Gönderen Konu: BU KLİNİĞİN EKİMLERİ ÇOK İYİ DEĞİL Mİ ? MADRİD-İSPANYA  (Okunma sayısı 1038 defa)

Andrea

• Hero Member

Elbette çoğu kişinin bu ekonomide saç ekimi yaptırmayı bırak Madrid'e bilet alıp orda konaklayıp ekim yaptıracak hali, zamanı ve maddi imkanı yok fakat ben ekimlerinde iyi olan bu kliniği paylaşmak istedim kafanızda ekim açısından bir fikir olması düşüncesiyle abilerim kolay gelsin herkese iyi günler.

linkini bırakmış olduğum videoyu ve aynı zamanda kanalın diğer videolarınıda incelemenizi öneririm.

Özellikle temporal ve frontal bölgeler dediğimiz ön çizgi ve şakaklarda aynı zamanda favori üstü ekimlerde çok iyiler

AdnanN

• Hero Member
Bu klinikten randevu alınamıyor diye biliyorum en az 2,3 sene randevu için beklemek gerekiyormuş.

Andrea

• Hero Member
Bir bilgim yok malesef araştırıp dönüş yaparım bu konuda

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
:D

Ben de eskiden konu açmıştım bu klinik ile ilgili.
Aynı bu tarz.

Daha çok açan da olmuştu.
Adamlar nasıl reklam yaptıysa hepimizi derinden etkilemişler.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Andrea

• Hero Member
:D Senin konularını biliyorum hocam paylaşımlarını da yakından takip ediyorum eskiden yoğun olduğumdan dolayı foruma çok giremiyordum ama şimdi biraz daha aktif olarak giriyorum ben de yakında su orucuma başlayıp bitirdikten sonra tedavime başlayacağım

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
:D Senin konularını biliyorum hocam paylaşımlarını da yakından takip ediyorum eskiden yoğun olduğumdan dolayı foruma çok giremiyordum ama şimdi biraz daha aktif olarak giriyorum ben de yakında su orucuma başlayıp bitirdikten sonra tedavime başlayacağım
İnşallah kardeşim Allah kabul etsin.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

eskey

• Yeni üye
  • *
O zaman şimdiden randevu alayım belki piyango çıkar, belki euro düşer 2-3 yıla düşmezse randevuyu iptal ederiz

Virtüöz

• Hero Member
Bir işte siyah eldiven takan varsa orası hem pahalı hem kalitelidir :D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Andrea

• Hero Member
Gerçekten 10/10 tespit çok ciddiyim 😂

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

bohemian

• Hero Member
Greft basina 3euro alıyorlar ve 10bin greft falan ekiyolar. 30k euro mu tutuyo bi ekim yoksa greft sayim teknikleri falan mi farkli?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram