Gönderen Konu: Salgın nedeniyle İstanbul'da saç ektirmek  (Okunma sayısı 512 defa)

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
Salgın nedeniyle İstanbul'da saç ektirmek
« : 30 Eylül 2020, 15:13:29 »
Arkadaşlar İyi günler, Kronik Astım hastasıyım. Ekim ayı içi Asuman hanımdan randevu almıştım. istanbulda vakalar günden güne artıyor. Astım hastası olmam hasebiyle endişeleniyorum. Antalya'dan istanbul'a gideceğim. otelde kalacağım. haliyle risk altında olacağız Sizce ekimi kasım aralık ayına mı ertelesem? Tavsiyelerniz neler? 

pcd

• Jr. Member
  • **
Ynt: Salgın nedeniyle İstanbul'da saç ektirmek
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2020, 15:32:02 »
Hayatını riske etmeye değmez. Ayrıca, kasım-aralık aylarında bu işin bitme ihtimali çok zayıf. Daha aşı üretilecek, dünyaya dağıtılacak. Bu süreç en az 6 ay daha sürer.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2020, 17:19:55 »
Kesinlikle risk almaya degmez, canindan onemli degil
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2020, 22:52:48 »
astım hastaları ilk zamanlar korona yönünden riskli görülüyordu ama gelinen süreçte öyle olmadığı söyleniyor ,normal astımı olan birinin riski neyse seninkide aynı rahat ol dostum .
ayrıca astımı olup koronayı çok çok hafif geçiren bir kaç tanıdığım da var.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2020, 22:58:08 »
Ben konyada yaşıyorum son iki aydır öyle bir salgın olduki hiç abartmıyorum on kişiden birisi kesin korona oldu ama nerdeyse hepsi çok hafif belli belirsiz belirtiler göstererek atlattı.
Hatta şimdi kimse koronayı önemsemiyor bile çok sıradan bir hastalık olarak görmeye başladı millet.
Ölende aslında çok ama hepsi yaşlı geneli 65 yaş üstü .Geçen seneye göre günlük ölüm sayıları iki misline çıkmış durumda ama yaşlı kesimi düşünen yok herkes formalite icabı maske takıyor o da malesef çenelerinin altında .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2020, 11:51:34 »
Risk var hepimiz için senin için daha fazla çif maske eldiven jel gerekli önlemleri alırsan riski azaltırsın

Tarih konusunda da karar senin.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram