Gönderen Konu: YAŞ 20 İŞ BİTMİŞ? & Başarısız saç ekimleri  (Okunma sayısı 1118 defa)

kerimcapli

• Yeni üye
  • *
YAŞ 20 İŞ BİTMİŞ? & Başarısız saç ekimleri
« : 19 Ağustos 2020, 15:01:17 »
Yaşım 20 ve son iki senedir yoğun dökülme yaşıyorum. Babam ve dayılarım da kel. Saçlarım ince yapılı ve sarışın olduğumdan tepe kısmım özellikle çok açıldı. Cildiyeye gidemiyorum uzun bi süredir pandemi de tuzu biberi oldu. Önerileriniz var mıdır? Saç ekimi olayına hiç sıcak değilim çünkü ense bölgemdeki saçların da çok kalın yapılı ve sağlam olduğunu düşünmüyorum. Sebamed anti hair loss şampuan ne kadar farkeder veya şuanki görüntümün bi tık daha sık görüntüsüne nasıl ulaşabilirim önerilerinize açığım. Dediğim gibi saç ekimi olayını kesinlikle düşünmüyorum sosyal bir insanım  ve büyük paralar isteniyor. Ülkemizde hiçbi şeyde olmadığı gibi saç ekimi konusunda da denetimler sıfır dense yeridir. Doktorun girip girmediği ve ne doktoru olduğu bile şüpheli çoğu yerde. Güvenip de saç ektirmeli miyim kesinlikle bilmiyorum çok kafaya da takmamaya çalışıyorum fakat her ihtimali de düşünüyorum. Başarısız bir saç ekimi yaptıracağıma ustaraya vurdurur gezerim diye düşünüyorum hatta.
Edit: Saç ekimi önerisi verecek olanlar için ense fotoğrafı eklenmiştir.

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: YAŞ 20 İŞ BİTMİŞ? & Başarısız saç ekimleri
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2020, 15:54:26 »
Zaten bu yastanyapabilecegin hicbirsey yok kardesim. Bekleyeceksin mecburen. Gorunen o ki saclar birkac yila kalmadan nw7 olacak. O zaman bakarsin donorune gore
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

kerimcapli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2020, 16:39:35 »
Teşekkürler cevap için öncelikle. Dediğiniz ufkumu açtı aslında nw7 seviyesine gelmesinin çok zor olmadığını siz deyince farkettim. Vücut yapım ve sakal kombinasyonuyla kelliğe selam çakıyorum öyleyse 😂 Sadece belki cildiye polikliniğine gider vitamin değerlerimi kan değerlerimi ölçtürüp takviye alırım o da sağlık için saçtan bi ümidim kalmadı zaten.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2020, 18:00:24 »
Sarışınsın kaşlar kalın ve siyah değildir avantajlisin. Valla esmer ve kalın siyah kaşlı olmasam zerre umrumda olmaz dökülme. Yap vücudu, iş hayatini etkilemiyorsa 3 4 güzel dövme, sakal devam

kerimcapli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2020, 18:14:33 »
evet usta kaşlarım ince denebilir ordan kurtarıyo muyuz daha mı kötü olacak bilemiyoruz bakalım görücez zamanla çok değiştiriyor insanın görüşünü gerçekten dökülmeden farkedemiyorsun

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2020, 18:51:23 »
Cildiye vitamin şampuan sağlıklı beslenme vs. Hepsi zaman ve para kaybı en önemlisi manevi olarak yıpratacaktır seni..
3 numara kesip kekliğe alış kardeşim maalesef 30 a kadar biraey yaptırma.. zaten kuvvetle muhtemel 30 dam sonrada yapacak pek birdeyim kalmayacak

AYAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2020, 17:04:10 »
Geçmiş olsun kardeş bu yaşta hepten gitmesi üzücü bir durum beterin beteri var derler sana bakıp kendimkilere şükretmeliyim.

prometeus

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2020, 17:29:31 »
geçmiş olsun yaş dinlemiyor maalesef genetik yapınız çok önemli ama şuan saç ektirme gibi bir girişime girmenizi ben de önermiyorum daha gençsiniz dematolojik ürünlere yönelmeniz daha doğru olur

Facebook Twitter Instagram