Gönderen Konu: Ekimin 2. Günü. Sizce Nekroz mu?  (Okunma sayısı 2638 defa)

kafalarkarışık

• Yeni üye
  • *
Ekimin 2. Günü. Sizce Nekroz mu?
« : 01 Ekim 2020, 13:28:37 »
Merhaba. Ben saç ekim süreçleriyle ilgili çok bilgi sahibi değilim maalesef. Bu fotoğraflar da babama ait. İçime kurt düştüğü için ve internette araştırma yaparken buraya rastladığım için konu açmak istedim. Bu fotoğraf ekimin 2. gününe ait. Yeni çekildiler. Fotoğrafılardan net olanları yakınlaştırdığımda çökme olmadığını ve birkaç kan pıhtısının kuruduğunu gördüm. Ama sizler daha bilgilisiniz. Sizce bu fotoğraflar nekroza benziyor mu? Eğer öyleyse ne yapmak gerek?

Bu fotoğrafları yaptırdığı yere de gönderdik. Şimdi incelemek için çağırdılar. Ben de o sırada buraya da sormak istedim. Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekimin 2. Günü. Sizce Nekroz mu?
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2020, 13:50:18 »
Mekroz gibi duruyor umarım değildir.
Saç derisi siyahlaşmış gibi.

Bir kaç güne tam net belli olur. Konuya her gün foto atın
Global Moderator

kafalarkarışık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2020, 13:53:13 »
Mekroz gibi duruyor umarım değildir.
Saç derisi siyahlaşmış gibi.
Çok teşekkür ederim yanıtınız için. Esasen normal baktığımda böyle siyah gibi durmuyor. Özellikle flaşlı çekince böyle çıktı. 2. ünde hemen böyle nekroza dönebiliyor mu? Bir de nekroz olup olmadığını anlama yolları neler? Neredeyse bütün konulara baktım, ancak ayrımını çok kesin bi şekilde bulamadım.

kafalarkarışık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2020, 13:54:58 »
Bir kaç güne tam net belli olur. Konuya her gün foto atın
Tabii atarım, ilginize teşekkür ederim. Babam gelince de neler olduğunun bilgisini veririm umarım.

Emrel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2020, 13:57:25 »
Kardeşim her gün foto at deneyimli
 Arkadaşlar yorum yapabilir.

kafalarkarışık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2020, 14:06:52 »
Kardeşim her gün foto at deneyimli
 Arkadaşlar yorum yapabilir.
Atacağım inşallah. Umarım çok geç olmadan döndürebiliriz nekrozsa da. 2. günü henüz. Çok yeni. O yüzden geri döndürülebilir belki buradaki bilgili arkadaşlar sayesinde. Şimdilik yapmamız gereken ne var onu da bilmiyorum. Hele bir gelsin de babam, bakacağız...

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2020, 14:15:53 »
 3*4 gune bellı olur en net sekılde kabuk dokumuden sonra bellı olur kan pıthısına benzıyor ama
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

kafalarkarışık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2020, 14:20:36 »
3*4 gune bellı olur en net sekılde kabuk dokumuden sonra bellı olur kan pıthısına benzıyor ama
İnşallah dediğiniz gibi olur hocam. Dediğim gibi ben direkt bakınca dışarı çıkan kan pıhtıları gördüm aynı renkte. Yine de her gün fotoğraf atacağım. Yardımcı olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim. Tek başına kalıp belirsizlik içinde olmak daha da can sıkıcı.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2020, 14:29:02 »
Geçmiş olsun  nerkoz gibi gözüküyor  inş  değildir   2  güne beli  olur   saç  ekim nerde yaptınız  ??

kafalarkarışık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 01 Ekim 2020, 14:43:51 »
Geçmiş olsun  nerkoz gibi gözüküyor  inş  değildir   2  güne beli  olur   saç  ekim nerde yaptınız  ??
Teşekkür ederim. Aslında işlemi yaparken demişler ki kanamanız olması gerekenden az. Acaba kanama içerde mi kaldı diye düşündüm. Ya da kan sulandıcırı kullansa acaba dolaşımı hızlandırıp nekrozsa dönüş sağlanabilir mi... Bunlar şahsi fikirlerim tabi. Ben uzman değilim. Onun dışında biz Ankara'da yaşıyoruz ama neresi inanın bilmiyorum. Babam kendisi yaptırdı. Çok çok bilindik bir doktor olduğunu düşünmüyorum yine de.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Ekim 2020, 14:44:10 »
Umarım siyahlık kan pıhtısıdır biz de onu isteriz bakalım bir kaç güne net belli olur merkezinizle de irtibata geçiniz durum hakkında.
Global Moderator

kafalarkarışık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Ekim 2020, 14:48:10 »
Evet hocam inşallah. Şu an ektirdiği merkezle görüşmeye gitti. Ben de bekliyorum. Denilenleri paylaşacağım.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #12 : 01 Ekim 2020, 14:48:32 »
Teşekkür ederim. Aslında işlemi yaparken demişler ki kanamanız olması gerekenden az. Acaba kanama içerde mi kaldı diye düşündüm. Ya da kan sulandıcırı kullansa acaba dolaşımı hızlandırıp nekrozsa dönüş sağlanabilir mi... Bunlar şahsi fikirlerim tabi. Ben uzman değilim. Onun dışında biz Ankara'da yaşıyoruz ama neresi inanın bilmiyorum. Babam kendisi yaptırdı. Çok çok bilindik bir doktor olduğunu düşünmüyorum yine de.
  saç  ekim yaptığın  merkez ismi doktor ismi yokmu  saç  ekim yapıyorsun  neresi bilmiyorsun  enterasan 

kafalarkarışık

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 01 Ekim 2020, 14:57:32 »
  saç  ekim yaptığın  merkez ismi doktor ismi yokmu  saç  ekim yapıyorsun  neresi bilmiyorsun  enterasan
Ben değil babam yaptırdı. Ben yanında bulunmadım bile. Benim böyle bir sorunum yok, o yüzden pek ilgilenmemiştim. Ama şimdi kafasında öyle bir oluşum görünce ilgilenmeye başladım. Kendisi gelince nerede yaptırmış öğreneceğim.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 01 Ekim 2020, 21:40:17 »
Nekroz olmuş bence. Üzücü tarafı büyük bir alana yayılmış. Geçmiş olsun

Facebook Twitter Instagram