Gönderen Konu: Saçlarım resimde ki gibi ne önerirsiniz  (Okunma sayısı 2537 defa)

Cancanbram

• Yeni üye
  • *
Saçlarım resimde ki gibi ne önerirsiniz
« : 29 Eylül 2020, 16:26:19 »
Arkadaşlar yaşım 20 sacim resimdeki gibi sizce şu an en doğru tedavi ne ne önerirsiniz baba ve anne tarafım da en ufak bir kellik yok sulalemde tek saçı böyle olan benim sizce ne yapmalıyım bilen abiler yeşillendire bilir mi

zaferulusan

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saçlarım resimde ki gibi ne önerirsiniz
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2020, 08:29:35 »
Merhaba. Genetik saç dökülmesi ile uyumlu.  Akrabalardan kimsede olmaması önemli değil. Şu anda yapılacak en doğru şey mevcut saçları korumak.  .finas kullanmaya başlamanı öneririm. günde 1 mg. yan etki olursa bana dm den yazabilirsin. 

zaferulusan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2020, 09:44:07 »
Merhaba. Yan etki için rahat olman açısından dm dedim. Sen istediğini yapabilirsin. Ama bu saçları gerçekten kurtarmak istersen bunlara takılma :)

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2020, 23:21:13 »
Arkadaşlar yaşım 20 sacim resimdeki gibi sizce şu an en doğru tedavi ne ne önerirsiniz baba ve anne tarafım da en ufak bir kellik yok sulalemde tek saçı böyle olan benim sizce ne yapmalıyım bilen abiler yeşillendire bilir mi
abim ben de 20 yaşındayım ama yarın kadar zor varım :D

ender34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2020, 15:47:52 »

Konuyu yeşillendirdimmi bilmem ama  uygulama yaptırırsan Türkiyedeki saç simülasyoncularının senin kafanı mavileştirecegine veya yeşillendirecegine adım gibi eminim.

Facebook Twitter Instagram