Gönderen Konu: Dönör bölgesi ve sonrası  (Okunma sayısı 464 defa)

Ss25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dönör bölgesi ve sonrası
« : 28 Temmuz 2023, 13:59:45 »
Merhaba arkadaşlar ben bilgisi olan kişilerden Bi konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Saç ekimi yaptırdım diyelim herşey de yolunda gitti varsayıyorum. Ben şu an saçlarımın yanlarını 1 numara yapıyorum biraz beyazlık olduğu için, saç ekimi yapıldıktan sonra yine saçlarımın yanlarını ve arkasını 1 numara veya sıfır aldırabiliyor muyum? Sacın yanında ve arkasından alınan saclardan sebep belli Bi iz kalıyor sonuca yada seyreklik demek daha mantıklı, bu seyreklik donör bölgesini 1 veya 0 olarak traş etmemize engel oluyor mu?

baldLion

• Hero Member
Ynt: Dönör bölgesi ve sonrası
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2023, 19:28:20 »
bu sorduğun sorunun cevabı ekim yaptırdığın yere göre değişir .donör bölgede nerdeyse hiç iz bırakmayan ekim merkezleride var bir o kadar hatta çok daha fazlası donör bölgeyi berbat hale getirebilenlerde var.
donörü çok iyi kullanan çok fazla iz bırakmayan bir yerde ektirdiği varsayarsak üç numara traş etmende görsel olarak bir sıkıntı çıkmaz ama kazıtırsan mutlaka biraz belli olur ,kötü yerlerde yaptırdığın ekimde ise bırak üç numarayı normal kesimde bile sıkıntı olabilir.

ahmet89

• Full Member
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2023, 07:30:24 »
bu sorduğun sorunun cevabı ekim yaptırdığın yere göre değişir .donör bölgede nerdeyse hiç iz bırakmayan ekim merkezleride var bir o kadar hatta çok daha fazlası donör bölgeyi berbat hale getirebilenlerde var.
donörü çok iyi kullanan çok fazla iz bırakmayan bir yerde ektirdiği varsayarsak üç numara traş etmende görsel olarak bir sıkıntı çıkmaz ama kazıtırsan mutlaka biraz belli olur ,kötü yerlerde yaptırdığın ekimde ise bırak üç numarayı normal kesimde bile sıkıntı olabilir.

Katılıyorum
🧔🏻‍♂️

özgür atmaca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2023, 10:08:32 »
 :'(

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Ağustos 2023, 03:15:16 »
Geçmiş olsun dostum kötü görünüyor malesef umarım kısa sürede toparlar.

özgür atmaca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Ağustos 2023, 10:16:16 »
Geçmiş olsun dostum kötü görünüyor malesef umarım kısa sürede toparlar.
Teşekkürler. Malesef kötü görünüyor.bekliyoruz bakalım. Pek sanmıyorum düzeleceğini.
Ama kliniğin işleyişi yapısı işi düzgün değil anlaşılan.
Ekimden yeni saçtan vs vazgeçtim artık.
Özgürlüğümü kaybettim gibi.

Flankes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2023, 19:19:35 »
Benimde ekimin 15 gününde donör bölgemde dökülme oldu 2 aya girmeme 5 gün var alttan hafif çıkışlar oldu Ekim merkezi 2 ay sonra kendini tam toparlar dedi sizinkinde de dökülmeler mevcut diğer aylarda seyreklik kapanır diye düşünüyorum

özgür atmaca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2023, 11:10:42 »
Benimde ekimin 15 gününde donör bölgemde dökülme oldu 2 aya girmeme 5 gün var alttan hafif çıkışlar oldu Ekim merkezi 2 ay sonra kendini tam toparlar dedi sizinkinde de dökülmeler mevcut diğer aylarda seyreklik kapanır diye düşünüyorum
Doğru 15. Günde dökülme oldu. Benim de şimdi 34.gün bakalım ne olacak can sıkıcı durum. Minoxsil finasterid biotin öyle uğraşıp duruyoruz. Cezasını çekiyoruz sanki. 2 öyle 2 böyle 4 5 belki 6 ay perişan halde olacağız.🤦🥴🤕

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2023, 14:31:02 »
Merhaba arkadaşlar ben bilgisi olan kişilerden Bi konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Saç ekimi yaptırdım diyelim herşey de yolunda gitti varsayıyorum. Ben şu an saçlarımın yanlarını 1 numara yapıyorum biraz beyazlık olduğu için, saç ekimi yapıldıktan sonra yine saçlarımın yanlarını ve arkasını 1 numara veya sıfır aldırabiliyor muyum? Sacın yanında ve arkasından alınan saclardan sebep belli Bi iz kalıyor sonuca yada seyreklik demek daha mantıklı, bu seyreklik donör bölgesini 1 veya 0 olarak traş etmemize engel oluyor mu?

Her saç ekimi aynı kalitede olmadığı gibi her saç alımı yapanda aynı kalitede saç almaz o yüzden bu sorunun cevabı yok.

Kaç greft olacağına bağlı donör kalitenizin durumuna bağlı ve alan kişi başarılı alıyor mu bu önemli mesala Dr koray erdoğan tercih ederseniz donör de sorun olmaz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram