Gönderen Konu: Ekim sonrası donör bölgesi  (Okunma sayısı 514 defa)

Maxilian

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası donör bölgesi
« : 06 Ekim 2020, 13:35:29 »
Merhabalar, 4000 küsür greft DHI yöntemi ile ekildi. Diğer süreçlere bakıyorum da herkesin kafası 4. 5. gün tertemiz. Ben bugün 5. gündeyim, 3. kez yıkamamı yaptım ve hala baya kanlı ve kirli gibi kafam :) Neredeyse hiç dokunmuyorum yıkarken ondan herhalde.

Sizden ricam geçmiş tecrübelerinize dayanarak ekim sonrası donör bölgemin nasıl olduğunu yorumlamanız. Aslında homojen gibi geldi bana ama ten rengimden dolayı mıdır nedir açıklık fazla gibi. Bu bölgeye sanırım ileride saç simülasyonu yapmak gerekiyor.

Bu arada fotoğraflar da belli oluyor; donör bölgem hala şiş. Normaldir diye tahmin ediyorum. Bugün farklı olarak nemlendirmesi için Fitokrem sürdüm yıkadıktan sonra.

Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim; sadece yurtiçi değil, uluslararası anlamda düşünüldüğünde de çok değerli ve bilgi dolu bir forum burası. Emeği geçenlere çok teşekkürler.

brankhid

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ekim sonrası donör bölgesi
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2020, 14:55:51 »
hiçbir sorun yok gibi görünüyor süreç gayet normal. bir sorun olup olmadığını anlamak için en azından birkaç ay beklemek gerekiyor diye düşünüyorum

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2020, 15:25:07 »
Şimdilik bir problem gözükmüyor işlemi yapan kişi yada kişiler homojen alım yapmış ve ince uçlu punch kullanmışlar  gibi duruyor bu durumda çabuk iyileşir diye düşünüyorum.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2020, 17:47:34 »
Donor toparlar 4000 greft bu alandan alindiysa sikinti olmaz
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram