Gönderen Konu: Saç ekimi hakkında görüşleriniz ve yardımlarınız  (Okunma sayısı 522 defa)

Chivi

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar hepinize merhaba nacizane fikirlerinize ihtiyacım var estethica ile görüştüm telefonla dhi sordum bana safir perkutan ile 4500 greft uygulamak fazlasıyla yeterli olur dediler. Hiç bir bilgim yok, saçım hiç bir zaman gür olmadı olmasını çok isterdim  :'( bana baya gür olur dediler? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

37 yaşındayım
Yanlış hatırlamıyorsam 20 yaş civarı
Yavaş dökülüyor
Önlerden dökülme başladı
İlaç hiç kullanmadım

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Saç ekimi hakkında görüşleriniz ve yardımlarınız
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2020, 13:42:34 »
 Saç  ekim önce   döner  Bölgesi güçlendirme  gerekir   saç  ekim iyi bir sonuç alman için  bunun içinde  6 ay proscar  ilaç kullanman gerekir   Ekim  sonra 1 yıl devam edip bıraka bilirsin   forumda     1 2 ay  aktif   olan paylaşım yapılan  konuları  yorumları  takib edin   acele etme   pişman olmamak için    doğru yer doğru bir planlama  güzel sonuç alabilirsin  bunun içinde forumda  iyice araştırma  yap  dhı uygun  değil  Size  fue   daha iyi olur her söylenen her gördüğün  inanma   

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2020, 13:49:30 »
Donör iyi gözüküyor. Önden arkaya sıktan seyreğe olacak şekilde ekim düşünülebilir. Tek atımlık kurşunun var dikkat et

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2020, 13:52:45 »
Saç  ekim önce   döner  Bölgesi güçlendirme  gerekir   saç  ekim iyi bir sonuç alman için  bunun içinde  6 ay proscar  ilaç kullanman gerekir   Ekim  sonra 1 yıl devam edip bıraka bilirsin   forumda     1 2 ay  aktif   olan paylaşım yapılan  konuları  yorumları  takib edin   acele etme   pişman olmamak için    doğru yer doğru bir planlama  güzel sonuç alabilirsin  bunun içinde forumda  iyice araştırma  yap  dhı uygun  değil  Size  fue   daha iyi olur her söylenen her gördüğün  inanma

Ekimden sonra 1 yıl kullanıp birakabilirsin demek yanlış olur bence kullanicaksa bırakmaması gerektiğini bıraktığında dokulmeler yasicagini söylemelisin : ) senide anliyorum muhtemelen ekimi sağlam olsun 1 yıl da tam sonuçlanacagi için Finasteridi o sürece kadar kullanıp iyi olsun diyorsun ama ya ondan sonrası peki onuda düşünmek gerekir. Yoksa çoğu kişi kalıcı olarak anliyabilir 1 yıldan sonra hiç bir şekilde dökülme olmaz gibi şeyler düşünebilir bence.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2020, 21:33:08 »
Tek ekimle kapanmaz aciginiz. Donorlerimiz limitli oldugu icin cok dikkatli planlama yapilmasi lazim.

Nw5 civari acikliginiz var. Bu aciklikta olan herkese ve size iki ekim oneriyorum. Ilk ekimde 3000-3500 kok civari yesil bolgeye, bir sene sonra ikinci bir ekimde 2500-3000 kok civari (muhtemelen sakal destekli) mavi bolgeye ektirmeniz fayda var. Tek ekimle halletmeye calisirsaniz, hem donorden bir anda haddinden fazla alim olacagi icin donorunuz zarar gorur,  hem de ekilen bolge de fire ihtimaliniz artar.

Facebook Twitter Instagram