Gönderen Konu: ŞAKAK SORUNU  (Okunma sayısı 7436 defa)

|Logan|

• Hero Member
ŞAKAK SORUNU
« : 29 Eylül 2020, 20:25:13 »
Saçımın her yeri dökülüyor faul üstü ve ense de dahil. Saçı 3 e vurmaya ve bitkisel yağlar sürmeye karar verdim ama benim şakaklar açık. Yani 3 4 sene önce açılmıştı hala aynı ilerleme yok. Şimdi 3 e vurursam şakakların döküldüğü çok belli olur mu?  Yani kaldırınca böyle oluyor şakak. Diğer şakağım bu kadar açık değil. Bu şakağı da zaten ben kendim döktüm sürekli elimle yolarak. Kesersem şakak dökülmesi belli olur mu yazarsanız sevinirim.

|Logan|

• Hero Member
Ynt: ŞAKAK SORUNU
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2020, 20:30:28 »
Yazan yok mu arkadaşlar
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2020, 21:27:20 »
Belli olur

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2020, 23:04:02 »
Belli olur

Bu şakağa ekim yaptırsam olmaz mı ya. Tamam dökülmem devam ediyor gencim ama üniversite bitene kadar bu saç beni idare etsin yeter. Sonra saçım dökülürse protezle takılırım ama şu an bu şakak bölgesi çok kötü oluyor. 3 4 sene önce de şakağım böyledi ama hiç kısaltmazdım saçı. Şimdi saç dökülmem var kısa gezmem lazım. Bu şakağa ekim yaptırıcam ben en iyisi ya.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2020, 23:17:47 »
Kardeşim bu saç gidici haberin olsun bitkisel yağ falan kurtarmaz , ya Ekim yaptır ya da agresif bir tedaviye basla sakaklar değil artık saç çizgisi kalkmış ortadan
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2020, 23:18:11 »
Bu şakağa ekim yaptırsam olmaz mı ya. Tamam dökülmem devam ediyor gencim ama üniversite bitene kadar bu saç beni idare etsin yeter. Sonra saçım dökülürse protezle takılırım ama şu an bu şakak bölgesi çok kötü oluyor. 3 4 sene önce de şakağım böyledi ama hiç kısaltmazdım saçı. Şimdi saç dökülmem var kısa gezmem lazım. Bu şakağa ekim yaptırıcam ben en iyisi ya.

Ekim işi beni aşar fakat diyelim Ekim yaptırdın Ekim yaptirdigin yerin arkası dökülmeye başlarsa ortaya kötü bir görüntü çıkar . Topikal tedavilere bak minox+dutasterid karışımı mesala şakakta oldukça etkili

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2020, 00:33:47 »
Öncelikle yasin kaç onuda şöyle.Birde kisa kestirirsen evet belli olur.Finansa fln baslasanda şakaklara pek etkisi yok vertexe etki ediyor.Saç bakım yağı sampuan fln tek başına kurtarmaz.Ileridede ekim yaptirirsin ön bolgeye sakaga fln.Protezle ilgili istersen forumu bir oku ben neredeyse hiç memnun olan gormedim.Fazla kafaya takma saçını mümkün olduğunca koru.Ileride güzel bir ekime bak.Benim tavsiyem budur.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2020, 01:24:32 »
Minox_+dut derim ben. Minoksili araştır ama şok dökülmesi vs konularını göze alamayacaksan ve günde 1 kez de olsa, aralıksıZ kullanmayaçı göze alamayacaksan hiç bulaşma.

Disiplinli kullanabilrsen toparlayabilir saçlarını hele ki içine dutas (avodart) eklemeyle birlite.

Hiç yapamadın, dermaroller veya dermastamp ile iğneleme yap. Haftada1.
Şakaklara ketoral+azelderm veya ketoral+acnelyse krem kullanabilirsin.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 30 Eylül 2020, 02:08:15 »
Kardeşim bu saç gidici haberin olsun bitkisel yağ falan kurtarmaz , ya Ekim yaptır ya da agresif bir tedaviye basla sakaklar değil artık saç çizgisi kalkmış ortadan

Bu saç 2 3 sene önce de böyleydi zaten o şakakların çoğunu ben döktüm yolarak. Diğer şakağım bu kadar açık değil. Zaten bu şakak nerdeyse gitmiş ekim yaptırsam ama diğer bölgeler dökülse oraya 2. Ekim olmaz mı. Ben hep görüyorum 2 3 ekim yapan var
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 30 Eylül 2020, 02:10:17 »

Ekim işi beni aşar fakat diyelim Ekim yaptırdın Ekim yaptirdigin yerin arkası dökülmeye başlarsa ortaya kötü bir görüntü çıkar . Topikal tedavilere bak minox+dutasterid karışımı mesala şakakta oldukça etkili

Şakak bölgesinin çoğu gitti zaten. Şakağa ekim yaptırsam eğer dökülme olursa 2.ekim yaparım olmaz mı öyle.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 30 Eylül 2020, 02:12:50 »
Öncelikle yasin kaç onuda şöyle.Birde kisa kestirirsen evet belli olur.Finansa fln baslasanda şakaklara pek etkisi yok vertexe etki ediyor.Saç bakım yağı sampuan fln tek başına kurtarmaz.Ileridede ekim yaptirirsin ön bolgeye sakaga fln.Protezle ilgili istersen forumu bir oku ben neredeyse hiç memnun olan gormedim.Fazla kafaya takma saçını mümkün olduğunca koru.Ileride güzel bir ekime bak.Benim tavsiyem budur.

Finans ön saçtaki dökülmeyi durdurmaz mı yani? Şakaklara şimdi ekim yaptırsam eğer dökülme olursa ilerde saçın dökülmesinin durmasını bekleyip 2.ekim daha yaparım öyle olmaz mı
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 30 Eylül 2020, 05:25:56 »
Kısa saç tercihinin saçlarının dökülmesiyle ilgisi nedir? Saçı kısaltmanın dökülmeyi azaltacağını düşünüyorsan zerre ilgisi yok. Tek fark kısayken dökülenleri daha az görürsün, bu da daha az dökülüyor yanılgısına kapılmanı sağlar.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 30 Eylül 2020, 10:33:21 »
dostum yaşın kaç en önemli bilgi bu yardımcı olabilmek adına ?
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #13 : 30 Eylül 2020, 10:34:00 »
Khomur, Donör sağlamsa ki Sağlam Bence, Belli zaten yanlardan, Ekim yaptır, Bence Bu Donör 2.3. Ekimi Rahat Kaldırır Ki Şakaklara Çok Fazla Greftte Gitmeyecek..

Şimdi Sen para verip ilaç kullanacaksın Aylarca bekleyeceksin, O şakaklar yine kapanmayacak, psikolojik olarak her aynaya baktığında Kendini kötü hissedeceksin, ve aylar sonra şakak kısmına baktığında kendi kendine keşke 8-10 ay önce Ekim yaptırsaydım şimdi on numara olmuştu diyeceksin..

Ve burda yeni konu başlığı açıp, Ekim merkezi araştırmaya başlayacaksın Ve benim sana tavsiyem Zamanı bi anlığına 10-12 ay sonrasına at ve Aynadaki şakakları yine Aynı şekilde açık olan Kişiye, Yani kendine Bak, Ve Tekrar geri dön Şu ana Başladığın yere, Hiç vakit kaybetme çünkü Kaybedecek vakit yok.. ???

Güzel Bir Merkez Araştır Ve En az 1 yıl Kazan Ve Psikolojik olarak Özgüven Olarak Daha Fazlası
İnan bana Ben olsam Aynı şeyi yapardım, İnsan psikolojisi Herşeyden Daha Önemli..

Tabi yaşın Gençse Yani 20-22-23 civarı diyelim, Kendini psikolojik Olarak Çok Kötü Hissetmiyorsan, Biraz Daha bekle Şakaklar Daha fazla Açılabilir, İdare edersin Biraz Daha Sonra Ekim yaptırırsın.. |-onayisareti-| (^_^)
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2020, 10:41:32 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 30 Eylül 2020, 10:52:53 »
dostum yaşın kaç en önemli bilgi bu yardımcı olabilmek adına ?

19 yaş
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram