Anket

Gönderen Konu: İkinci ekim Serkan ESma Tetik 3333 Kök Sakal 900 Saç 2433  (Okunma sayısı 2179 defa)

AYDIN ANTALYA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar.Ben daha once ilk ekimimi antalya medikalpark hastanesinde dr ertugrul seymanda yaptirmistim. Malesef sonuc istedigim gibi olmadi.surec cok sıkıntılı gecti ciddi sekilde nekrozlarim olustu yani anlayacaginiz kötü sac ekilen saç katagorisine bende eklenmistim rabbim kimseye yasatmasin bu durumu en iyi sac ektirenler anlar.daha sonra bu forum vesilesiyle esma serkan tetigin sac ekimlerini takip ettim.gidip yuz yuze gorustum.ilgi ve alakalarini cok begendim ilk ekimim cok agrili gecmisti.serkan beyin elinin cok hafif oldugunu soyledi arkadaslarim.ben de cesaretimi toplayip ikinci ekimi 24-25 temmuz 2020 de esma serkan tetige yaptirdim.simdilik surecten cok memnunum.insaallah sonucumda iyi olur.Sac ektirenlere Allah yardim etsin gercekten cok zor ve sıkıntılı bir surec.umarim herkes istedigi sonuca ulasir

AYDIN ANTALYA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar.Ben daha once ilk ekimimi antalya medikalpark hastanesinde dr ertugrul seymanda yaptirmistim. Malesef sonuc istedigim gibi olmadi.surec cok sıkıntılı gecti ciddi sekilde nekrozlarim olustu yani anlayacaginiz kötü sac ekilen saç katagorisine bende eklenmistim rabbim kimseye yasatmasin bu durumu en iyi sac ektirenler anlar.daha sonra bu forum vesilesiyle esma serkan tetigin sac ekimlerini takip ettim.gidip yuz yuze gorustum.ilgi ve alakalarini cok begenince yakin arkadaslarimdan 4 kisiyi onlara yonlendirdim.sonuctan arkadaslarim cok memnun kalinca bende bu konuda cesaretlendim.cunku ilk ekimim cok agrili gecmisti.serkan beyin elinin cok hafif oldugunu soyledi arkadaslarim.ben de cesaretimi toplayip ikinci ekimi 24-25 temmuz 2020 de esma serkan tetige yaptirdim.simdilik surecten cok memnunum.insaallah sonucumda iyi olur.Sac ektirenlere Allah yardim etsin gercekten cok zor ve sıkıntılı bir surec.umarim herkes istedigi sonuca ulasir

AYDIN ANTALYA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhabalar.Ben daha once ilk ekimimi antalya medikalpark hastanesinde dr ertugrul seymanda yaptirmistim. Malesef sonuc istedigim gibi olmadi.surec cok sıkıntılı gecti ciddi sekilde nekrozlarim olustu yani anlayacaginiz kötü sac ekilen saç katagorisine bende eklenmistim rabbim kimseye yasatmasin bu durumu en iyi sac ektirenler anlar.daha sonra bu forum vesilesiyle esma serkan tetigin sac ekimlerini takip ettim.gidip yuz yuze gorustum.ilgi ve alakalarini cok begenince yakin arkadaslarimdan 4 kisiyi onlara yonlendirdim.sonuctan arkadaslarim cok memnun kalinca bende bu konuda cesaretlendim.cunku ilk ekimim cok agrili gecmisti.serkan beyin elinin cok hafif oldugunu soyledi arkadaslarim.ben de cesaretimi toplayip ikinci ekimi 24-25 temmuz 2020 de esma serkan tetige yaptirdim.simdilik surecten cok memnunum.insaallah sonucumda iyi olur.Sac ektirenlere Allah yardim etsin gercekten cok zor ve sıkıntılı bir surec.umarim herkes istedigi sonuca ulasir

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun   inşallah   iyi sonuç  alırsın 

AYDIN ANTALYA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun   inşallah   iyi sonuç  alırsın

Allah razi olsun kardesim insallah sonuc iyi olur

AYDIN ANTALYA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İKİNCİ EKÎM SERKAN ESMA TETIK 3333 KÖK SAKAL 900 SAÇ 2433
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2020, 12:02:22 »

Allah razi olsun kardesim insallah sonuc iyi olur

5 ay 7 gun oldu sizce son durum nasil arkadaslar

Gs3430

• Full Member
Ynt: İkinci ekim Serkan ESma Tetik 3333 Kök Sakal 900 Saç 2433
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2020, 12:15:00 »
Hocam ilk ekimine geçmiş olsun ikinci ekimine gözün aydın  diyelim.maşallah çok iyi toplamış güzel bir ekim olmuş.güle güle tara saçlarını

Serkan Güner

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2021, 00:17:48 »
son durum nasil hocam

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2021, 00:24:45 »
Çok iyi görünüyor, çıkan çıkmış maşallah. Saçlar da kaliteliymiş % 10 bile daha çıkış olsa yeter. Ben çok beğendiğim şimdiden.

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 19 Şubat 2021, 01:09:50 »
Süper olmus |-nazarboncugu-|

Facebook Twitter Instagram