Gönderen Konu: Ekim öncesi saç analizim  (Okunma sayısı 567 defa)

hayallerde olmasa

• Yeni üye
  • *
Ekim öncesi saç analizim
« : 04 Ekim 2020, 00:08:22 »
Haftaya saç ekimi yaptıracağım. Ekim öncesi saç planlaması yapılırken bizlerin de görüşü sorulmaktadır. Attığım fotograflara göre nasıl bir ekim planlaması benim için ideal olacaktır ? (Ön taraf ve verteks)

Yaşım 27. Saç dökülmesi lise 2 döneminde başlamış ve günümüze kadar dökülme devam etmiştir. Son 1 yılda saçlar iyice zayıflamaya başladı ve dökülme hızlandı. Dökülme süreci ön tarafın açılması ile başladı ve tepe bölge de paralel şekilde dökülmeye eşlik etti. Herhangi bir ilaç bu zamana kadar kullanmadım. Önerileriniz bemim için önemlidir teşekkürler.

social

• Sr. Member
Ynt: Ekim öncesi saç analizim
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2020, 18:14:35 »
ense saglam ama kulak uzerlerine hiç girme, verteks muhtemel aşagı dogru seyrelecektir. enseden 3500 aldırarak vertekse kadar sıkı bir ekim yapılır. saçların kalın telli, güzel bir sonuç alacagını düşünüyorum

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2020, 18:40:05 »
Yasin genc, tepedeki saclar yokmus gibi bir planlama yapmalisin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

hayallerde olmasa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2020, 21:37:15 »
Düşünceleriniz için teşekkürler. İnşallah tatmin edici sonuç alabilirim.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2020, 03:56:39 »
Yaşın çokta genç değil. Donör çok iyi ama vertex ileride aşağı dogru gidecektir. Bir kaç sene daha beklesen sonra önden arkaya olacak şekilde 2 ekim yaptırsan daha iyi olur. Arkadan açılmalar her zaman dezavantaj. Oraya ektirsen ileride ön açılacak komik olacak

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2020, 15:44:19 »
Tam böyle ekim yapilabilecek yaşlar bence.Dönör bölgede sağlam.Yalniz vertexteki açılma 30 yasina kadar biraz daha ilerleyebilir.Ona göre bir ekim planı yapmak gerekebilir.Ensedeki saç yoğunluğu fln güzel.Bence iyi bir sonuç çıkar.Kendine uygun bir ekim merkeziyle görüş ona göre bir planlama yap.

Facebook Twitter Instagram