Gönderen Konu: Op.Dr. Bilgehan Aydın 10.10.2020 5866 Greft Saç Ekimi - Yaş 28  (Okunma sayısı 2797 defa)

seeder

• Yeni üye
  • *
Ynt: 10.10.2020 Bilgehan Aydın - 5866 GREFT
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2020, 23:15:58 »
Ekim sonrası

seeder

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2020, 23:18:22 »
1 gün sonrası

seeder

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2020, 23:22:33 »
5. Gün

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2020, 23:29:59 »
Çok sık bir ekim yapılmış hayırlı olsun umarım ekilenler büyük oranda çıkar.

seeder

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2020, 16:20:51 »
Çok sık bir ekim yapılmış hayırlı olsun umarım ekilenler büyük oranda çıkar.

Çok teşekkürler. Sürecin daha en başındayım, bakalım ne olacak?

keldeğilim

• Full Member
Hayırlı olsun takip edeceğim konuyu. Ekibinizde kimler vardı

seeder

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun takip edeceğim konuyu. Ekibinizde kimler vardı
Sizin konunuzu da daha önce incelemiştim. Ekip sanırım aynı. Hepsini isimlerini hatırlamıyorum fakat, planlamayı Ahmet bey yaptı, greft alımını yapan iki kişi idi biri Damla hanım diğerinin ismini bilmiyorum. Alımdan sonra, kanal açma işlemini Ahmet bey yaptı. Ekim işlemi de greft alımını yapan ekip ile tarafından yapıldı.

Aramızda yaklaşık 50 gün civarı var. Aynı şekilde sürecinizi takipteyim. Umarım herkesin olumlu sonuçlanır.

Aykut23

• Full Member
Ön çizgiyi ve sıklığı çok beğendim. Her ne kadar 3.5 - 4 bin üstü riskli sayılsa da Bilgehan hocanın başarısız sonucunu veya süreç içinde nekroz gibi oluşumlara denk gelmedim ben. Saçlarınız kaliteli ekim yapan eller kaliteli sonucu da güzel olacak insallah

Cihandoğan

• Hero Member
Hayırlı olmasını dilerim planlamanız ve sıklığınız çok güzel ve başarılı duruyor . Umarım sonucunuzda güzel olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun çok güzel bir donör kaliten var ekimde güzel ekilenler çıkarsa çok başarılı sonuç olur
Global Moderator

seeder

• Yeni üye
  • *
Teşekürler arkadaşlar.  İnşallah dediğiniz gibi güzel olur. Bu arada donör alanında hala yanma hissi, sızlanması olması normal mi?

Siddhartha

• Hero Member
Teşekürler arkadaşlar.  İnşallah dediğiniz gibi güzel olur. Bu arada donör alanında hala yanma hissi, sızlanması olması normal mi?
Normal, benimki bir ay surmustu normale donmesi
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

arkadaşlarında belirttiği gibi normal durum geceleri oluyor genelde agrı kesici 2 tane alırsan keser
Global Moderator

seeder

• Yeni üye
  • *
arkadaşlarında belirttiği gibi normal durum geceleri oluyor genelde agrı kesici 2 tane alırsan keser

şuan ağrı kesici kullanıyorum zaten ama yine de bir sorayım dedim. donör bölgesine sürülen bepanthen losyon için bölgeyi rahatlatır dediler ama sürünce o da yakıyor bayağı.

Facebook Twitter Instagram