Gönderen Konu: BU AÇIKLIKLARA NAPABİLİRİM?  (Okunma sayısı 1571 defa)

|Logan|

• Hero Member
BU AÇIKLIKLARA NAPABİLİRİM?
« : 05 Ekim 2020, 20:14:15 »
Bu fotoğrafta gördüğünüz açıklıkların çoğu önceden de vardı yeni değil yani birkaç tanesini hatırlıyorum. Bu arada gördüğünüz gibi diğer kısımlar gayet gür. Şimdi bir insanda genetik dökülme varsa tepe bölgesi incelir ya da önlerden gider değil mi bende bu şekil çizgi halinde telefon flash altında görüntüler var. Bu açıklıklara neler yapabilirim daha 19 yaşındayım. Bunlara açıklık da denmez saç azlığı yani. Minoxil falan olmaz hem egzamam var hem döngü vs muhabbetinden şimdi ekim olmadan ben burdakilere bir şey yapamam mı?
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

GaMe10

• Hero Member
Ynt: BU AÇIKLIKLARA NAPABİLİRİM?
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2020, 20:16:14 »
Saçların çok uzun bu yüzden gerçekteki seyreklik ne kadar anlaşılamaz bu uzunlukta

Benim de bir ara baya uzundu ve üstten simsiyah gözüküyordu. Sonra kestirdim ve saçları arkaya taradım ve gerçekle yüzleştim!

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2020, 20:24:09 »
Saçların çok uzun bu yüzden gerçekteki seyreklik ne kadar anlaşılamaz bu uzunlukta

Benim de bir ara baya uzundu ve üstten simsiyah gözüküyordu. Sonra kestirdim ve saçları arkaya taradım ve gerçekle yüzleştim!

Ben kestirdim 1 2 ay önce pek sıkıntı yok aynı yine. Ayrıca saçım uzun değil o kadar üstten öyle görünüyor kıvırcık saçlarım
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2020, 20:31:12 »
egzama varsa dökülmeler ondan kaynaklanıyor olabilir bunun için ketakononozollü bir şampuan kullanmak lazım.
ayrıca çinko ve d vitamini desteği alsan bence iyi  olur.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2020, 20:34:50 »
egzama varsa dökülmeler ondan kaynaklanıyor olabilir bunun için ketakononozollü bir şampuan kullanmak lazım.
ayrıca çinko ve d vitamini desteği alsan bence iyi  olur.

Egzama saçı döker ama açılmalar yapmaz istersen youtubea yaz dünyanın en egzamalı insanı diye adamın baya saçları var yani sadece dökülme yapar ama açılma olmaz.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2020, 20:42:32 »
Bazı fotoğraflarda da az görünüyor bazılarında çok görünüyor bu açıklıklar. Yani çok garip böyle şekilsiz çizik gibi delik delik falan. Tepe bölgem incelse ya da önler incelse genetik derim ama bunlar başka bence lütfen yazın arkadaşlar
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2020, 21:07:39 »
Up
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 05 Ekim 2020, 22:02:07 »
Up
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 05 Ekim 2020, 22:12:20 »
Up

İncisözlük kafasıyla kirletme forumu. Up ne?

Cevap verebilecek olan verir.

En basit yapman gerekeni yaptın mı mesela?

Dermatologa (cildiye) gitmek?

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 05 Ekim 2020, 23:55:06 »
İncisözlük kafasıyla kirletme forumu. Up ne?

Cevap verebilecek olan verir.

En basit yapman gerekeni yaptın mı mesela?

Dermatologa (cildiye) gitmek?

Pardon haklısın. Cildiyeye daha önce egzama vs için gitmiştim bunun için gitmedim hem randevu da alamıyorum hiçbir şekilde. Senin düşüncen nedir
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 06 Ekim 2020, 00:30:58 »
Düşünceniz nedir yani açıklıklar neden böyle çizgi şeklinde ayrıca bazen oluyor açıklık bazen olmuyor fotolarda onu da anlamadım. Bu açıklıklara minoxtan başka ne yapabilirim tekrar düzelmesi için
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Ekim 2020, 01:16:48 »
Düşünceniz nedir yani açıklıklar neden böyle çizgi şeklinde ayrıca bazen oluyor açıklık bazen olmuyor fotolarda onu da anlamadım. Bu açıklıklara minoxtan başka ne yapabilirim tekrar düzelmesi için
Kardeşim saçların seyreliyor muhtemelen o kıvırcık saçlar zamanla düz saç formatı alıp sönecek
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 06 Ekim 2020, 01:21:23 »
Kardeşim saçların seyreliyor muhtemelen o kıvırcık saçlar zamanla düz saç formatı alıp sönecek

Tamam da normalde tepe bölgesi ya da önlerde seyrelme başlar bende çizgi şeklinde garip yerlerde oluyor. Ayrıca seyrelme böyle bölge bölge olmazki birleşik bir şekilde olur bende bir orda bir orda yani anlamsız
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 06 Ekim 2020, 01:25:08 »
Tamam da normalde tepe bölgesi ya da önlerde seyrelme başlar bende çizgi şeklinde garip yerlerde oluyor. Ayrıca seyrelme böyle bölge bölge olmazki birleşik bir şekilde olur bende bir orda bir orda yani anlamsız
Her şekilde olur AGA tipi dökülme kimin de sakaklardan başlar kimin de vertexten kimin de her yerden senin ki genel seyrelme tipi muhtemelen gizli kellik yani o saclar seyrelecek ve ustte saç kalmayacak önlem alıp sureci geciktirebilirisn
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 06 Ekim 2020, 01:32:06 »
Her şekilde olur AGA tipi dökülme kimin de sakaklardan başlar kimin de vertexten kimin de her yerden senin ki genel seyrelme tipi muhtemelen gizli kellik yani o saclar seyrelecek ve ustte saç kalmayacak önlem alıp sureci geciktirebilirisn

İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi. Yani araştırdığımda şakaklarda ya da tepede incelmeyle başlar deniliyor. Finasterideden başka ne yapılabilir vitamin vs dışında. Minoxil de kullanamıyorum egzama için.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram