Gönderen Konu: Transplus & Estemylife & Serena estetik sizce hangisi?  (Okunma sayısı 1914 defa)

transkela

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Transplus & Estemylife & Serena estetik sizce hangisi?
« : 08 Ağustos 2018, 20:01:37 »
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Emeği geçen bütün üye ve adminlere böyle objektif bir site oluşturup, yüzlerce farklı saç ekim merkezine ait içerikle doldurdukları için teşkkür ederim.
Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır bunun için özür dilerim herkesden.
35 yaşındayım. Saçlarıma ait fotolor gördüğünüz gibi(yıllardır hemen hemen bu formda)

Bikaç haftadır aranmaya değer farklı klinik, hastane ve saç ekim merkezlerinden fiyat ve operasyon detayları istiyorum.
Hepsi zaten kopyala yapıştır aynı cümleleri tekrarlıyorlar. En iyisi olduklarını iddia ediyorlar. (Tabi bunu yapanlar sekreterler)

Sitenizde konularında yardımıyla

Sonuç olarak
1-alanında uzman olduğunu ve cidden güzel sonuçlar alınan Estemylife Hasan akil hoca
2-çok fazla bilinmeyen(forumda da göremedim) fakat birebir canlı gördüğüm bir arkadaşımın saç ektirdiği ve çok iyi sonuç aldığı  izmir firması serena estetik
3-Aynı zamanda memleketim olan konyada faaliyet gösteren youtube ve facebook sayfaları oldukça aktif fakat olumsuz bir esnaf samimiliginde istanbul transplus

Bu 3 firma içinden birisini tercih edecek gibiyim. Maddi farklılıkları çıkarsak sanırım hasan hoca ilk tercihim olurdu fakat hasan akil yani Emphair ile transplus arasında 2kat fiyat farkı var.
İzmir firması hasan akil hocaya yakın fakat daha düşük bir fiyat veriyor. Şayet izmirde yaptıracak olursam kalma imkanım yok aynı gün geri döneceğim ve ilk yıkamayı dahi kendim yapacağım.

Sonuç olarak forumda yıllardır aktif ve bu firmalar hakkında bilgi ve fikir sahibi arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Saçlarımın durumu ve ekilecek greft sayısını da göz önünde bulundurursanız ve buna göre yorum yaparsanız teşekkür ederim.

Kararımı verirsem katkı da bulunmak adına size süreci de paylaşacağım.

Şimdiden teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Transplus & Estemylife & Serena estetik sizce hangisi?
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2018, 17:52:48 »
donör bölgen çok kalıtelı doğru bır ekımle cok guzel sonuç alırsın
Global Moderator

Ersin Örer

• Yeni üye
  • *
Ynt: Transplus & Estemylife & Serena estetik sizce hangisi?
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2021, 01:06:57 »
Kardeşim inşallah Konya İstanbul transplusa gitmemişsindir. Benim kafayı bildiğin piç ettiler. Donör alan müsade etse bile 1seansta 3000 kök üzeri almıyorlar. Ön tarafı yeterince sık yapmadıkları için ekim rezalet duruyor.
  • Ekim Tarihi: 2016
  • Ekim Merkezi ismi İstanbul Transplus konya
  • Greft Miktarı 2711
  • Yaşınız 27

Facebook Twitter Instagram