin üzerinden 13 gün geçti 9. Gün klinikte kabuk dökümü yaptım kabuk dökümunden sonra şok dökülme değil de elimi attığım zaman ve ya yastığıma 2,3,tel saç geliyor bu normal mi? yardımcı olursaniz çok sevinirim..

Şok dokulmenin baslamadigi ne malum :D herkeste ayni periyotta baslamaz kabuk dokumu olmadan once baslayan bile var. Senle alakali bir durum şok baslamis olabilir endise edecek durum degil çok kafani elleme yikama disinda

Ahmet Taha

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2020, 18:24:40 »
Hocam şok dökülme hızlı ve yoğun bi şekilde oluyor diye biliyorum,onun için başlamadığını düşündüm teşekkür ederim

Ahmet Taha

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2020, 19:46:56 »
Hintel hocam sizden de cevap bekliyorum musait olursanız

Facebook Twitter Instagram