Gönderen Konu: Sahin celik son zamanlardaki ekimleri ve revizeleri  (Okunma sayısı 618 defa)

gusmor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sahin celik son zamanlardaki ekimleri ve revizeleri
« : 27 Eylül 2023, 13:09:17 »
Bu foruma onceden baktıgımda Sahin celik ekimleri populerdi ama simdi son ekim konularına bakıyorum acılan konu sayısı baya azalmıs onun hakkında. Revize durumları artmıs. Orda ektirmeyi dusunuyordum ama aklıma takıldı neden boyle diye. Eskisi gibi iyi degil mi

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sahin celik son zamanlardaki ekimleri ve revizeleri
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2023, 13:30:27 »
Bence konu azalmasının nedeni ücretler...İstanbul'da hâlâ 15.000 TL ye bu işi yapan bir sürü yer var...insanlarda para yok...Bence güvenilir ve başarılı bir merkez...Revizesi olmayan merkez yok...
Sadece revize gerektirmeyecek başarı oranlari yüksek olacak hastaları seçen merkezler var...

gusmor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2023, 13:45:36 »
Bence konu azalmasının nedeni ücretler...İstanbul'da hâlâ 15.000 TL ye bu işi yapan bir sürü yer var...insanlarda para yok...Bence güvenilir ve başarılı bir merkez...Revizesi olmayan merkez yok...
Sadece revize gerektirmeyecek başarı oranlari yüksek olacak hastaları seçen merkezler var...

Dogrudur ama ahmet tosun medeks fiyatları da yakın sahin celige. Her merkezin revizyonu olur ama arattıgımda sahin celigin revizyonları artmıs. Onceden daha populer olmasına ragmen bu kadar revizyon yoktu. guvenilir oldugunu biliyorum da baktıgımda çıkıs oranları ya az oluyor ya da cıkan kalınlasmıyor. onceden cok azdı bu daha populer olmasına ragmen. kararsiz kaldım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2023, 18:42:18 »
 20 yıldan fazla ekimcileri takip ederim hepsinde aynı sey iyi giderken bozulma yasanıyor.populer oluyorlar millet onlara gidiyor parayı bulunca alayı dususu yasıyor.tam zirveye çıkmadan gitmek gerek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Eylül 2023, 18:57:09 »
Bu durumu ben de fark ettim. Ben ektirmeden önce daha sık şahin çelik konusu açılırdı ve revize oranı daha düşüktü. Güvenilir bir merkez orasından şüphe yok memnun kalmazsan telafi etmeye çalışıyorlar ama tek seferde olması gereken ekim 2 seferde olunca can sıkıcı oluyor biraz.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Eylül 2023, 21:47:57 »
Şahin bey saçları kendi cikariyor ve kanalları kendi açıyor....değişmeyen bu ...( Bu hep sabit ilk günden beri)
Geriye diğer faktörler kalıyor başarının düşmesinde,
Ekimi gerceklestiren hemşireler
Hastanın bünyesi vs...

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Eylül 2023, 21:52:09 »
 yok hocam basarılı her merkez belli bir süre sonra bozuyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2023, 02:29:44 »

+1

karaprens

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2023, 14:23:13 »
Adamlar yıllardır hep aynı işlemi yapıyorlar alet edevat zaten belli. Ekim süreleri desen aşağı yukarı oda aynı. Bana kalırsa geriye kişisel ve bünyesel faktörler kalıyor.
herhangi bir ekim merkezinin bozması için eskiden yaptığı birtakım şeyleri eksik yapması lazım bunu belirtebilirseniz daha detaylı bir yanıt verilebilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Ekim 2023, 00:45:33 »
FORUMA YENİ ÜYE OLUP DİREK BÖYLE KONULAR BANA ÇOK İYİ NİYETLİ PAYLAŞIMLAR GELMİYOR :))

GAYET BAŞARILI KARDEŞİM İŞİNİ GÜZEL YAPIYOR ADAM
Global Moderator

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Ekim 2023, 11:57:13 »
Yani orneklendirmeler yapsa...ya da kendi yaşadığı bir durum varsa paylassa anlaşılır....Diğer türlü karalama şeklinde anlaşılıyor.

gusmor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Ekim 2023, 12:00:03 »
FORUMA YENİ ÜYE OLUP DİREK BÖYLE KONULAR BANA ÇOK İYİ NİYETLİ PAYLAŞIMLAR GELMİYOR :))

GAYET BAŞARILI KARDEŞİM İŞİNİ GÜZEL YAPIYOR ADAM

Herhangi bir merkez reklamı yapmadım. Bu aralar ahmet tosun, asuman hair gibi ekim merkezleri cok guzel ısler cıkarıyor kotülemeye calısmıyorum sahin celiği. Kendisi hata yapsada ücretsiz düzeltmeye calısıyor. Ama eskisi gibi degil revize oranı artti ve eskisi gibi cok konusu acılmıyor popülerligini kaybetti

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 12 Ekim 2023, 13:54:07 »
 tüm populer merkezler bir süre sonra dususe geciyor.

Facebook Twitter Instagram