Gönderen Konu: Saç ekimleri yakından inceleme  (Okunma sayısı 726 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekimleri yakından inceleme
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2021, 11:45:35 »
 hocam bu işte resimlerle cam falan aldatır.en guzeli goren gozdur.ama  uyanık ekimcilerde bir tane canlı orneği iyi yapıp onu gosterirler onu gorup gidenlerde genelde memnun olmaz.mumkun olduğunda bol ornek gor.internette karanlık resimler ters ışık şu bu uzak dur.dısardada tek değil bol orneği gozunle gor.guzel konuya değinmişsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

yilmaaz

• Full Member
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2021, 13:36:29 »
Burada ekim yapan arkadaşlarla gorussek belki daha iyi olur diye düşünüyorum.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2021, 00:06:22 »
hocam bu işte resimlerle cam falan aldatır.en guzeli goren gozdur.ama  uyanık ekimcilerde bir tane canlı orneği iyi yapıp onu gosterirler onu gorup gidenlerde genelde memnun olmaz.mumkun olduğunda bol ornek gor.internette karanlık resimler ters ışık şu bu uzak dur.dısardada tek değil bol orneği gozunle gor.guzel konuya değinmişsin
ortaokul sonuncu sınıftayken rehberlık hocamız nw 5 felandı galıba adam bır gun okula bır geldı yaz tatılınden sonra adamın cok guzel saçı vardı gerçekten on numara ekilmişti bazen görüyorum ama sormaya cesaret edemiyorum gerçekten bu zamana kadar gördügüm en iyi ekimdi bunu nasıl sora bilirim adama fdjsjfdskj
  • Yaşınız 25

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2021, 02:47:42 »
Bu dediğiniz bir kişiyle olur iki kişiyle olur ama herkesle malesef mümkün değil. Herkesin çalışma saatleri özel hayatı bir olmadığı icin hocam.
Bulunduğunuz şehirde yasamaları da ayrı mesele.

Ha şunu söyleyebilirim Konya da bi Ekim merkezi var, sürekli YouTube’a videolar ekliyor, kendilerinde Ekim yaptıran kişilerin 1 sene sonra ki hallerini göstermek için.
Bu Kişiler de merkeze gidiyorlar ve orada video cekiyorlar.
Videolar da söylendiğine göre her Cumartesi böyle buluşmalar oluyormuş, orda Ekim yaptıran herkes müsait oldukça gidiyormuş.
Görmek isteyenler de gelebilirler diyorlar.

Oraya bi bakın isterseniz.

Facebook Twitter Instagram