Gönderen Konu: Coronavirus nedeniyle sac ekimleri iptal mi ?  (Okunma sayısı 3980 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Coronavirus nedeniyle sac ekimleri iptal mi ?
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2020, 11:05:45 »
Şu an için ara verilme söz konusu değil merkezler de kendi önlemlerini almış.
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2020, 14:40:47 »
 Koronavirüs     Sac ekim turizm   vurdu yurd dışında gelen hasta sayısı büyük ölçüde düşürdü  .. fiyatlar  düşecektir.   

Mahirk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2020, 20:55:03 »
Ticari hirs yuzunden insan sagligi gozardimi ediliyor yoksa !!!

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2020, 17:21:49 »
coronavirüste neymiş anasını satayım dönem dönem böyle domuz gribi yada kuş gribi  gibi gripler medyatik ve fenomen korkutucu hastalıklar haline geririliyor.
2009 daki domuz gribi tr de 700 kişi öldürdü ona rağmen bu kadar korkutmamıştı insanları.sosysl medya insanları esir almış bunu bilen para babaları kaos yaratarak finans piyasalarını bir alt bir üst yaparak çılgınca sömürdüler bir ay gibi kısa bir sürede.
çinin de mk , onlarda fırsatçılık yaptı ticaret savaşlarından sıyrılamıyacaklardı yoksa.şimdilerde dünya gözünde imajları değişti trumpın işi iyice zorlaştı.uyduruktan bir grip diyordu corona için ama medya ve halkın gözündeki korkuları yıkmayı başaramadı o da teslim olmak zorunda kaldın bu oyuna .
corona sıradan bir griptir tek farkı hayvanlardan geçmiş olmasıdır ,bu kadar medyatik olmasının tek sebebi bu ve çinin bilinçli kaos politikasıdır.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2020, 17:49:56 »
Koronavirüs     Sac ekim turizm   vurdu yurd dışında gelen hasta sayısı büyük ölçüde düşürdü  .. fiyatlar  düşecektir.   

Tam terside olabilir..

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2020, 18:27:03 »
Malum hastalik var dis doktorlari bile ara vermeyi dusunuuor.sac ekimi gibi tam temas ve kanli operasyonlar yuzde yuz risk degilmidir .

kan yoluyla bulaşmıyor kardeşim grip bu sonuçta .ekim esnasında en fazla iki üç maskeli kişiyle muhatap olacaksın ,bir markete gidip alışveriş yaparken ki riskten daha fazla değil emin ol.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Mart 2020, 19:01:07 »
virüsü bulaştırmak için her şeyi yapan çinliler ,aslında her şey bir oyundan ibaret.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2020, 23:03:19 »
Saç ekimi dahil medikal-sağlık truzimi tam anlamı ile patlamış durumda. Butik ekim yapan yurtiçi hasta çalışanlarda %20 düşüşten bahsedilebilinir fakat yurtdışı ağırlıklı çalışanlar %90 oranında patladı. Heleki 40-60 hasta çalışanlar böyle 1 ay daha dayanmaz.. (kesin bilgi)

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 16 Mart 2020, 21:13:40 »
Saç ekimi dahil medikal-sağlık truzimi tam anlamı ile patlamış durumda. Butik ekim yapan yurtiçi hasta çalışanlarda %20 düşüşten bahsedilebilinir fakat yurtdışı ağırlıklı çalışanlar %90 oranında patladı. Heleki 40-60 hasta çalışanlar böyle 1 ay daha dayanmaz.. (kesin bilgi)

dayanmaz dediğin nedir ki kardan zarar .bir ay dinlensinler istirahat etsinler sonrasında biriken çok kişi olacak daha fazla çalışmaları gerekecek bu boşluğun tadını çıkarsınlar işte.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Mart 2020, 22:05:14 »
dayanmaz dediğin nedir ki kardan zarar .bir ay dinlensinler istirahat etsinler sonrasında biriken çok kişi olacak daha fazla çalışmaları gerekecek bu boşluğun tadını çıkarsınlar işte.

Öyle olmuyor... ciddi giderleri olan merkezlerden bahsediyorum ki, dediğim gibi oluyorda bir çok merkez süresiz şekilde hizmet vermeyi durdurmaya başladı.. size şaka gelebilir ama sadece 700 bin TL/ ay telefon faturası ödeyen merkezler biliyorum... ona göre kıyas edin.

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Mart 2020, 22:37:10 »
Öyle olmuyor... ciddi giderleri olan merkezlerden bahsediyorum ki, dediğim gibi oluyorda bir çok merkez süresiz şekilde hizmet vermeyi durdurmaya başladı.. size şaka gelebilir ama sadece 700 bin TL/ ay telefon faturası ödeyen merkezler biliyorum... ona göre kıyas edin.

şu çağrı merkezi gibi çalışan clinicexpettir orası eğer o gibi yerlerden bahsediyorsan batsın gitsin .galiba araplara ekim yapıyorlardı araplar şu an gelebiliyorlarsa  zarar etmezler zaten arap dediğin coronayı falan kafaya takmaz.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 16 Mart 2020, 22:52:28 »
ben halen coronavirüsün özellikle yaşlılarda zatüreye çeviren normal gripten bir farkı olmadığına inanıyorum ama nasıl bu kadar kaos haline getirildi bir türlü aklım almıyor.
ticaret savaşlarının bir devamı gibi olay büyük devletler arasındaki ekonomik dengeyi değiştirmeye yönelik gibi geliyor banada.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 16 Mart 2020, 23:37:34 »
ben halen coronavirüsün özellikle yaşlılarda zatüreye çeviren normal gripten bir farkı olmadığına inanıyorum ama nasıl bu kadar kaos haline getirildi bir türlü aklım almıyor.
ticaret savaşlarının bir devamı gibi olay büyük devletler arasındaki ekonomik dengeyi değiştirmeye yönelik gibi geliyor banada.
Haklısın gibi, artık yeryüzünde yeni savaş takdikleri gelişiyor. Bu dahada etkili sanki. İnsanları kendi haline bıraksalar gül gibi geçinirler ama politikalar insanları birbirine düşürüyor.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 17 Mart 2020, 00:16:47 »

Boyle bir savaş kime yarar?

Facebook Twitter Instagram