Gönderen Konu: BÖYLE BİR TEDAVİ TÜRÜ GERÇEKTEN VAR MI?  (Okunma sayısı 811 defa)

Kelolmamayacabalayanadam

• Yeni üye
  • *
BÖYLE BİR TEDAVİ TÜRÜ GERÇEKTEN VAR MI?
« : 24 Eylül 2020, 04:24:31 »
Arkadaslar yine farklı bir soru ile karşınızdayım inanın böyle birşey oldugunu ilk defa duydum. Arkadaslar arasında muabbet esnasında duydugum birşey gerçeklik payından emin degilim.

Aynı saç protezini düşünün orada kullanılan saçlar gibi ama daha kısaları sanırım bunları aynı ekim yaparmışcasına seyrek olan yerlere ekiyorlarmış uzama kısalma yada eskime gibi durumları olmuyormuş seyrek saçlı kişilere uygulanıyormuş aynı saç tipinizden yaptırıp daha sonra binlercesini sizin saçınıza simüle edip ekiyorlarmış sizin saçınız uzasa dahi bunlar 1cm kadar 1.5 cm kadar oldugundan saç diplerinde mükemmel bir kapama yapıp saç seyrekliği gibi tüm sorunları bitiyorlarmış. Mış mış mış

buna benzer birşey duydum gerçekten kulaklarıma inanamadım bu tamamen bir hurafe mi yoksa böyle bir teknik geliştirilebilirmi vs yorumlarınızı beklemekteyim kafamda deli sorular 😂

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: BÖYLE BİR TEDAVİ TÜRÜ GERÇEKTEN VAR MI?
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2020, 08:26:29 »
Tamamen mantık yürüterek yorum yapıyorum kafadaki o ekilen saçlar ekim yapılan saçlar gibi kanla beslenemeyecek vücud bu sahte dokuyu atmaz mı acaba yani uzun vadede vücud bunu atar diye düşünüyorum hayır kulağa hoş geliyor hele seyrek saçlar için güzel bişey ekim merkezlerinin de canını sıkan bi durum olur sanki 🙂
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2020, 09:22:44 »
onları ekmez de tek tek yapıştırıyor olabilir özel bir malzemeyle. derinin altına koyarsa arkadaşın dediği gibi deri onları atacaktır.

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2020, 10:28:24 »
Biofibre saç ekiminden mi bahsediyorsun ? Çok iyi bir şey değil sıradan protez daha mantıklı en azından insan saçı kullanıyorlar.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Kelolmamayacabalayanadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2020, 17:26:31 »
Tamamen mantık yürüterek yorum yapıyorum kafadaki o ekilen saçlar ekim yapılan saçlar gibi kanla beslenemeyecek vücud bu sahte dokuyu atmaz mı acaba yani uzun vadede vücud bunu atar diye düşünüyorum hayır kulağa hoş geliyor hele seyrek saçlar için güzel bişey ekim merkezlerinin de canını sıkan bi durum olur sanki 🙂

Bende aynı şekilde düşündüm hocam yani keske yeterince bilgim olsa konuyla alakalı ama burada cok büyük bir forum oldugu için bilgisi olan arkadaslar cıkabileceğini düşündüm seyrek saçlar için özellikle devrim niteliğinde bir gelişme olur diye düşünüyorum. Bu sekilde bir tedavi olayı mümkün ise eğer cok fena parlar gibi

Kelolmamayacabalayanadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 24 Eylül 2020, 18:52:11 »
Biofibre saç ekiminden mi bahsediyorsun ? Çok iyi bir şey değil sıradan protez daha mantıklı en azından insan saçı kullanıyorlar.

Üstadım sanırım biofibre olabilir ama daha yeni bir versiyonu üretilmiş olabilir bundada ekim yapılıyormus seyrek olanlar için bence işe yarayabilir gibi geliyor bu olay

Facebook Twitter Instagram