Gönderen Konu: AVODART VE DİANE 35  (Okunma sayısı 2686 defa)

Jugen

• Yeni üye
  • *
AVODART VE DİANE 35
« : 08 Ekim 2020, 18:46:32 »
Saçlarımın şakak kısmına ekim yaptırmak istiyorum ancak dökülmem devam ediyor. Ama dökülmenin bitmesini bekleyip ekim istemiyorum çünkü üniye gidiyorum. Saçlarım norwood 2.5
Avodart ve diane 35 kullanmayı düşünüyorum eğer saç toparlarsa dozlarını düşürürüm. Yaş 20 olucak lütfen yaşına uygun değil kafayı kazıt sakal uzat ya da sarımsak sür geçer vs demeyin arkadaşlar keşke öyle geçse. Sorum şu avodart ve diane 35 dökülmeyi durdurur mu sizce yani beni 35 e kadar götürür mü?

Jugen

• Yeni üye
  • *
Ynt: AVODART VE DİANE 35
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2020, 18:48:23 »
Minoksil vs kullanamıyorum kafamda mantar hastalığı var ondan losyon olmaz

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2020, 19:14:10 »
Nasıl yapayım

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2020, 19:20:50 »
Korur mu saçlarımı bu tedavi

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2020, 19:31:02 »
Saçlarımın şakak kısmına ekim yaptırmak istiyorum ancak dökülmem devam ediyor. Ama dökülmenin bitmesini bekleyip ekim istemiyorum çünkü üniye gidiyorum. Saçlarım norwood 2.5
Avodart ve diane 35 kullanmayı düşünüyorum eğer saç toparlarsa dozlarını düşürürüm. Yaş 20 olucak lütfen yaşına uygun değil kafayı kazıt sakal uzat ya da sarımsak sür geçer vs demeyin arkadaşlar keşke öyle geçse. Sorum şu avodart ve diane 35 dökülmeyi durdurur mu sizce yani beni 35 e kadar götürür mü?
Dianeyi yutmazsin inşallah
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2020, 19:31:34 »
Dianeyi yutmazsin inşallah

Neden hocam hairloss talkda yutun diyolar

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2020, 19:37:48 »
Neden hocam hairloss talkda yutun diyolar
Onlar neleri yutmuyor ki zaten
Aman diyeyim ansızın portakal verir kabak yetistirirsin sakın yutma bu hapı

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Ekim 2020, 19:41:14 »
Onlar neleri yutmuyor ki zaten
Aman diyeyim ansızın portakal verir kabak yetistirirsin sakın yutma bu hapı

Nedenini açıklar mısın? O zaman bu saçı nasıl koruyacağım sadece avodart yetmeyebilir ben kesin çözüm istiyorum garanti bir çözüm o da agresif bir tedaviyle olur ancak ondan biraz fazla risk almam lazım. Yaş 20 ünide 30 yaşında görünmek istemiyorum ondan dökülme bekleyemem ektirmek istiyorum ama saçları avodartla tek nasıl koruyayim ki? Egzama da var losyonlar da olmaz

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2020, 19:44:46 »
Diane35 doğum kontrol hapı biliyosun heralde. Kadınlar kullanıyo onu gebeliği önlemek için 😀
Sen şu intihar edecek elemansın sanırım hacı.
Saçı kuşu boşver bence sen psikiyatri kliniği ne Bi uğra.. Anlat durumunu çekinme serotonin yüklemesi yapsın biraz   |-onayisareti-|
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2020, 19:51:06 Gönderen: Armaan »

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Ekim 2020, 19:53:51 »
Diane35 doğum kontrol hapı biliyosun heralde. Kadınlar kullanıyo onu gebeliği önlemek için 😀
Sen şu intihar edecek elemansın sanırım hacı.
Saçı kuşu boşver bence sen psikiyatri kliniği ne Bi uğra.. Anlat durumunu çekinme serotonin yüklemesi yapsın biraz   |-onayisareti-|

Bilmiyordum hocam. Ama durduruyormuş hairloss da öyle diyolar. İntihar falan ne alaka hocam anlamadım başkasıyla karıştırdınız. Sadece şu saçlarımı bir emniyete almak istiyorum. Şimdi ben ne uygulasam dökülmemin durduğuna kesin emin olabilirim avodartın yanına ne kullanayım diane çok mu zararlı? Diane yerine ne kullanayım

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Ekim 2020, 19:56:15 »
Bilmiyordum hocam. Ama durduruyormuş hairloss da öyle diyolar. İntihar falan ne alaka hocam anlamadım başkasıyla karıştırdınız. Sadece şu saçlarımı bir emniyete almak istiyorum. Şimdi ben ne uygulasam dökülmemin durduğuna kesin emin olabilirim avodartın yanına ne kullanayım diane çok mu zararlı? Diane yerine ne kullanayım
Antidepresan. Saçlarında nw2,5 değil 3

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 08 Ekim 2020, 19:58:14 »
Antidepresan.

Niye böyle diyorsunuz anlamadım saçlarımı sorun ediyorum sadece psikolojik olarak kötü falan değilim üzgünüm sadece. Lütfen ben burdan bilgi almaya öğrenmeye geliyorum.

Jugen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 08 Ekim 2020, 20:34:37 »
Arkadaşlar yazıcak var mı avodartla ne kullanayım saçımı dökülmesini durduracağına emin olmak için agresif tedavi deniyorum etki ederse dozu azaltırım. Lütfen öneri yazın.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 08 Ekim 2020, 20:38:45 »
Fin kullanman yeterli dokulmeni durdurur en kotu yavaslatir, yillarca kullanabilirsin. Baska da birsey yapamazsin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 08 Ekim 2020, 20:44:55 »
Nedenini açıklar mısın? O zaman bu saçı nasıl koruyacağım sadece avodart yetmeyebilir ben kesin çözüm istiyorum garanti bir çözüm o da agresif bir tedaviyle olur ancak ondan biraz fazla risk almam lazım. Yaş 20 ünide 30 yaşında görünmek istemiyorum ondan dökülme bekleyemem ektirmek istiyorum ama saçları avodartla tek nasıl koruyayim ki? Egzama da var losyonlar da olmaz
Yasin daha çok genç çocukluk çağından yeni çıkmışsın erkeklik fonksiyonların bile tam oturmamisken avodartin yanına diane35 kullanacağına kendini hadım ettir daha iyi nedenini açıklamam yerine Google amcaya diane35 nedir ne değildir hangi hormonlari kabartir neleri götürür ve neler getirir yan etki olarak diye bir taratsan daha çok fayda alacagin kanaatindeyim.Saç dökülmesini önlemek için önce bir finastreid kullan bari direkt avodarta başlaman bile doğru değil en azından bir sene finastreid kullan baktın sonuç alamadin o zaman avodarta donersin

Facebook Twitter Instagram