Gönderen Konu: Favoriler dökülüyor çok kötü gözüküyor sebebi nedir?  (Okunma sayısı 2036 defa)

Gregor59

• Hero Member
Genetik mi bu nedir bu ? İnanılmaz rahatsizim bu görüntüden. İstediğim saç modeli biraz uzun ama yapamıyorum yanları hep kestirmek zorundayım. Biraz uzayınca berbere gittiğimde  kulak üstlerine makasla mi girdin diyor.

Babamda saç dökülmesi yok benim gibi düz saçlı ve kulak üstlerinde böyle bir durum yok.

Elimle hafifçe çeksem bile kulak üstlerinde 4 5 tel alabiliyorun rahatça. Elimle lavaboya eğilip sadece kulak ustleri silkeledigimde de lavabo minik kısa saçlarla doluyor oradan dökülen.

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Favoriler dökülüyor çok kötü gözüküyor sebebi nedir?
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2020, 22:53:03 »
Şu durumda yapacağın iki şey var : kerozan tablet ve minoxil sprey kullanmak.
Kerozan yaklaşık 4 aydır kullanıyorum gayet memnunum .sende  saç için elzem olan bazı mineral ve vitaminler alamıyor olabilirsin.
Favorilere günlük birer fıs sabah akşam o bölgelere sıkarsan bence sorunun düzelebilir .minoxil yüzde 5 değilse yüzde 2 olanı kullanırsan o bölgeler için daha güvenli olur.bu durumda günde 2 fıs sabah akşam olarak kullanmak gerekir.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2020, 22:57:54 »
Şu durumda yapacağın iki şey var : kerozan tablet ve minoxil sprey kullanmak.
Kerozan yaklaşık 4 aydır kullanıyorum gayet memnunum .sende  saç için elzem olan bazı mineral ve vitaminler alamıyor olabilirsin.
Favorilere günlük birer fıs sabah akşam o bölgelere sıkarsan bence sorunun düzelebilir .minoxil yüzde 5 değilse yüzde 2 olanı kullanırsan o bölgeler için daha güvenli olur.bu durumda günde 2 fıs sabah akşam olarak kullanmak gerekir.

Çok kötü beslenme var, şu hiç içmiyorum denebilir aklıma geldikçe 2 günde 1 içerim. Güneşe haftada 1 cikabiliyorum. Ama bunlarla ilgisi yok bence vitaminle falan.

Çevremde kimsede yok bu tip kulak üstü kellesmesi. Hatta nw7 olan arkadaşımda bile yok. Benim üstler vertex falan çok iyi, ama kulak üstlerinde 20 30 tel saç kaldı. Bu da tepe mesela

Fikret Öztürk

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2020, 23:19:43 »
Bu sadece sende olan birşey değil cogu insanda bu durum var ben bunu kendime ekim yaptırdıktan sonra fark ettim insanların donor bolgesine bakıyordum ekim yaptırmışlar sanıyordum  normal bir durum sendeki   saçının kenarlarını  2-3 mumaraya vurdaysan belli olmaz seyrek olduğu ilaç felan kullanma prp yaptirabilirsin kendine bir faydasi olur doktorlar bile kendi saçlarına prp yaptırılıyor dökülmesin diye

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Eylül 2020, 00:54:33 »
Bu sadece sende olan birşey değil cogu insanda bu durum var ben bunu kendime ekim yaptırdıktan sonra fark ettim insanların donor bolgesine bakıyordum ekim yaptırmışlar sanıyordum  normal bir durum sendeki   saçının kenarlarını  2-3 mumaraya vurdaysan belli olmaz seyrek olduğu ilaç felan kullanma prp yaptirabilirsin kendine bir faydasi olur doktorlar bile kendi saçlarına prp yaptırılıyor dökülmesin diye
Hocam istediğim saç modeli yanları kısa değil. Bu resim gibi yapmak istiyorum saçları ama yanlar herkesin gür, kellerin bile favoriler normal benim kel kel alanlar var yapamıyorum bu saçı.

Facebook Twitter Instagram